Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Playstation 3 / 160gb + Oyunlar

Eternal

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

İş güç yok galiba hesap kitap falan yapmışsın epey.

Sorun PS4'ün çıkıyor olması ve eski kasa 160gb PS3'ün fiyatının çok çok düşecek olması. Oyunların ederi neyse GG'de gider zaten. Kimse yanında oyun var diye 160gb eski kasa PS3'e o kadar para vermez. Verecek olan adam da PS4'ten haberdardır zaten.

Abi GG ne?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya bende PS3 120gb slimimi satışa çıkardım DH'de 20 oyunuyla birlikte, 1000TL fiyat bıçtım. Adamın biri gelip hemen 700TL vereyim dedi. ÖM'den vs. de yürüdü Bakırköy'de mekanı varmış, getirirsen anında 700TL çıkarır veririm dedi.

3-4 kişi daha mesaj attı ama 1000TL'yi pahalı buldular.

Sadece alete 500TL fiyat çektim. 7-8 kişi geldi istiyoruz diye, telefon numarası vs. bıraktılar. Yalnız hepsi Date Code öğrendikten sonra atladı, kırıp satacaklar işte.

Yani tahminen alet ve oyunlar 800TL falan ediyor.

Bana 700 çok az geldi. hani paraya sıkışık olduğum için satmıyorum sonuçta. 700'e gidecekse hiç gitmesin diyorum.

Benim birde RDR, Batman'ler vs. hep özel versiyonlar. Dead Rising 2'nin Zombrex'i vs. var. Onları satmak bile içimden gelmiyor düşük fiyata
Sosyal ağlarda paylaş

1000 tl ye sattım abi ben cihazı. Kapanabilir konu. gerçi kapanmasına gerek yok tartışılıcagı varsa tartışılsın tabi..
700'e satma abi. evde dursun daha iyi. 20 tane oyun borumu. herkes ps4 cıkıcak diye bu cihazı ve bu kadar oyunu öldürmeye çalışıyo da yok öle bişey.. çok kaliteli oyunlar var hala ps3 ve cıkmaya da devam edicek. tuzu kuru adamlar öle şaak diye alır playstation 4'ü .. bu klasikleşmiş oyunları oynayamayıp içinde kalmış adamlar için 1000 tl falan güzel rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...