Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Malfurion ve Uther genellikle top tier olarak söyleniyor. Li Li genellikle en düşük tierlerde oluyor. Sanırım sebebi heal'ını kontrol edemiyorsun ve heal dışında hiç bir marifetinin olmaması. İlk oynadığımda çok beğenmiştim ben Li Li'yi ama biraz daha oynayınca sıkıntıları göze batmaya başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

malfurion iyi healer, kendınden atılan aoe healı var, innervate süper zaten.
tranq falan varda, moonfire yerine starfire mı ne vardı wowda o olsa daha ıımıs.

tyrande, healı kendıde heallaması, healının speed bonus vermesı super

uzerıne trushot aura ranged stun, dps arttırıcı mark falan eklenınce cok guzel support oluyor.

yani yanımda olsa super olur dıyecegım support tyrande
kafadan %25 dmg boost verıyor yaw
Sosyal ağlarda paylaş

durabilir. shield var; escape için totem ve ghostwolf var. ancak abilityler uther gibi melee range değil ve ghostwolf form ile daha fazla regen mümkün olduğundan gereği var mı tartışılır.

vuracak bir build yapmadıktan sonra pek melee değil. düşündürecek daha önemli bir mevzu var: heal ultimate'ın delayi.
Sosyal ağlarda paylaş

Rehgar çok iyi bi support. Çiftli gruplarda çok daha iyi iş yapıyor.
Rehgar'ın heal'ı yerine bloodlust alırsanız ulti olarak acayip fark ediyor teamfight'larda bir de. Yarı melee bi support oynamak mümkün Rehgar'da. Aynısı Uther için de geçerli tabii, shitstorm atarak verdiği stun'larla çok can yandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Item olmayan MobA olmaz diyordum, olmus ama garip olmus. Talent olayi ama cok hos, item olsa boyle olur muydu bilmiyorum. Oyun cok iyi tasarlanmis sonuc olarak, ozellikle haritalarin oyuna farkli katkilar getirmesi cok hos, biraz once Lolth'in haritada oynadim, cok zevkli harita ile etkilesim. Duz line olayini kirmislar. Ozellikle gold kasma zorunlulugu olmamasi farkli bir tat takmis.

Malfurion'u da iyice sevmeye basladim, heali cok iyi. Webi de iyi.

Yine yapti yapacagini Blizzard. MobA turunu yeniden yaratmislar resmen. Inanilmaz populer olacak bu oyun diger Blizzard oyunlari gibi. Hearthstone'u Scrolls ve MtG oynayan biri olarak sevmemistim ama bu resmen devrim lan. Yine bir suru oyundan esinlenmeler var ama ortaya cikan harman imba.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...