Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Bu arada yeri gelmişken söyleyim;
Eğer Nvidia Optimus teknolojisi olan bir lap top da oynamaya çalıştığınızda Nvidia kartı yerine normal GPU'yu kullanmakta ısrar ediyorsa oyunu 32 Bit Cliente aldığınızda sorun düzeliyor. 1 Gün harcamıştım bunu düzeltebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

dün başladım. başta bi black screen durumları oldu, ui gözüküyordu geri her şey siyahtı falan. neyse klasik bir issue'ymuş galiba, nvidia kontrol paneli ve command line'dan düzeldi.

eğlenceli geldi benim gibi moba oynamayan birine bile. özellikle item kasma derdi olmaması daha rahat oynamamı sağladı. daha önce oynadığım oyunlarda hep recommended'lara yöneliyordum, pek guide okumazdım.

arthas ile takılıyorum da, sanırım bugün hero'lar değişiyormuş. tam da alışıyordum heh.
Sosyal ağlarda paylaş

utherı bılmıorm da tyreal muhtesem. ozellıkle dmg talentlerını alınca cata cuta adam kesıosun hem takımına destek verıosun falan

2. ultiyi hiç alma
vampiric nane, searing pain, işte dmg arttıran zibil gibi şeyleri al, 1. ultiyi al. Tamam zaten

smite ı takım arkadaslarını hızlandırmak ıcın kullanıcan zaten, kılıcı fırlatınca bonus veren talentı al

sonra kıllıng spree ztn
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...