Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

- Valla'dan cd reduction'ı kaldırmışlar acı koymuştur eminim.
- Sylvanas OP görünüyor. Q'su aynı Lili'nin Q'su gibi tek fark demej yapıyor ve 5 stackli.
- Thrall'un abilty damagelerini arttırmışlar ama mana kullanımınıda arttırmışlar. Zaten mana sıkıntısı yaşıyordu. Dikkatli kullanmak gerekecek spamlemek yerine.
- Stitches top mu olmuş ne?
- Naze'nin spirit nerf biraz koyar buna ek gidbinn talent nerfide.
- Murky'nin yeni talent acayip olmuş, survive build gidip dikkatli oynarsan karşı tarafın acayip canını sıkar.
- Jaina OP. Hele o yeni level 20 talent...
- Aba'nın da ultiler güzel olmuş.

Yeni haritayı da sevdim bu arada baya zevkli görünüyor. Yeterli gem topladıktan sonra 3 lane üzerinden spiderların saldırması falan baya OP.
Sosyal ağlarda paylaş

alsam mı ya diyorum, 15k gold. hiç hero almadım şimdiye kadar 17k gold param var. diğer başka herolarda almak istiyorum asdfasd

15k'dan düşmez uzunca sanırım. net siege konusunda ezik takımları tek başına ezer geçersin çünkü.

try kısmında biraz denedim de herolara karşı pek efektif değil gibi duruyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

thrallın arkasından gelen ilk patchle ağzını burnunu kırıp poor version illidan yaptılar, ki illidan daha ucuz heh

hele ki 15kya hiç alasım yok şimdi sylvanası, hiçbişey yapmasalar yine undocumented changes keke diye sayılarını scaleini azaltıverirler

edit: darkrider illa alıcam diyorsan bile 2 hafta bekle, çıktıktan 2 hafta sonra ucuzluyor herolar
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes of the Storm Beta 24.03.15 Patch, Undocumented Changes said:

- Tychus got a facelift.
- Tyrande has new breast implants.
- Nova has gone through a liposuction procedure.
- Zagara now has a Snooki stance.

abi yeni render çok acayipler lan, hani gerek de yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

illidan ı eziyolar pro oyunlarda.

illidan+rehgar+protoss u ezemiyosun ama işte.

dual sup ile kesip biçiyo

illidan yanına tassadar ve abathur desteğini alırsa karşı team'i komple yok edebiliyor ama dikkatli oynaması lazım birde şu dps meter'da illidan'a low damage diyip rage quit basanlar illidanla oynamamış adamlar. hero tamamen single target nası vallayla veya diğer herolarla kapışsın. önemli olan effective dps.
Sosyal ağlarda paylaş

haaa evet, tanksız sustainsiz 4 squishy dps girin arkamızda rehgar var keke diye

adamakıllı cc'si veya initiate'ı olan bütün takımlar sürklase etsin

o burstlü metanın üzerine tychus nerflendi falan double healer meta geldi, üstüne sylvanasın yanında murky abathur hede bufflanınca split push meta geldi

bir daha editle de heroların isimlerini bari doğru düzgün yaz sequo :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle rank eşleştirmelerinin ebesini...

Bu eşleştirmeler cidden bozuk ya da sürekli win alırsan sistem seni itin g.tüne sokuyor affedersin arkadaş,

Rank 9 da gelen maç eşleştirmesi;
Benim takımım rankler;
21
44
24
10
9 <- bu benim
Karşı takım rankler;
12
12
10
13
9

Ve 100 puan kaybettim şu eşleştirmeden. Gelde sövme sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...