Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

olmaz chat falan. full küfürler havalarda uçuşur. gerek yok. ama mesela 10-15 tane falan emote olsa. that was unlucky falan olsun mesela sorry yerine atıyorum. daha detaylandırsınlar. şu anda bütün emotelar çift anlama falan geliyor, herkes de kötü anlamı algılıyor :D

bence chat kesin lazım. Hayatımda trash talk yapmadığım online oyun yoktur, ki 6 emote'la burda bile yapıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

olmaz chat falan. full küfürler havalarda uçuşur. gerek yok. ama mesela 10-15 tane falan emote olsa. that was unlucky falan olsun mesela sorry yerine atıyorum. daha detaylandırsınlar. şu anda bütün emotelar çift anlama falan geliyor, herkes de kötü anlamı algılıyor :D

Hah aynen şu lazım işte. Oops'u toşak geçmek için kullanmak istiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Priest gerçekten opmuş ya. Aşağıda örneğini göreceğiniz lightwell'e hp verdim de verdim. Adam bana hasar verdikçe lightwell heal atıyo, zaten onu kesemiyor. Üstüne adamın 8/8 tauntlu minionunu kaptım MC ile adam pes edip kaçtı askdljlas :)

http://i.imgur.com/D5w6FNl.jpg

2 dakika sonra ekleme: Yeni oyuna başladım adam priest'i görünce direkt kaçtı. ahahhahhah... Belki denk geldi, adamın işi çıktı ama ben buna yordum.
Sosyal ağlarda paylaş

ahdsufhudash. çok çok çok kötü bir priest ile karşılaştım.

oyun boyunca paso 2ye 1 kart trade edip, kart çekti acolyte ve cleric ile.
benim 10 kartım varken 1 kartı kalmıştı. Gelvin indi. Gelvin'i öldürdüm, 3 kart çektiren invention'ı hayatta bırakıp adama daldım. adam onunla beraber 4 kart çekip, decki bittiği için 3'ünü çekemeyip 6 damage falan yicekti, zaten elinde 2 kart mı ne kalmıştı. direk concede'i çaktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu son oyunu video ya alsaydım ya...

adam da 8/8 lightspawn 6/6 cleric
bende 3/3 lightpawn 3/2 rhino mu ne var

benim hp 8 , yani bir dahaki turn mu ne öleceğim kesin,
Turn u bana verdi,

Light spawn a heal attım 5/5 oldu
Light spawn a shield çaktım 7/7 oldu
Health i x2 yaptım 14/14 oldu
bir daha x2 yaptım 28/28 oldu heuaehae

Adamın 29 hp vardı 2 yaratıkla girdim bitti oyun =p
Sosyal ağlarda paylaş