Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

parayla item alıp millete farm tavsiyesi vermek efsaneymiş lolol

Hayır anlattığı olay o değil. Üzerimde sadece 3 adet paralı item vardı gerisi droptu. Ne zaman para para dediler ondan sonra gittim o gün 1500 tl harcadım üstümü dizdim. Madem para alın size para dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanal dediğin Sequo karakteride forumda kendini ifade ettiğin karakter tabiki seni tamnımıyoruz ama bu kimlik altında görüşlerini paylaşmıyormusun abi sen ? Hadi dedin tamam son yaptıklarımın bir kısmını hem eğlenmek, hem kendime göre birilerine yardımcı olmak, hemde biraz ders çıkarılsın diye yaptım. Buraya kadar da ok (her ne kadar yöntemin bile bana göre yanlış olsada) sonra senin Sequo maskesi altında bildirdiğin görüşlere yaptığın davranışlara yorum yapıyoruz.

He sen hala diyorsan ki ben bu küçük oyunlar dışında da hala %100 sequo karakterini rp yaparak olduğumdan bambaşka biri olarak kullanıp size cevap yazıyorum. O zaman diycek birşey yok hatta boşuna yorum yapıp kaele almıyalım. Bende kthxbye nickiyle yazıyorum reel life olarak 1e 1 kişiliğim yansımıyorda olsa da forumdaki görüşlerim ve davranışlarımın büyük çoğunluğu kişiliğimi yansıtıyor. Hani sana art niyetle yaklaşmak istemiyorum ama söylediklerinle yaptıkların hiç uyuşmuyor. Çift kişilikli olma şansın var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Aluriel said:

parayla item alıp millete farm tavsiyesi vermek efsaneymiş lolol

Hayır anlattığı olay o değil. Üzerimde sadece 3 adet paralı item vardı gerisi droptu. Ne zaman para para dediler ondan sonra gittim o gün 1500 tl harcadım üstümü dizdim. Madem para alın size para dedim.

THIS CHANGES EVERYTHING!
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Şunu bir daha yazıyorum.

said:

Sequo paticiğin yarattığı bir insandı. Xunn olayı ile başladı. Herkes Sequoya laf sokarken, sequo cüzdanın fermuarını açtı bir ekran kartı aldı. Xunn bitch oldu herkes bu olayı efsaneleştirdi bir anda sequo savunucusu oldu.

Sequoyu siz yarattınız dediğimdede bana tepki gösteriyorsunuz.

Gelin bunun üstünden konuşalım hatta o konuyu isterseniz açıp baştan tekrar okuyalım.

Buna cevap istiyorum yalansa yalan diyiniz.

Abi bu yalancı çoban olayı gibi değil mi biraz? İnsanlar o Sequo'yu tanıdı ve sen o kadar sahiplendin ki o karakteri burada, şu an "o aslinda sanal. Gercek olgar boyle degil" dediginde, bunun dogruluguna sanal ortamda inanmasi zor insanlarin. Hani umrunda degildir inanip inanmamalari ama tartisilacaksa durum bu
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Gelin bunun üstünden konuşalım hatta o konuyu isterseniz açıp baştan tekrar okuyalım.

Buna cevap istiyorum yalansa yalan diyiniz.

Abi bu yalancı çoban olayı gibi değil mi biraz? İnsanlar o Sequo'yu tanıdı ve sen o kadar sahiplendin ki o karakteri burada, şu an "o aslinda sanal. Gercek olgar boyle degil" dediginde, bunun dogruluguna sanal ortamda inanmasi zor insanlarin. Hani umrunda degildir inanip inanmamalari ama tartisilacaksa durum bu

Değil kardeşim insanlar işlerine nasıl gelirse o şekilde saldırdılar. Gezi olaylarında sequo kahraman oldu.

Proje araçlarını açtığında araç kullanan katil oldu.

Para resmi koyduğunda görgüsüz ayı oldu.

Birisine yardım ettiğinde yardımsever insan oldu.

İnsanlar hep kafalarında farklı farklı sequolar yarattılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Değil kardeşim insanlar işlerine nasıl gelirse o şekilde saldırdılar. Gezi olaylarında sequo kahraman oldu.

Proje araçlarını açtığında araç kullanan katil oldu.

Para resmi koyduğunda görgüsüz ayı oldu.

Birisine yardım ettiğinde yardımsever insan oldu.

İnsanlar hep kafalarında farklı farklı sequolar yarattılar.

Bunları yaratan insanlar değil ki abi senin tavırların. Araba bölümünü bilmem. İlgi alanım değil. Ama ilk para resmini koydun, görgüsüz dendi evet. sonra aynı kişi hayvanlara yardım için 3 e 5 e elindeki eşyaları bağışladı, bu sefer sana görgüsüz diyenler "böyle bir yönü de var demek" dedi, sonra direnişte yardımcı oldun, gittin ön saflarda durdun, aynı insanlar bunu takdir etti. ama sonra yine sen kalkıp "param var bakalım kim 100 liraya istediğimi yapacak" dediğinde, "hah can çıkar huy çıkmaz" dendi işte.

İnternette nasıl bir maske istersen takarsın. Ama "insanlar böyle anladı" değil o. Sen kendini öyle tanıttın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şu zengin malı züğürt çenesi olayı burada geçersiz gibi. Zira bu forumda birisi üzerine konuşulması için parası olması gerekmiyor. Bir şekilde kendisine itici gelene yükleniyor insanlar, bir süre sonra o kişiyi itici bulmayanlar veya sıkılanlar eğlence arayanlar da yüklenenlerin karşı yönünde yer alıyor, sonra tl;dr.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...