Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

sequoya az laf atmamıştım ama artık gözümde bir numara. mevzu vatan olunca gerisi teferruat oluyor. islamist piçler zengin olacağına böyle adamlar olsun işte memlekete yararı olur

aynen abi kart olayında ben de antipati duymuştum biraz ama direniş, adamın meydanlara inişi vb. sonra noyzura ile birlikte sempatimi kazandı adam. diğer türlü islamist/faşist/liberal biri olsa muhtemelen bu başlığa bakmazdım bile.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın.

foruma her fırsatta para, araba fotoğrafı falan koyan, genelde mesajları "pff çok zenginim;))" tadında bir adamı geyik yollu da olsa "sekü reiz" diye pohpohlayanları bile bir gram anlayamazken, gelip buraya ciddi ciddi sayı yazıp kazanma umuduna girenleri hiç mi hiç anlayamıyorum.

benim hayata bakış açımda para araba gibi şeylerle ön planda olma çabası her zaman aşağılık bir davranış oldu ve böyle kalacak. bu bir forum da olsa, gerçek kimliğin ve fotoğraflarınla bu işi yaptıktan sonra onun da bir anlamı kalmıyor.

hakaret olarak algılamayın büyük ihtimalle ben görgüsüzlük konusunda çok hassas bir insanım.

ama en azından tanımadığınız yanlara doğru biraz geniş kafalı bir adamın kafasına göre birisine bile parayı verebileceği şu tarz bir olaya da girmeyin en azından. ortada gerçek bir soru bile yok.

neyse ben ne yapayım.

al tepki sana.
Sosyal ağlarda paylaş

BigMan said:

hamsilipilav said:

sequoya az laf atmamıştım ama artık gözümde bir numara. mevzu vatan olunca gerisi teferruat oluyor. islamist piçler zengin olacağına böyle adamlar olsun işte memlekete yararı olur

aynen abi kart olayında ben de antipati duymuştum biraz ama direniş, adamın meydanlara inişi vb. sonra noyzura ile birlikte sempatimi kazandı adam. diğer türlü islamist/faşist/liberal biri olsa muhtemelen bu başlığa bakmazdım bile.

Yaptığı katkılara ben de hayranım kendisinin, hatta sürekli bir para muhabbeti döndürüyor ona da alıştım tarzı bu diye ama şu topic gerçekten birazcık bokunu çıkarmak olmuş açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?62,7034672,7035082#msg-7035082
BigMan said:

hamsilipilav said:

Yaptığı katkılara ben de hayranım kendisinin, hatta sürekli bir para muhabbeti döndürüyor ona da alıştım tarzı bu diye ama şu topic gerçekten birazcık bokunu çıkarmak olmuş açıkçası.

abi topiğin ilk hali gayet güzeldi aslında. adam belli bir şeyi yapana verecem dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...