Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

navyamphs said:

Sequo said:

İkincisi siz benim servetimi A sanıyorsunuz ya aslında alfabeyi bir araya getirsen yine sayamazsınız nerede ne yaptığımıda hiç bir şekilde öğrenmeniz mümkün dahi değil.

adamın melyor doları var amk

Ne kadar abi rakam önemli ...
Mesela 15 milyon derse mehuheuhe diyebilirim de 150 derse zorlamam lazım asffafgfssd
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Gururla yardım yapilmaz suark. Gurur fakirin aptalin ve bencilin övünc kaynağıdır dahası değil.

yoo yapılır
güç verirsin insanlara, vazgeçmiş inasnları diriltirsin.
irade en büyük güç olduğundan, baya yardım etmiş olursun.
bugün koca devletin karşısında tek başına duran müezzinin yaptığı yardım, vereceği sadakalardan kat be kat iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

...

Güzel kardeşim seni gördüm tanıştık sevdimde sana karşı kötü söz söylemem haddimede değil.

Velakin yukarıda bir ton şey yazdım beni bu şekilde bu forum yarattı. Buluşmada 15 kişi vardı 12 si mesaj attı o senmiydin diye benim olduğumu bile söymeledim kimseye.

Nazikçe geldim nazikçe gittim.

Ben bu forumda trollenmenin kralını yaşadım. Sabrettim sabrettim siz istediniz dedim ekran kartıyla sanal karakter edindim kendime.

Yine diyorum bunu paticik istedi olgar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Akito said:

Gururla yardım yapilmaz suark. Gurur fakirin aptalin ve bencilin övünc kaynağıdır dahası değil.

yoo yapılır
güç verirsin insanlara, vazgeçmiş inasnları diriltirsin.
irade en büyük güç olduğundan, baya yardım etmiş olursun.
bugün koca devletin karşısında tek başına duran müezzinin yaptığı yardım, vereceği sadakalardan kat be kat iyidir

Tamam
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:
Bence Sequo; sevdiği bir sitenin, sevdiği üyelerine, çaktırmadan, az da olsa yardım edebilmenin zarif, ince, incitmeyen, eğlenceli bir yolunu bulmuş. Bunun için kafa yormuş. Seviyoruz kendisini. Bu tür insanların paralarının katlanarak artmasını gönülden diliyorum.

Neyine incitmeyen yol ya? Neyine kafa yormus? Herif bildigin vurucam kirbaci iste. Maymun ediyor milleti 3 kurus icin, rezillik tek kelimeyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Xaenin said:

Sequo said:

Kafeye bıraktık bir şeyler demenden, AKUT'a 10k bağış yaptım az önce demenden çıkardım abi ben, oturup bu adam nereye ne para yollamış diye araştırmıyorum gün içinde yani.

Bana ısrarla copry geldi ne bıraktın para bıraktınmı insanlar bunu merak ediyor tarzı söylemler yaptı bu forumda.

Ben yine bişey demedim sonra durdu yanımda fin vardı o yazdı aslında onada kızdım keşke yazmasaydı.

Ben adama para verirken bile utanmasın sıkılmasın diye hemen sırtımı dönüp tüydüm oradan teşekkür etmesine bile zaman bırakmadım.

Sequo said:

Xaenin said:

...

Güzel kardeşim seni gördüm tanıştık sevdimde sana karşı kötü söz söylemem haddimede değil.

Velakin yukarıda bir ton şey yazdım beni bu şekilde bu forum yarattı. Buluşmada 15 kişi vardı 12 si mesaj attı o senmiydin diye benim olduğumu bile söymeledim kimseye.

Nazikçe geldim nazikçe gittim.

Ben bu forumda trollenmenin kralını yaşadım. Sabrettim sabrettim siz istediniz dedim ekran kartıyla sanal karakter edindim kendime.

Yine diyorum bunu paticik istedi olgar değil.

Abi tamam işte madem aslında bu kadar da bu konularda hassas bir adamsın bu kadar dikkat ediyorsun insanları rahatsız etmemek için o zaman neden bazı hareketlerinde insanlara itici geldiğini bile bile TAM TERSİ bir tavır takınıyorsun?

Artık tamam insanlar tanıyor seni ve trollemiyor, bağırlarına bastılar hele ki direniş olaylarından sonra, hatta sokak hayvanları olayı varmış ben bilmiyordum bunu. Yani şu community seni artık Sequo olarak kabul etmiş, geyik yapıyorsunuz beraber, sen direniş diye evinden kalkıp forumdan tanıdığın insanların yanına atlayıp gelip sohbet ediyorsun, artık ne gereği var o "bazı kişilere inat" yarattığın troll kişilikle devam etmenin?

Ben sürekli şikayet alıyorum abi bu görgüsüz herifin bu forumda ne işi var diye, atın artık şu adamı böyle pis görgüsüzlük olmaz diye. Madem bu kadar yardımsever bir insansın, madem bu kadar güzel işler yapmayı kendine görev bilmişsin ve yapıyorsun, neden insanların senin hakkında yardım etti diye konuşmasından çok ARKANDAN pis görgüsüz diye bahsetmelerine sebebiyet veriyorsun, benim anlamadığım konu bu.

edit: 2. quote ben yazarken gelmiş konu bütünlüğü açısından onu da koydum
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

idilik said:
Bence Sequo; sevdiği bir sitenin, sevdiği üyelerine, çaktırmadan, az da olsa yardım edebilmenin zarif, ince, incitmeyen, eğlenceli bir yolunu bulmuş. Bunun için kafa yormuş. Seviyoruz kendisini. Bu tür insanların paralarının katlanarak artmasını gönülden diliyorum.

Neyine incitmeyen yol ya? Neyine kafa yormus? Herif bildigin vurucam kirbaci iste. Maymun ediyor milleti 3 kurus icin, rezillik tek kelimeyle.

sen bu oyunu bozarsın tatar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Değerli kardeşim,

sen çok güzel hoş yazmışsında; şöyle bir problem varki sen içinde bişeyler yaşamışsın ama çok yanlış şeyler yaşamışsın. İlk olarak bunlardan bahsedeyim.

Demişsin ki sosyal olaylarda yardım ettin ona şunu bıraktın bunu buna bıraktın.

Bir kere asıl ayıp olan şeyler bunlar. Ben hiç biryerde böyle bir cümle kullanmamışken şuna bunu, ona şunu bıraktım şeklinde. Benim nerede ne yaptığı araştırıyorsanız bu sizin en büyük ayıbınızdır.

Sequo said:

Ha bu arada bir kez daha bile yok noyan olayıymış yok cafenin sahibine şunu bıraktı olayıymış böyle birşeyi kesinlikle duymak istemiyorum.

hemen bundan sonra

Sequo said:

Abartma bu gforumda ilk hayvan haklarına destek kampanyasını ben 500 tl lik ürünleri 1 tl den açık artırmaya çıkardığımda ben düzenledim hiç kusura bakmayın.

Konuyuda sequo yazıp aratıp bulun. Doğruya doğru deyin.

-----------------------------------------------------------
Sequo said:

İkincisi siz benim servetimi A sanıyorsunuz ya aslında alfabeyi bir araya getirsen yine sayamazsınız nerede ne yaptığımıda hiç bir şekilde öğrenmeniz mümkün dahi değil.

http://i1.akilli.tv/videothumbs/0664/Ali-Agaoglunun-Cebinden-Kac-Para-Cikar-656c68_002.jpg

------------------------------------------------------------

Sequo said:

Sequo yu siz böyle istediniz gerçekten. Ben size istediğinizi veriyorum şuan bunun içinde kimse beni suçlamasın lütfen.

Her türlü Bilo.
http://www.youtube.com/watch?v=O99xmeA_XdY
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben sequonun görgüsüz ama samimi olduğuna inanıyorum en azından bende uyandırdığı bu yani adam yardım yapılması gereken bir durumda elini kokrkarak uzatmayacağını düşünüyorum

beğenme ve beğenmeme konularında haklısınız ben olduğu gibi kabul ediyorum onu en azından "yaparım derim" deyip sonra ortadan kaybolan biri değil

benimle aynı şekilde düşünmemeniz de doğal çünkü baktığınız noktadan siz de haklısınız

sequo için özetim; görgüsüz yardım sever

ben yardım sever kısmını görmeyi tercih ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi ben sequonun görgüsüz ama samimi olduğuna inanıyorum en azından bende uyandırdığı bu yani adam yardım yapılması gereken bir durumda elini kokrkarak uzatmayacağını düşünüyorum

beğenme ve beğenmeme konularında haklısınız ben olduğu gibi kabul ediyorum onu en azından "yaparım derim" deyip sonra ortadan kaybolan biri değil

benimle aynı şekilde düşünmemeniz de doğal çünkü baktığınız noktadan siz de haklısınız

sequo için özetim; görgüsüz yardım sever

ben yardım sever kısmını görmeyi tercih ediyorum

Ben de bu kadar yardımsever adamın yardımseverliğiyle değil de görgüsüzlüğüyle bilinmesine ve böyle hareke ediyor olmasına yanıyorum, anlatmaya çalıştığım şey bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...