Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

calimero said:

ha bir de, xunn ekran kartı aldı, ruhunu sattı rererösü yapanların bu başlık altında 100 lira için 3 rakam 5 takla atmaları da manidar.

yeniden tartışılmasın baydı cidden o konu ama ciddi farklar var. o konuya tekrardan bir bak derim ben.

abi biliyorum o konuyu ya. uzatmayayım cidden ama bu daha beter bence. bir de sequo tam bir bilo ağa :)

http://www.youtube.com/watch?v=3iEmfd24-PE
Sosyal ağlarda paylaş

BigMan said:

Sequo said:

BigMan said:

ulan scripti demin hosta atacam bedava host bulacam derken ilk yarismayi kacirdim neyse elimde 44 satirlik mis gibi bi script oldu :D

at 100 tl yi kap:D

hala güzel bir host bulamadım direk scripti atsam :D

http://www.pastebin.com yap php ise kontrol edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:
Kendimce böyle bir yarışma başlatıyorum. Soruları sadece ben soracağım.
Sorduğum soruya ilk doğru cevap veren kişi 100 TL para ödülü kazanacak panpalarım.
Bu sorular belirli aralıklarda olmayacak ne zaman canım isterse o zaman soracağım.
Sorular googledan pat diye cevabı bulunabilecek sorular olmayacak. Bazen yazılımla, donanımla, güncel hayatla yada felsefi değeri olan sorular olacak.
Şimdiden katılacak olan tüm üyelere başarılar diliyorum:) Sorular bu başlık altında yer alacaktır.

Paran var diye burdaki gencleri tasak oglanin mi sandin? Ayip ya harbiden ayip yani bu baslik.
Sosyal ağlarda paylaş

BigMan said:

Sequo said:

BigMan said:

baya amatör/amele durduğunun farkındayım bu arada :D

yoo gayet hoşuma gitti injection bırakmışsın o kadar sadece.

valla bu yazdığım 5. şey falandır php'de ondan bilen birisinin gözüne çok çirkin görüneceğini düşündüm :D

echo larından belli oluyor zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...