Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

selamlar,
45234. kez sormak bana kısmetmiş, uzun zamandır aklımızda olan bir çift bisiklet alalım da hafta sonu sahilde eşimle 5-10km bineriz hayaline şu an çok yakınız, artık bir karar vermek gerekiyor.

amacımız, haftada 1-2 kere sahilde 2-3 saati geçmeyecek keyfi sürüşleri yapmak. bu iş için ayırdığımız bütçe de toplamda 2 bisiklet için 2bini geçmez herhalde. genel olarak şehir bisikletlerine bakmaya başladım, bizim için giriş seviyesi olacak bir hobi, hayatımıza ne kadar sokacağımızdan da emin olmadığımız için şimdilik bu bütçe ile bir giriş yapalım sonrası ne gösterir bilinmez kafasındayız.

bir el atarsanız şahane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

h.sonu maltepe sahilin ilerisine kadar gittik

maltepe sahil çok iyiymiş lan hayvani bisiklet yolları ve veledrom falan var. gerçi kask yok diye almadılar ama bir sonraki sefere artık. caddebostan'a doğru olan turların yerine artık o tarafa gidicez. gerçi caddebostan migros'un keyfi ayrı ama nese.

http://i60.tinypic.com/venes2.jpg

maltepe'deki sahil parkını geçince mangal dumanları başlıyo ve bisiklet yolu algısı yok oluyor anında o yüzden ilerisi henüz yeterince medeni değil heh. şimdilik sınır noktamız orası.

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün önüme ansızın araba çıktı fren yapıp kaydım düştüm, kask olmasa çıplak kafayı gömüyodum. Ay lav kask

Benim lastikler kabaklamış btw ani frenlerde fena atıyo arka, altı ayda bi değiştiricez mi yoksa benim lastik mi dandiriymiş? Schwalbe maraton alsam o da erir mi altı aya?
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonu caddebostan taraflarında bisiklet sürülmüyor. maltepe boşsa oraya gidelim biz de bari. bisiklet yolunu ciddiye alan kesim %5 falan.

bi gün bisiklet yolu tıkanıkken sağa kırdım yürüme yolundan geçtim. aptal karının biri de arkamdan bisiklet yolundan sürmüyorlar falan dedi sdfs.

ulan çekilsen sürecez.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

bende verdim siparişi yarın geliyor

https://farm8.staticflickr.com/7694/16656337033_9c773c9004_c.jpg

bisikletin rengini beğenmedim. bej gibi duran yerler limonata sarısı gibi bişey oluyordu güneş altında. söktüm boyadım spreyle

http://i.hizliresim.com/O0DmzD.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

evet abi fotodan çok güzel görünüyor. ama gerçekte güneşin altında kırık beyaz olan yerler çok açık fosforlu limonata rengi oluyordu bildiğin. utanıp binemiyodum bisiklete sdfsd.

fotodaki gibi görünse bile bu boyadığım kahverengiyi tercih ederdim yinede.
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 gün felan photoshop başında oturup tam bu rengi aradım. berem pantolonum içliğim felan hep bu rengin tonları. oto boyacıya gidip tam bu rengin kodunu verip sprey kutuya bastırdım.

bu boyanın yaş hali. kurudukça eflatun mu kahverengimi lila mı belli olmayan bir renge dönüşüyor tam istediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...