Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

Red said:

haftasonu caddebostan taraflarında bisiklet sürülmüyor. maltepe boşsa oraya gidelim biz de bari. bisiklet yolunu ciddiye alan kesim %5 falan.

bi gün bisiklet yolu tıkanıkken sağa kırdım yürüme yolundan geçtim. aptal karının biri de arkamdan bisiklet yolundan sürmüyorlar falan dedi sdfs.

ulan çekilsen sürecez.

evet o taraf daha kalabalık ama caddebostan'dan bostancı'ya doğru bisiklet yolu konsepti daha bir oturuyor, zaten sürekli sürekler oluyor. o yüzden insanlar artık boş bırakıyorlar.

bu hafta sonu da bostancı'dan moda, sonra da yemek için kadıköy'e kadar indik (toplamda 30km, her hafta artıyor heh). o taraflar aşırı pert, zaten kalamış'ta falan bayır çıkıyor bisiklet yolu trafiğe merge oluyor falan.

maltepe tarafını kesin öneririm, orada bildiğin bisiklet otobanı var çift şerit(yani diğerlerine göre otoban sayılır artık)

Sosyal ağlarda paylaş

maltepe aksam saatleri les, su dandrik plastikci cemil ayari deve gibi arabalarla orda dolasan cocuklar, deli gibi giden patenliler, comarlar vs cekilmiyor

ben en cok ramazan iftar oncesi zamani seviyordum orada, iftara yaklasik 30 dakika kala gidince in cin top oyniyor orada, 1 saat sporumu hiz sorunu olmadan yapip donuyordum sinir hastasi olmadan, olmadi hava iyi degilse gece gec vakitler iyi orasi 12-1 filan oda cesaret edebiliyorsaniz :D

caddebostan les, 14le gidilmiyor kalabaliktan ki o kalabalikta hiz yapmak zaten dogru degil, spor olarak degilde aheste aheste sohbet etmek, bisiklet keyfi surmek icin iyi orasi

bostanci - kucukyali arasida kotu baya su anda
Sosyal ağlarda paylaş

yok be geçen hafta ordaydık, bisiklet yolu izole olduğu için zaten yayalar bulunmuyodu. bilemedim öyle çok ekstrem bi kalabalık da yoktu. güneş miktarına göre artıyo olabilir de yola çıkanlar olmaz ya şu fotodaki konseptte.

çok kalabalığını görmedim, görürüz bakalım haftaya falan.

gerçi şu an fark ettim yolda giden var lan fotoda sgsdgasdfhbdfs
Sosyal ağlarda paylaş

o arkaya verdiğin yeşilin tonu cantın sarımsı yeşilinden uyumlu olsa yakışırmış evet. ama tasarımda bir kural vardır less is more.

parlaklıkta üzerine 2 kutu polisan mat vernik attım. bilerek mat olmasını istedim böyle, plastik gibi dursun diye. renkte fotoda çok az canlı çıkıyor. azcık daha soluk normalde.

zaten darbe felan alınca dökülmüyor boya ama çiziliyor. 1 sene idare eder seneye yine tam bu renk boyacıya al boya diycem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beğendim (tu)

Benim bisikletin aptal kırmızılıkları ve siyahlıkları var, onları altındaki gümüşi boyaya zarar vermeden sökücem (bi iki yerinde söktüm) ama sonrasında vernik atmam lazım sanırsam paslanmasın diye. Sanayide oto boyacıya gitsem hal çare bulur mu? Hatta kumlamaya sokup komple nikelaj atar mı acaba

eyvah eyvah arkasının yeşile dönüşünü görmediydim. Tek renk daha iyi gibi değil mi ya? Ha oh fotoşopmuş, yapma sakın öyle tek renk kalsın derim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
B'TWIN markası, bazı modellerin kadrolarının kırılma riski taşıdığını tespit etmiştir.
Ürün Kodları:8350454 - 8350582 - 8351007
Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için çok önemlidir; B'TWIN, ilgili Rockrider 520 ve 540 modellerinin geri çağrılması kararını almıştır.

https://www.decathlon.com.tr/urun-geri-cagirma.html
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

said:
B'TWIN markası, bazı modellerin kadrolarının kırılma riski taşıdığını tespit etmiştir.
Ürün Kodları:8350454 - 8350582 - 8351007
Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için çok önemlidir; B'TWIN, ilgili Rockrider 520 ve 540 modellerinin geri çağrılması kararını almıştır.

https://www.decathlon.com.tr/urun-geri-cagirma.html

Simdi goturuyorum. Acaba "hayatimi tehlikeye attiniz, bu ust modelini fark almadan verin odeselim" dersem verirler mi djfj

Edit: yukarda aynu seyi soylemisim zaten. Ruhum cingene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...