Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bisiklere bilmeyi bilmiyorum, hafif gobeklendim (80kg'yim sadece, oyle kritik bir durum yok), bisiklet alayim diyorum. Is Arnavutkoy'de, iskeleye yakin; ev de Akatlar'da, Akmerkez'den yuruyerek 15 dakika filan iste.

500-600TL'den fazla vermek istemiyorum, ama konudan hic anlamadigim icin sunu al derseniz alacak durumdayim. Sunu al diyin ve nereden alacagimi soyleyin yani. Luften. Hafif olsun sadece, Arnavutkoy'den yokusu cikamazsam Nispetiye'ye rahatca icin yurutebileyim alisana kadar cikmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
GERGE said:

1000'e kadar cikarim zorlarsam, daha ustu icin 2-3 ay daha beklemem gerekebilir ama.

O kadar faydan dokundu bize ben söyleyeyim o zaman hiç düşünme git al

Tourney
http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/14-legarda-1721-msm-v

Az daha para verebilirsen hidrolik disk frenlisi çok uzun süre götürür seni hiç başın da ağrımaz

http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/5-legarda-1721-msm-h
Aynisinin frenlisi

Çok şahane bisikletler değil bak söyliyeyim ama bu euroda bu bütçeye EN uygun bisiklet bence bunlar şu anda.

Bir bayide iyice ayarlarını yaptır. Bedenine uydur, bas pedala git - güle güle kullan dostum.

Sen dedin paperwhite aldın
Sen dedin iki farklı vpn aldım
sen dedin diye bi sürü kitap okudum.

Bi faydamız dokunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
82 sayfa olmuş konu açmaya utandım, algıda seçicilik bu olsa gerek.

gençler benim boy 1.97, baya bir yapılıyım şuan ama onda sıkıntı yok düzeliyor yavaş yavaş.

şimdi bisiklet bakayım dedim meğer alamıyormuşum, yani almak istesem kadro boyu 22.5" ve yukarısını öneriyorlar ama 3-4k bisiklete verecek bir bütçe maalesef şuan yok, var mı alternatif önerisi olan? böyle uzun boylular için zamanında üretilmiş ara model vs kesin vardır ucuza kapatabileceğimiz diye düşünüyorum :))

teşekkürler şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bisiklere bilmeyi bilmiyorum, hafif gobeklendim (80kg'yim sadece, oyle kritik bir durum yok), bisiklet alayim diyorum. Is Arnavutkoy'de, iskeleye yakin; ev de Akatlar'da, Akmerkez'den yuruyerek 15 dakika filan iste.

500-600TL'den fazla vermek istemiyorum, ama konudan hic anlamadigim icin sunu al derseniz alacak durumdayim. Sunu al diyin ve nereden alacagimi soyleyin yani. Luften. Hafif olsun sadece, Arnavutkoy'den yokusu cikamazsam Nispetiye'ye rahatca icin yurutebileyim alisana kadar cikmaya.
1 yillik mesaji alintilayip cevap yazayim, cunku soylemeden edemicem. arnavutkoyden akatlara bisikletle cikilmaz. o kadar net.
Sosyal ağlarda paylaş

Figh said:

82 sayfa olmuş konu açmaya utandım, algıda seçicilik bu olsa gerek.

gençler benim boy 1.97, baya bir yapılıyım şuan ama onda sıkıntı yok düzeliyor yavaş yavaş.

şimdi bisiklet bakayım dedim meğer alamıyormuşum, yani almak istesem kadro boyu 22.5" ve yukarısını öneriyorlar ama 3-4k bisiklete verecek bir bütçe maalesef şuan yok, var mı alternatif önerisi olan? böyle uzun boylular için zamanında üretilmiş ara model vs kesin vardır ucuza kapatabileceğimiz diye düşünüyorum :))

teşekkürler şimdiden

56 kadro isini gorur senin. yol bisikleti mi mtb mi, hibrit ne istiyorsun? 3-4 k lik bisi almak zorunda degilsin ayrica ikinci el duses bisiler alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...