Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi ayran tarifleri, en iyi hazir ayranlar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Abi 7-8 yaşındaydım, Ege kıyılarında dolaşa dolaşa tatil yapıyoduk o aralar anne-baba-ben ve arkadaşları şeklinde. İşte oralarda yol kenarında arabayı köylülerin işlettiği yerler oluyordu (halen var da eskisi gibi değil hiç biri). Hani şu kaynak suyunu güldür güldür boruyla boşa akıtarak araba yıkatan yerler... Onlardaki yayık ayranı başka hiç bi yerde yoktu olm. Bunu içmeyen hayatını eksik yaşıyo resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

lan cümle yazarken bilgisayarın başından kalkmıştım, geri oturunca saçma sapan bitirmişim aradaki cümleyi asdfgdsg. editleyemen de bu saatten sonra.

Mr_Hand said:

Abi 7-8 yaşındaydım, Ege kıyılarında dolaşa dolaşa tatil yapıyoduk o aralar anne-baba-ben ve arkadaşları şeklinde. İşte oralarda yol kenarında arabayı köylülerin işlettiği yerler oluyordu (halen var da eskisi gibi değil hiç biri). Hani şu kaynak suyunu güldür güldür boruyla boşa akıtarak araba yıkatan yerler... Onlardaki yayık ayranı başka hiç bi yerde yoktu olm. Bunu içmeyen hayatını eksik yaşıyo resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Bu arada "Yaz sıcağında ayran içerek serinleyin" sloganiyla Malatya'da kampanya baslamis. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Bizim milli içeceğimiz ayrandır’ sözünün moral değerlerini yükselttiğini söylemisler. Bu da posterboy'lari:

http://www.antalyainternethaber.com/wp-content/uploads/2013/05/masub-yaz-sicaginda-ayran-icerek-serinleyelim-4588367_4001.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...