Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Ulan tam oturup level kasacam;

* Misafir, (50 yılda bir gelir bize normalde, Division releasei duymuşlar..lel)
* Yağmur-şimşek çat sigorta. Tekrar aç PC yi, Windows'un update yapası gelmiş. Ulan bildiğim için release günü güya tüm updateleri yapmıştım. Neyse 40 dk Windows bekle, çaaat elektrik gider.
* Bugün öğleden sonra oturup geceye kasiim dedim, havalimanı yolu çıktı, pazarı-marketi.
* Şimdi geldim, AKK ye düşmüşüz yine 700 MB patch gelmiş 300 K ile çek..

Derdimi seviyim diyecem de, afsfsffs.
Sosyal ağlarda paylaş

Leveling eğer uygun oynarsan çok kolay abi. Açıldıkları anda yapabildiğin en yüksek seviye mission'ı yapacaksın. O zaman deli gibi hızlı XP alıyorsun. Daha sonra gene yapabildiğin en yüksek seviye encounter/side mission vs yap. Düşük seviyelerle hiç uğraşma. Böyle oynadığında en kötü 10-20 saat arası max level oluyorsun.

Ama açıkçası bunu yapmanı önermem, çünkü ondan sonra deli gibi eksik content bırakmış oluyorsun ve dönüp onları temizleyeyim dediğinde sen max level olduğun için çok sıkıcı oluyorlar.

Oyun MMO olmadığı için aylarca grind edilecek content yok zaten. Tadını çıkarta çıkarta, öyküyü takip ederek, arada DZ kasarak filan oynamanı öneririm. Sonra 2 hafta geçip sıkılınca "niye bu oyuna 100+ TL verdim" diye ağlama :D
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Ben daha başlamadım oyuna ama, smg lerde crit şansı nasıl normalde, %41 bu silaha mı özgü acaba.

%20 filan gördüğüm, %6 modlar filan gördüm, bir de eldivenlerden %6-8 filan gördüğüm var. en yüksek kalite silah ve modlarla belki ulaşılıyordur.

ha bir de crit veren scan modu (skill) vardı, onu basınca daha yüksek bile oluyordur belki.

bir denge yaması getirirler herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Midas mı o? Onu nerfleyin tekrar duzenleyin diye redditte bagırıyolardı.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/49wtqf/the_midas_needs_to_go_plain_and_simple/

Redditte massiveden biri report icin tesekkurler fix icin ugrasıyoruz diye yazmıs.

Bu arada devlerin kendi tasarladıkları seyleri denemedikleri ya da internal testing in adam gibi yapılmadıgının belli oldugu seyler var. En basit ornegi crafting matları bir ust tiere cevirirken tek tek cevirmek zorunda olmak ve her crafttan sonra esc basmak zorunda olmak gibi. Silahları karsılastırırken modlu haliyle karsılastırması gibi. Ya da su signature resource u %5 %5 toplamak gibi.

Daha bir cok balance problemi cıkacaktır ortaya onumuzdeki haftalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun Midas'da değil. Bir silah talent'ı var;
Trained: Critical hits increases your Signature Skill resource by {0}%.
Sorun bu skill'de. Signature Skill'ler çok güçlü olduğu için yüksek crit vuran seri ateş eden tüm silahları direk bu talent bozuyor. Midas'da bu talent default geldiği için Midas'ın adı geçiyor.

Hatta reddit'te biri "tüm grubum bu talent'lı silah kullanıyor, drop'da bu talent yoksa bakmıyoruz bile direk kırıyoruz".

Talent düzeltilse, sorun biter. Cooldown filan koyarlar, "bu talent 10 s'de 1 kez proc'lar" diye. Olur biter. Şimdilik düzeltene kadar ekmeğini yemeğe bakın :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...