Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

arkadaş her lsd yiyen adam goa'ya gidicem ben diye delirmiyor mu gerçekten intihar edesim geliyor bazen ya. gidin goa'ya falan da ciğerinize kadar alsınlar kafanız güzelken tek dileğim bu yani.

abi iyi bir adam olabilirsin sözüm yok, zaten inandığın spiritüel kafalar yüzünden iyi bir insan olman gerekiyor bariz bir şekilde. amma velakin sokaklarda ninja gibi giyinmek, kimono giyip tırnak uzatmalar falan gerçekten bunlara gerek yok. götünüzden psychedelic'lik uydurmayın, giydiğiniz kıyafetle olunmuyor o işler.

eskiden bu işin bir edebi adabı vardı onun da suyunu çıkardınız. free love kafalarında tek derdiniz seks yapmak olmuş. güzel yerden ekmek bulmuşsunuz ama bu piyasaya düşen yaşı ufak özenti kız gerçekten çok fazla var. rahat rahat seks yaparsınız yani.

ama lütfen, burnumdan ateş püskürttüm, götümden enerjiyi bir saldım 7.2 şiddetinde deprem yarattım, üçümüz birbirimize dokunuyoruz çok kazanovayım tarzında kendinizi küçük düşüren şeyler yazmayın, konuşmayın etrafta. ulan inandığınız şeyde böyle bir şey yok bir kere nerenizden uyduruyorsunuz ki enerjiyi salıyorum 3 kız düşüyor falan. zaten 3 kızı düşürmek için enerji salamazsın arkadaşım ego sahibisin demektir. inançlarına çok ters bir durumdasın demektir.

hiçbir şey okumuyorsunuz, araştırmıyorsunuz eyvallah diyebilecek bir şeyim yok ama gerçekten bilen birinin karşısına çıkıp böyle konuşursanız cidden itin götüne sokuverir seni ve senin gibileri. mantıklı olan inanılması gereken şeyleri bile tarumar ettiniz şu halinizle. herkes taşak geçer oldu bu işlerle. allah aşkına azalara bitin rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

arkadaş her lsd yiyen adam goa'ya gidicem ben diye delirmiyor mu gerçekten intihar edesim geliyor bazen ya. gidin goa'ya falan da ciğerinize kadar alsınlar kafanız güzelken tek dileğim bu yani.

abi iyi bir adam olabilirsin sözüm yok, zaten inandığın spiritüel kafalar yüzünden iyi bir insan olman gerekiyor bariz bir şekilde. amma velakin sokaklarda ninja gibi giyinmek, kimono giyip tırnak uzatmalar falan gerçekten bunlara gerek yok. götünüzden psychedelic'lik uydurmayın, giydiğiniz kıyafetle olunmuyor o işler.

eskiden bu işin bir edebi adabı vardı onun da suyunu çıkardınız. free love kafalarında tek derdiniz seks yapmak olmuş. güzel yerden ekmek bulmuşsunuz ama bu piyasaya düşen yaşı ufak özenti kız gerçekten çok fazla var. rahat rahat seks yaparsınız yani.

ama lütfen, burnumdan ateş püskürttüm, götümden enerjiyi bir saldım 7.2 şiddetinde deprem yarattım, üçümüz birbirimize dokunuyoruz çok kazanovayım tarzında kendinizi küçük düşüren şeyler yazmayın, konuşmayın etrafta. ulan inandığınız şeyde böyle bir şey yok bir kere nerenizden uyduruyorsunuz ki enerjiyi salıyorum 3 kız düşüyor falan. zaten 3 kızı düşürmek için enerji salamazsın arkadaşım ego sahibisin demektir. inançlarına çok ters bir durumdasın demektir.

hiçbir şey okumuyorsunuz, araştırmıyorsunuz eyvallah diyebilecek bir şeyim yok ama gerçekten bilen birinin karşısına çıkıp böyle konuşursanız cidden itin götüne sokuverir seni ve senin gibileri. mantıklı olan inanılması gereken şeyleri bile tarumar ettiniz şu halinizle. herkes taşak geçer oldu bu işlerle. allah aşkına azalara bitin rica ediyorum.

Serbest atış ağlama duvarına çevirdiniz konuyu ya =)

Hani yazdığın wot'a cevap olarak da diyebileceğim :

inancım yok. bu yüzden inancıma ters düşebileceğim bir durum da yok. İster tırnağımı uzatırım , ister saçımı , ister sakalımı. İstediğim gibi de giyinirim.

Char benim charım istediğim gibi kasarım. Çok süper bir char kasmak istiyorsan kendi charına odaklan benimkilere müdehalen komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

kafa yapın aynı işte. benim gibi olmayan düzgün değildir kafası
sen müslim olsan ne ateist olsan ne

ne alakası var ya benim bu tarz arkadaşlarım var onlara da diyorum sataniz gibi olmuşunuz diye. tarz o tarzı andırıyor adama söyledim o bile alınmadı sen geldin türk ateyizi de bu kadar oluyo diye bi çıkarım yaptın.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

Noyzura said:

Finklorpeyniri said:

bide azıcık insanda akıl fikir olur 'halam büyücü' yazılır mı
akıl alır gibi değil ya.

HALAM BÜYÜCÜ NE ABİ KDFHKSDFKHJRYJ

dilek iksiri yapıyor mu? çünkü büyücüleer büyücüüleeer

Ne yazayım yahu büyücü kadın. Acayip iksirleri falan var böyle kanlardan falan. Etlerin üzerine yazılar falan yazıyor.

Ortadoğudayız bunlar sıradan şeyler. Karaçay cumhuriyetinde olayları abartan büyücülerin kafasını kesiyorlar hala günümüzde.

o yüzden mi acaba karaçay cumhuriyeti hala karaçay cumhuriyeti ingiltere ingiltere almanya almanya falan acaba düşündün mü hiç?

karaçay cumhuriyetini gerçekten ilk kez duyuyorum bu arada. yani sen spiritüel adamsın ok ama bu kör cahillik? ete yazı yazmalar kanla iksir yapmalar falan? üfürükçü hocadan hiçbir farkı olmadığını görebiliyor olman lazım.

lütfen şeyle çıkma abi ama işe yarıyor gördüm falan gibi şeylerle cevap yazmazsan. scientology'de XENU'ya inanıyor herif uzaylı falan. ruhlarını toplayacakmış bilmemne. o adamda diyor bunlar gerçek çalıştığını gördüm falan diye.

yani böle enerjiye inanırsın ne bileyim hadi tutku enerjini bile yaydın falan ama lütfen ete yazı yazıp kanla iksire falan inanmadığını söyle bana. lütfen ya bu nedir

ilk kez duyabileceğin çok şey var moruk. hani herşeyi aklın yettiğince bir an da tartıp sonra şöyle olmalı ya da böyle olmalı herşey konusu genel olarak düşülen bir handikap.

büyücü halama gelince savunuyormuşum gibi görünmek istemem ama kimsenin kimseye büyü yaptırmaya , bozdurmaya gitmesini istemezdim ama yapanların olduğu gibi bozanlarıda var. şimdi büyü nedir konusuna da girip uzatmak istemiyorum ama insanlar bazı şeyleri tezahür ettirmeye çalışıyor ve motivasyonlarını bu şekilde sağlıyor olabilir.

ben desteklemiyorum bu olayları ama dünya koca bir mmorpg gibi. çeşitlilik güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...