Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

ah be abi. bilim insanı dedik, sen de mi :)
kurumsal nlp falan millete kayganlaştırıcı sürüp sürüp lavman çekiyorsun ceplerine.
nlp üzerine seninle şahane tartışabilirim. nil günlerden tamer dövücülerden alırım günümüzdeki taban yansımalarına getiririm. son ürün hallerini anlatır utandırırım seni. çok güzel pazarlama metodu dolandırıcılık ürünleri ile ortak noktalarını gözlerinin önüne sererim. nlp dediğin psikolojik pijlikten başka bir şey değil. genetik bilimi nere, nlp nere.. aman diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne kadarı doğrudur ne kadarı yanlıştır nedir ne değildir oturup tartışmayacağım yan meslek olarak yapıyorum nihai amacım nlp falan değil bir yandan eğitim sertifikası aldım 3 senede şimdi hayvanat gibi para kazanıyorum.

yine genetikçi olarak devam edeceğim hayatıma. ama bu at gibi para kazanmamı engellemiyor. birçok şirketin verdiği feedbacklere göre verdiğimiz eğitim rakamsal veya ofis içi verimliliği arttırdığı sürece benim zerre umrumda değil. motivasyon-hedef-başarı aşamaları-beden dili-deduction veriyorum ben. hani verdiğim şeyler hayatta minör olarak etkilerde bulunsa bile baya hayatımı değiştirdi.

ben akademisyen olana kadar ara basamak benim için. ki bir ara basamağa göre katkatkatkat para kazanıyorum şu anda problem yok benim için. ama meb'e bağlı olarak sertifikayı aldığımız adam fbi'da ajan eğiten bir adamdı. nlp ile secretı karıştırıp cem yılmazın daşşak geçtiği gibi anlatan adamlarla alakam yokta dediğim gibi ben 4 ay oldu başlayalı eğitim asistanı olarak ailemden biriyle beraber veriyoruz eğitimi 'sattığımız üründen' şikayet eden olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sana şöyle bir kıyak yapayım o zaman eğer madem akademisyen olmak istiyorsun. bırak milleti de dolandırmayın böyle şeylerle. bu konuda 4 yıllık eğitim almış doktora yapmış kişilerin pastasına elle girmeyin.

http://www.stemcells.cam.ac.uk/careers-study/vacancies/ps00754ra

başvur buraya. eğer dilersen senin için 2 tane rec letter da ayarlayabilirim biri former doc student diğeri, steam cell enst. memberdan.
Sosyal ağlarda paylaş

postdoc diyor ben daha 25 yaşındayım ya. 5 senem var sırf başvurabilmek için.

kimsenin parasını çar çur ettiğim yok. kurumsal diyorum. en son bir ilaç şirketine verildi. 2 hafta oldu ikinci partiyi istediler. trabzon havası satmıyorum demek ki.

not: sadece nlp lafını duydun ve milleti dolandırmayın diye girdin bu nedir ya? bu arada eğitim verelim diye kapı kapı gezmiyoruz duyan geliyor yoksa ne bir pr var ne başka birşey.
kürt diyince pkk diye bağıran adam gibi yabma böle şeyler.

nlp diye arat 235923494 tane adam var. televizyona çıkıp 'şimdi hayal ediyoruz bir kiii üüüüç' diye bağıran adamla sırf eğitim başlıklarını verdim bunu karşılaştırman olmamış. nlp tabanlı iş stratejileri olarak geçiyor sanırım türkçesi. her nlp EVRENE YOLLUYORUZ O SİZE YOLLUYOR değil ki yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...