Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

bide azıcık insanda akıl fikir olur 'halam büyücü' yazılır mı
akıl alır gibi değil ya.

HALAM BÜYÜCÜ NE ABİ KDFHKSDFKHJRYJ

dilek iksiri yapıyor mu? çünkü büyücüleer büyücüüleeer

Ne yazayım yahu büyücü kadın. Acayip iksirleri falan var böyle kanlardan falan. Etlerin üzerine yazılar falan yazıyor.

Ortadoğudayız bunlar sıradan şeyler. Karaçay cumhuriyetinde olayları abartan büyücülerin kafasını kesiyorlar hala günümüzde.
Sosyal ağlarda paylaş

buyucu diyince tam anlasilmiyo. warlock var, mage var, wizard var, sorceress var, witch var, var da var.
detay lazim.

bir de, sabah 8 aksam 5 calisiyosunuz, bir yerlere gelebilmek icin kicinizi yirtiyosunuz ok tamam da bunu yapmayan adami gorunce de saldirmayin adama. onun yaptigini yapmaya cesaretiniz yok madem, en azindan yazdiklarini okuyarak eglenmeyi bilin
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Finklorpeyniri said:

bide azıcık insanda akıl fikir olur 'halam büyücü' yazılır mı
akıl alır gibi değil ya.

HALAM BÜYÜCÜ NE ABİ KDFHKSDFKHJRYJ

dilek iksiri yapıyor mu? çünkü büyücüleer büyücüüleeer

Ne yazayım yahu büyücü kadın. Acayip iksirleri falan var böyle kanlardan falan. Etlerin üzerine yazılar falan yazıyor.

Ortadoğudayız bunlar sıradan şeyler. Karaçay cumhuriyetinde olayları abartan büyücülerin kafasını kesiyorlar hala günümüzde.

o yüzden mi acaba karaçay cumhuriyeti hala karaçay cumhuriyeti ingiltere ingiltere almanya almanya falan acaba düşündün mü hiç?

karaçay cumhuriyetini gerçekten ilk kez duyuyorum bu arada. yani sen spiritüel adamsın ok ama bu kör cahillik? ete yazı yazmalar kanla iksir yapmalar falan? üfürükçü hocadan hiçbir farkı olmadığını görebiliyor olman lazım.

lütfen şeyle çıkma abi ama işe yarıyor gördüm falan gibi şeylerle cevap yazmazsan. scientology'de XENU'ya inanıyor herif uzaylı falan. ruhlarını toplayacakmış bilmemne. o adamda diyor bunlar gerçek çalıştığını gördüm falan diye.

yani böle enerjiye inanırsın ne bileyim hadi tutku enerjini bile yaydın falan ama lütfen ete yazı yazıp kanla iksire falan inanmadığını söyle bana. lütfen ya bu nedir
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

Noyzura said:

beyler en sevdiğim fotoğraf albümüm
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3

bu ne lan tüylerim ürperdi. abi şöyle düzgün adam olmaya niye özenmiyorsunuz ya şakirt ya satanist oluyosunuz yokmu la bi ayarınız?

hahahhahhha of türk ateisti de anca bu kadar oluyor lan düzgün adam nemk? müslimden ne farkın var senin şimdi de sağa sola anti muslimcilik yapıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...