Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

şu fotodaki fede değil mi ya sdfsdf

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=407352975967278&set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-frc1%2F574891_407352975967278_1856863000_n.jpg&size=639%2C960
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam 30 yaşında lan 30 yaşında. OTUZ LAN OTUZ kalkıp akıl fikir veriliyor adama. ben zannetmiyorum ki şuradan birşeyler okuyup hmm doğrular lan diyip yarın kpss'ye girecek.

bırakın takılsın abi adam. istediği personayı yaratsın o çöksün başka yaratsın. hayatı kendi kafasındakiyle yaşayan bir adam gerçekten.

bağırarak gülüyorum ben yazdıklarını okurken. yüzyüze görüşsek küfretse saldırmayacağim bir adam noyzura direk. gerçekten forumda yazdığı şeyler gibi konuşuyorsa bağırarak gülerim ama kaldırabilen bir adam zaten. olduğu gibi bir herif yani zararsız kinsiz sinirsiz falan. niye yoketmeye çalışıyosunuz adamı?

adam böyle bir adam yani. mal bu. değiştirme kafalarını anlamıyorum. OTUZ YAŞINDA HERİF LAN

kendine saçma gelen herşeyi yoketme çabası baya korkunç. ya bırak oda olsun sende ol. senin varlığını tehdit etmiyor.
bütün forum fanatiklerine değişmem seni noyzura.

açık açık söyleyeyim ilk başta taşşak geçme amaçlı konuşuyodum sonradan baktım adam gerçekten böle bir adam yani. ölmesi gerekmiyor. (ama götümle gülüyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Xaenin said:

Noyzura said:

bingildak said:

amma saçmaladınız ha, olayı olduğundan daha büyük bir kalıba sokmayın.

her kullanıcının bir gerçek hayatı söz konusu bir de forumda yarattığı persona. herifin persona'sı balon gibi patladı, insanlarda bununla alay etti. daha derin bir anlamı yok. ne adamın* gerçek hayattaki gündelik yaşantısını değiştirir ne de diğerlerinin hayatında en ufak farklılık yaratır.

üzgünüm forum proffesörü ama forumda bir persona yaratmmıyorum. forumu geç hayatında tanıyabileceğin en ilginç biri olmam gerçeğim balonlu biririnin yalanlarıyla yokolacak değil. Şimdi sıkı sıkıya sarılmak için parçalasan da kendisini değişen birşey yok. Kendinle ve neden bu yalanlara bu kadar sıkı sıkı sarılmaya çalıştığın ile yüzleş ;)

Abi ben ilginç biri olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Spiritual guidance mı versem rockstar mı olsam diyen biri, ulaşamadığım kafalara ulaştım o gün öleceksin dediler bana diyen birinin benim gözümde bir ilginçliği yoktur. Tamam eğlenceli yazılar yazıyorsun, okurken gülüyorum ediyorum şahsen. Eğlendiriyorsun insanları, bu ilginç olduğun anlamına gelmiyor, en azından benim için ve sanıyorum insanların çoğu için. Ben sana baktığım zaman kayıp bir insan görüyorum yanlış anlamazsan. Hayatında bazı yanlışlar yapmış, o yanlışlarından ders almayıp onları kendine hayat tarzı edinerek kendini savunan, ben böyle ilginç bir adamım işte diyen, temelinde benim "BAŞARISIZ" diye nitelendirdiğim insanlardan birisin. Tabi bütün bu yorumlarımın bir dayanağı yok lütfen yanlış anlama, ben senin burada yarattığın persona, ya da yaratmadığını söylediğin personayı, gördüğüm kadarıyla yorumluyorum. Hayatımda gördüğüm ilginç adamlardan değilsin gördüğüm kadarıyla yani, hayatıyla ilgili kontrolü eline almayı başaramamış ve nereye gittiği belli olmayan, yaptıklarını yanlış olarak değil orjinal olarak tanımlayan, hayatı kolay yoldan yaşamayı seçip gerçekten bir başarı elde etme amacı gütmeyen bir insansın. O yüzden bence insanlara gidip de "ben senin gördüğün en ilginç adamım" deme, benim için bir ilginçlik teşkil etmiyorsun mesela.

Başarılar ve hedefler histeriktir çünkü. Hani kayıp mayıp diyorsun anlıyorum çünkü başarılı insan ya da olması gereken insan profili benim olduğum halimden çok daha farklı olduğunu biliyorum topluma göre.

Ama benim olayım basit. Doğada hiç bir hayvan "ben daha zengin olmalıyım , ben daha önemli bir pozisyona sahip olmalıyım, ben diplomaları, hisse senetlerini , plaketleri üst üste dizip kendime övünebileceğim bir sürü şey toplamalıyım" demez.

Doğada hayvan doğar .. doğasına uygun keyifle yaşar. Nefes alır , yemek yer , doğayı yoketmeden hayatını yaşar ve sonu geldiğin sonu gelir. Benim olayımda biraz buna yakın diyebilirim. Kendimi mevcut sistemden olabildiğince muaf tuttum. Bu beni kendimce daha özgür ve daha mutlu kılıyor. Bu esnada doyasıya eğlenebilecek , kitap okuyabilecek, spor yapıp ve çok güzel dostlarıyla eğlebilecek ve hoşuna giden kadınlarla doyasıya birlikte olan biriyim. başkaları hakkımda türlü türlü düşünür ama başarılıyım ya da başarısızım gibi bir kaygım yok. hayat güzel yani .

Koyulaştırdığım yer, Hayvanların hepsinin bir makamı ağırlığı saygınlığı var.Bu saygınlığı korumak için herşeyi yapıyorlar. Örneğin Sürünün lideri olmak için ölümü göze alabiliyorlar.

:))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...