Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

beyler en sevdiğim fotoğraf albümüm
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3

abi bak eleştirme amaçlı sana hiçbişey söylemiyorum ama albümü inceledikten sonra bunları söyleme ihtiyacı hissettim.

benim yaşadığım yerde senin ve arkadaşlarının barınma imkanı yok abi. ben manisadayım. hakikaten gerek giyim tarzın , şeklin falan buralarda barınamazsın. zorunlu göç eylersin yada saçı sakalı kesip tarzını değiştirmek zorunda kalırsın.

daha iç anadolu taraflarına gittin mi muhtemelen darp edilirsin , karadeniz taraflarında hastanelik olursun , daha doğuda da muhtmelen öldürürler abi sizi..

bak tarzını eleştirmiyorum yemin ederim.. hatta sizn gibi giyinen hareket eden insanları gördüğüm zaman sizden aban zarar gelmiyeceğini biliyorum.

ama türkiyen,in gerçeği bu yapıcak bişey yok dar kafalıyız çoğumuz.

sen tarzın yaşanabilcek en güzel yerde yaşıyorsun. izmir.

ordan ayrılma... buralar falan çok fena dsalıkajsd
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Fotoğraf albümünü kurcaladım ben de, bir sorum olacaktı:

Bu fotoğrafta suratının kollarından daha beyaz olmasına ben anlam veremedim, neden öyle? Gerçekten suratını beyazlatmış olamazsın değil mi photoshopla falan?

Teknik grafiker arkadaşlar açıklamada bulunmamışlar ama tüm albüm hemen hemen her fotografta ligthroomda orange kanalı mutelanmış durumda. Lokal edit değil fotoğrafın geneline uygulandığından ışık dağılımından dolayı hoş bir ton farklılıkları oluşuyor ve bu hoşumj gidiyor.

Tek memesini büyümûş kız lafın gibi çok acayip analizler yapıyorsun.
GFY
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Noyzura said:

beyler en sevdiğim fotoğraf albümüm
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3

abi bak eleştirme amaçlı sana hiçbişey söylemiyorum ama albümü inceledikten sonra bunları söyleme ihtiyacı hissettim.

benim yaşadığım yerde senin ve arkadaşlarının barınma imkanı yok abi. ben manisadayım. hakikaten gerek giyim tarzın , şeklin falan buralarda barınamazsın. zorunlu göç eylersin yada saçı sakalı kesip tarzını değiştirmek zorunda kalırsın.

daha iç anadolu taraflarına gittin mi muhtemelen darp edilirsin , karadeniz taraflarında hastanelik olursun , daha doğuda da muhtmelen öldürürler abi sizi..

bak tarzını eleştirmiyorum yemin ederim.. hatta sizn gibi giyinen hareket eden insanları gördüğüm zaman sizden aban zarar gelmiyeceğini biliyorum.

ama türkiyen,in gerçeği bu yapıcak bişey yok dar kafalıyız çoğumuz.

sen tarzın yaşanabilcek en güzel yerde yaşıyorsun. izmir.

ordan ayrılma... buralar falan çok fena dsalıkajsd

Liseyi manisada okudum ben yatılı olarak 4 sene. Sıkıntı yaşamadım ve yaşamam da. Öyle yolda vs laf atan olursa instant geri besleme yaptığımda hemen geri vitese alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ben utandığıma teknik yönden irdelememiştim fotoyu. eğer illa yorum istiyorsan fotoyu şu şekilde pc de çektiğini düşünüyorum ben asdffg

http://i.imgur.com/rhd6nrP.jpg

Fotoğrafı ilerletirse aynı seriden kareler var iki elimin gözüktüğüm ama güzel montajlamışsın ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

geriden beslemesinler dikkat et

Eylül 24de 30 oluyom. Orta okuldan beri marjinalim. Sokak köpeklerini çok severim. Krodan korkmam yapımda yok. Korkak yaşam bana göre değil.

Kavgada ne olur ki? Kavga edersin üstün başın yırtılır. Korkak yaşarsan ruhun yırtılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...