Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Trading Cards

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

salağa anlatır gibi açıklayayım mı, comp maça başladığın an vac detection başlıyor, hatta bunu csgoyu direk exeden başlatarak dahi öğrenebilirsiniz, yani csgoyu launch edip(mehih) menüde vs direk detected aimbotla dahi gezebilirsiniz, önemli olan mm'e accept dediğiniz andan itibaren olan kısım, idlemaster csgo dosyalarına herhangi bir injection(oha ne dedim) yapmadığı için, mm süresince açık değilse herhangi bir etkisini göremezsiniz, bunlar vac detection olan tüm oyunlar için geçerli. uzun lafın kısası csgonun sadece mm serverları vac secured, bu yüzden casualda adamlar rahat rahat aimbot açıyor, ha banlanırsa owden banlanıyor ama casual oyunları owye gönderdiğinden bile şüpheliyim ben oyunun.

/stahp.

iş görüşmesine gidiyorum şimdi döndüğümde bana efendim diyeceksiniz, ben sizin denginiz değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ilk benim düşünmediğimi tahmin edip ucuz oyunlardaki kart fiyatlarını kontrol ettim. Atıyorum oyun 0.20 kuruş ama getirisi 2 - 3 lira. Oyun fiyatı ani düşüş görüyor mesela ama kart piyasasında hemen değişim olmuyor. Geçen bundle vardı aldım 1 dolara getirisi 5 - 6 dolar oldu. O yüzden soruyorum olmuyor değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
yeni oyunlarda steam kartlarını kısıtlıyorlarmış. oyun belli bi kitle tarafından oynanmadan kart düşmeyecekmiş.

https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1954971077935370845

şu kısım çok iyi ama çer-çöp oyunu store'a almasınlar o zaman.

said:

After the release of Trading Cards, the number of players interested in them grew significantly, until it reached the point where the demand for cards became significant enough that there was an economic opportunity worth taking advantage of. And that's when our group of bad actors arrived, aiming to make money by releasing 'fake' games on Steam.

These fake developers take advantage of a feature we provide to all developers on Steam, which is the ability to generate Steam keys for their games. They generate many thousands of these keys and hand them out to bots running Steam accounts, which then idle away in their games to collect Trading Cards. Even if no real players ever see or buy one of these fake games, their developers make money by farming cards.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...