Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Red said:

sanırım sağ rotator da bi sıkıntı oldu bende. bench press, shoulder press ve barfikste sıkıntı çekmeye başladım.bütün yükü sol çeker oldu. pis bir his var sağ omuzda. hani böyle bi çıtlasa düzelecekmiş gibi bir his

şimdi her antreamandan önce cuban press, wall pushup falan yapmaya başladım bikaç set.

böyle devam mı yoksa ara verip sadec böyle 1-2 kkg ile omuz mu çalışayım karar veremedim.

omuzda acı yok.acısa doktora gidecem ama yavşak bir his var.

köpek gibi barfiks çekiyordum. şimdi sağ omuzdan dolayı 8'i zor görmeye başladım

Benim de böyle başlamıştı, üstüne gittim geçer diye. 1 senedir spor yapamıyorum. Rotator cuff sıkıntılı alet.
Sosyal ağlarda paylaş

bende üstüne gidiyorum. umarım patlamam. cuban press ve ismini bilmediğim yan yatarak yapılan hareket biraz rahalattı. ama hala %100 çalışmıyor omzum.

bugun omuz çalıştım mesela eskisine nazaran biraz daha az zorlandım. bilgisayar başında da mouse u falan sol elle kullanıyorum artık. elimden geldiğince dinlendirmeye çalışıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

kalbinde bi sorun yoksa patlamaz tabi. complexler candır ama burda adam 11 kiloluk dambıllarla yapıyor. bu kardiyo yerine geçer. 1 saat sabit tempoyla koşu bandında koşmakla aynı değil tabii ki ama strength training de değil. bunu yapıp sonra antrenman bitti demek olmaz. bunu antrenmanın sonuna koycaksın veya off günlerinde evde falan yapacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Temmuz başı ben de salona yazıldım, amk evde olmuyor. Parasını verdik, keriz miyim lan o kadar para verdim motivasyonuyla haftada 6-7 gün gittim 1 ay.

176 boy 77.7 kg, %17.9 yağ oranından, 73.6 kg %15.1'e düştüm bugün itibariyle. Bakalım haftada 7 gün devam 11 ay daha :D. Sonunda ne olacak ben de merak ediyorum.

Beslenme olarak da genel uyulması gereken kurallara uyuyorum. 1,5-2 saat öncesi yemeği kesiyorum. Spordan 15-30 dk sonra peynir, activia içecekle protein takviyesi yapıyorum. Çokça su içiyorum. Öğünler arası yine protein içerikli şeyler yiyorum, ama supplement değil. Yağlı besinleri ciddi oranda azalttım.

Hedef de 68-70 kg 5-10% yağ oranı. Yorum ve tavsiyelere açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

Temmuz başı ben de salona yazıldım, amk evde olmuyor. Parasını verdik, keriz miyim lan o kadar para verdim motivasyonuyla haftada 6-7 gün gittim 1 ay.

176 boy 77.7 kg, %17.9 yağ oranından, 73.6 kg %15.1'e düştüm bugün itibariyle. Bakalım haftada 7 gün devam 11 ay daha :D. Sonunda ne olacak ben de merak ediyorum.

Beslenme olarak da genel uyulması gereken kurallara uyuyorum. 1,5-2 saat öncesi yemeği kesiyorum. Spordan 15-30 dk sonra peynir, activia içecekle protein takviyesi yapıyorum. Çokça su içiyorum. Öğünler arası yine protein içerikli şeyler yiyorum, ama supplement değil. Yağlı besinleri ciddi oranda azalttım.

Hedef de 68-70 kg 5-10% yağ oranı. Yorum ve tavsiyelere açığım.

Şuanki kas durumun nedir bilmiyorum ama ortalama aynı ölçülere sahibiz ben kilo almaya kasıyorum o boyutlarda 70 kg zayıf gösterir abi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

abi barfiks var evde sdf

http://i.imgur.com/1x2tFPB.jpg
http://i.imgur.com/n6jE983.jpg

kanat olmuş ama genetik olabilir biraz yukarda kalmış. chin up mı yapıyosun pull up mı?

sırt eksik kalmış malesef diğer bütün bölgelere göre. hunharca eleştiriyorum yoksa gayet güzel bu arada genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...