Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

brz önce marketten unique diye türk marka protein bar aldım, 14gr protein 7 liraydı. aşırı pahalı, ama tadını merak ettiğim için aldım.

sitesinde girişimciyiz yazmışlar, ama böyle pahalı girişim görmedim ben. Bir daha almam herhalde, aynı paraya hindi fümeli sandviç alırım :).

şu protein bar
http://shop.unique.com.tr/c-1911-Protein-Bar.html
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

High fructose corn syrup yok içinde, gördüğüm çoğu protein barına bunu basıyorlar tatlandırması için. O yüzden pahalıdır diye tahmin ediyorum.

Denemek için bi alırım bundan görürsem ama yine de pahalı tabi protein/TL hesabına girince.

Yazmiyolar ki abi. Hakiki glikoz kullanan hangi markalar var bakmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sonunda işten vakit bulupta spora gidebildim. Yıllardır yapmayınca direk pertim çıktı. genelde 40kglık ağırlık seviyesinde çalıştım 15 x 3 set şeklinde. Önce 200cal kardio için koşu ve bisiklet vs yaptım. Sonra ağırlığa geçtim 45derecelik göğüs üst kısmını çalıştıran zımbırtıda perte çıktım :) Sabah elimi yüzüme değil yüzümü elime çarparak yüzümü yıkayabildim. Bugün bu kadar kasılmışken gitmek doğru olmaz di mi? Yarın gitmeyi düşünüyorum. Gidersem de kardio amaçlı giderim.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

40kg fazla bir seviye değil kanımca çoğu alette 4. seviyeye denk geliyor. O dediğim 45 derecelik olay olmasa sıkıntısız geçmişti zaten hepsi. Ama onda bildiğin kolum titredi yani :) Otururken vs kolumdan destek alamadım bian ama şimdi öyle değilim tabiki.

Abi boş barla çalış 1 hafta da vücut kendine gelsin. Öyle kilo seviye muhabbeti yok vücut geliştirmede. Olay kendini sakatlamadan ve antremanı bitirebildiğin max. ağırlıkla çalışmak. Bu 5 olur, 0 olur, 100 olur farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

olay o zaten, sadece barbell ile yapınca denge kasları ve güç kaslarıda çalışıyor tam senkronize olup ölüm makinası şeklinde çalıştırmış oluyorsun vücüdu. raylı sistem de var bizim salonda ona geçince konsantre falan 0 oluyor nasıl olsa ray var ha babam indir kaldır diyorum korku yok bişi yok daha ağır girilebiliyor tavsiye etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

olay o zaten, sadece barbell ile yapınca denge kasları ve güç kaslarıda çalışıyor tam senkronize olup ölüm makinası şeklinde çalıştırmış oluyorsun vücüdu. raylı sistem de var bizim salonda ona geçince konsantre falan 0 oluyor nasıl olsa ray var ha babam indir kaldır diyorum korku yok bişi yok daha ağır girilebiliyor tavsiye etmem.

prezervatif kullanmam diosun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...