Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call Of Duty: Ghosts (Aman tanrım balıklar!)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

haksızlık ettiğimiz yok abi, insanları "yeni oyun motoruyla geliyoruz, çokgözel, çoközel" diye pohpohlayıp sonrada 1-2 tane review diye video koyarsan ve bu videolar eski oyun motorunun tıpatıp aynısı ise insanları kandırmaktan başka bişey yaptıkları yok.

Önceden Medal of Honour vardı oynadığımız, sonra COD onu yeni sistemiyle, yeni oyun motoruyla alt etti. Sonra da BF4 aynı şekilde COD'u mahvetti. Elbette ki iki oyunu kıyaslarım. FPS konusunda bu kadar gerçekçi oyun deneyimi sunan başka oyunlar yok maalesef ve bu konudaki tek iki rakip.

En basit örneği BF4'teki şu anda olan crash hataları. Hepimiz alıyoruz ama aldıktan sonra "ulan ne dandik oyun yapmışlar, silecem bunu" demiyoruz. Oyun o kadar iyi ki kendine çekiyor adamı. Ben mesela, ertesi gün çalışmadığım tek günüm Pazar olduğu için Cumartesi günü "bi el daha atayım öyle çıkayım." diye diye saati sabahın 6'sı yaptım.

COD'un Singleplayer modu bambaşka bana göre. Bir hikaye var ve her oyununda birleştirmeyi başardılar bu hikayeyi. Haggetten olağanüstüler bu konuda. Ama oyun.. Elbetteki herkesin kendi kişisel görüşü vardır. Oyundan aldığı zevk başkadır. Kimisi oynamayadığı için sıkılır. Kimisi kolay geldiği için o oyunu oynar orası ayrı. Ama göz var, nizam var. Zevkler tartışılmaz elbette ama yapmayın allasen. Kusura bakmayında COD, Battlefield 3 'ten beri sürekli arkada kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arada desarj olmaya arkadaslarla R6:rouge spear atarım gercekcilik aradıgımda.

cok oyunculu statlı rutbeli bir sey aradıgımda planetside2 oynuyorum.

round bazlı oldschool shooter aradıgımda da CS.

yemisim COD: MW i ve cılkı cıkan yılda bir yumurtladıkları franchiselarını. kim niye oynar yıllardır anlamadım zaten.

bf3 ve bf4 u de yemisim benzer bir sekilde. para ve omur torpusu gereksiz akımlar. halbuki bf2 ne guzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

satmadı. sorun orda. rogue spearden sonra sureklı dumb down oldu.

super bir multisi vardı halbuki.

single daki o taktik ekranı var ya taktik ekrani. o bile yeter. hele bir de single mod cooperative oynanınca. oyoyoyooy.

konsol hibrid olmanın oldurdugu ilk oyundur r6 serisi. allah rahmet eylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

COD'un multiplayerı singleplayerdan iyi oluyor. CS, COD gibi oyunları çerezlik oynuycaksınız, okul/iş sonrası stres atma oyunları.

bir de şu var işten eve gelmişsin CS oynamak istiyorsun hani ama bir bakıyorsun servera; CS ile CoDu bir tutan ,CSyi çerezlik oyun sanan ,überlow ,casual ,hedef alma yoksunu ,taktiksel oynayamayan , oyunu okuyamayan , takım oyunundan yoksun pasifilora 500 mg kullanıcıları ile aynı takımdasın.

Sonra adam neden klavyeyi monitore atıyor

Dworgian said:

bu işte.

asffas
Sosyal ağlarda paylaş

cs ile cod'u bir tutmak olmamış tabii ama CoD konusunda haklı bi yerde.

CS:GO' daha yavaş hani cod'a göre, normalde daha çok seviyorum hatta cs'yi ve battlefield'ı ama bazende sadece etrafta koşturup insanları suratlarından bıçaklamak istiyorum sdf.

Şu oyun 70 doları hak etmiyor o doğru ama ben 17 dolardan aldım, çok da pişman değilim. Single'da aksiyon filmi gibi zaman geçirtiyor işte, multi'de arada eğlendiriyor.

gerçi daha oynamadım, oynadıktan sonra buyers remorse olabilir hala ama sanmam sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...