Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

kzpmaza said:

cidden kötüsün sen bu oyunda ama seni izlemeye de bu oyunla başladım ne yalan söyliyim.sdfsd

Her oyunda kötüyüm ki ben. Kediler sağolsun bu kadar abone sfda

AYrıca evet, bi kaç kere neredeyse ağzımdan kaçıracaktım paticik diye, duysalar of yani asgşksda
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

kzpmaza said:

cidden kötüsün sen bu oyunda ama seni izlemeye de bu oyunla başladım ne yalan söyliyim.sdfsd

AYrıca evet, bi kaç kere neredeyse ağzımdan kaçıracaktım paticik diye, duysalar of yani asgşksda

zipzip kanalın ne? izleyelim biz de
Sosyal ağlarda paylaş

yok, mesele o lojistic olayının ötesindeydi. şu boyuta gitrene kadar oynayıp da logistics tabını çözmemek pek mümkün değil zaten :D

http://i.imgur.com/kOJzM5L.jpg

sorun mutfaktan dağıtım yapmak değil, mutfak staff'ının tahsisinin olmamasıydı. 2 tane mutfak yapınca mutfağın birinin tamamen işlevsiz olması gibi bi sorun vardı. tüm aşçılar ilk mutfakta devam ediyordu, yeni aldığım aşçılar da ilk mutfağa gidiyorlardı. merak ettiğim bunun fixlenip fixlenmediği. yabancı forumlara falan da baktım da yeni bir konu göremedim bunu hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

Hea ne bileyim yetemeyeceğinden ziyade belki en son lojistik tabı gelmeden önce oynamışsındır diye düşünmüştüm. Ben yakın zamanda büyük hapishane kurmadım. Bu ara çok iş güç birikti. İşleri biraz yoluna koyduktan sonra denerim. O zamana kadar olay açıklığa kavuşmamışsa raporlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer sorunlar olmasa bile mutfağın birinden malzeme alıp dğer mutfakta pişirme gibi saçma durumlar falan da vardı. aşçılar 2 mutfak arasında git gel yaparken yemek saati gelip geçiveriyordu. o yüzden bütün planı değiştirip en ortaya büyük bir mutfak yapmak zorunda kalmıştım. aşçılara da aynen guardlara yaptığımız ayarlamalar gibi bir çalışma alanı ayarlaması konması lazım. oynadığım dönemde steam veya gamebanshee forumnlarında bununla ilgili birşeyler konuşuluyordu da o eski konuları da bulamadım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun harika...
Oyun kapsamlı...
Oyun karışık...

Ne yaparsam yapayım ortalık mezbaha, her toplu aramada bir tümeni donatacak malzeme vs. çıkıyor ortaya.

2017'nin ikinci yarısına düzgün işleyen bir yapı ortaya koyabileceğime inanıyorum.

Edit: Bir sorum var, yahu bu ziyaretçiler hapishanenin içinden geçip görüşme odasına gidiyor.

Oysaki onlar için haritanın aşağısından bir yol yapmıştım (Onlar tahminen en kısa yolu seçiyor?) Yol üzerine Staff Only alan koymam da bir işe yaramadı. Ne yapmak lazım bu ziyaretçileri gütmek için?
Sosyal ağlarda paylaş

çitle zorunlu ilerleyecekleri bir yol yapmaktan başka çare yok. ya da yerleşimini ona göre ayarlıycaksın, hapishane içine çok girmek durumunda kalmayacak ziyaretçiler.

ziyaretçilerin yürüyecekleri yolun üzerine metal detectorler ve köpekler koymakta fayda var. smugglingin en önemli kaynaklarından biri ziyaretçiler. bir diğeri de mutfak personeli :D
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

kzpmaza said:

şu yeni haliyle tekrar başlasana prison architect'e ya.

diğer çektiğin oyunlar ilgimi çekmiyo hiç.sdf

edit: baktım da şimdi escape çekmişsin bi tane o da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

benim hapishane iyice kolombiya hapishanelerine döndü,hepsinde bi matkap,çekiç,bıçak var,kafalarına göre dolanıyolar ama bulaşmassan problem çıkaran olmuyor.

bikaç tane sıkça guardlarıma veya diğer mahkumlara dalan piskopatı diğer mahkumlarla aynı anda aynı ortamda olmıyacak şekilde ayarlayınca onlarda pasifize oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

diğer sorunlar olmasa bile mutfağın birinden malzeme alıp dğer mutfakta pişirme gibi saçma durumlar falan da vardı. aşçılar 2 mutfak arasında git gel yaparken yemek saati gelip geçiveriyordu. o yüzden bütün planı değiştirip en ortaya büyük bir mutfak yapmak zorunda kalmıştım. aşçılara da aynen guardlara yaptığımız ayarlamalar gibi bir çalışma alanı ayarlaması konması lazım. oynadığım dönemde steam veya gamebanshee forumnlarında bununla ilgili birşeyler konuşuluyordu da o eski konuları da bulamadım şimdi.

Bugün biraz oynadım. Yolun iki tarafına birer mutfak yaptım. Aşçılar anladığım kadarıyla(tam emin değilim) mutfaktaki ocak sayısına göre iki mutfağa dağıldı. Bir tarafta bir tane fazla ocak var diye o tarafa fazladan aşçı gitti. Oyun boyunca birinden diğerine gidip gelen olmadı. Lojistikten özellikle ayarlamadığım halde sadece bitişiklerindeki kantine servis verdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...