Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Luriel said:

başlangıçta tüm haritayı tek bir kare şeklinde baştan döşeyim ortasınıda yard ve forestery bırakayım dedim çürüdüm, kaç dakkadır yapmalarını izliyorum

abi sakın bana o ağaçları yıkmadan önce exports bölümü yapmadım deme. o ağaçların hepsini bi poşete koyup çöpe atıyolar yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

Yav her dakika zerre danger artmadan ilerliyodum, bi kere bile problem çıkmadı hapishanede. Olaysız günden de parayı vuruyodum, fona başvurayım dedim, armored security isteyen, 3 tane dangalozu diktim patrola hop diye adam öldü. Neden öldü onu da kaçırdım. Onun üstüne 2 kişi daha öldü, birisi hücresinde, birisi revirin önünde.

Hiç olay yoktu, sınıflar 10 numara ilerliyodu. Hiç yoktan 3 adam öldü ya.
Sosyal ağlarda paylaş

O riski ben de yaşadım. Medium security mahkumların bazıları hapishaneye hem snitch hem de ex law enforcement olarak geliyor. Özellikle ikisi de varsa guardların az olduğu bir bölgede danger hiç yokken bile olay çıkabiliyor.

Hücrede ölen büyük ihtimalle madde bağımlısıydı. OD oldu. Mesajı görmedin. Doktor gelmediğinden öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

Hücredekini de göremedim, köpek barınağı yapıyodum, çat diye 2 ölü yazdı. O kadar da uyuşturucan arınma seanslarım düzgün ilerliyodu.

Sınıfa gelip, çat diye derse oturmalar falan çok zevkli ya sdf saat 12den 6ya kadar full çalışma koydum, eşşek gibi temizliyolar hapishaneyi.

Adamı bi de mutfağın içinde öldürdüler, fırının yanında dfs Ölü toplamakta da sıkıntı yaşıyorum, mutfaktakini almadı guardlar, ben tıkladım da anca öyle aldı. Diğer ikisini hiç bi türlü almıyolar, morgda da 3 boş yer var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de içeride tutuyorum da dedim bi hata olmasın.

Sattım 2. hapishaneyi de 300k'ya. 330k var şu an sıfırdan güzel bişey başlıcam.

Sec durumlarına göre ayırsam da binaları ve odaları duşta fln kavgayı önleyemiyorum ya. Max'lar kendi aralarında her gün kapışıyorlar.

Doktor yaralılara otomatik gitmiyor?

eğitim olayına çok az kişi katılıyor yer ve ekipman olmasına rağmen. Zaten başarı da %66'larda geziyo fln.

O kadar terapi yapıyorum yine sürekli drug çıkıyor od oluyo elemanlar.

Search cell block yapınca trip atıyolar bi de gereksiz arandık diye.

Low sec mi alayım lan hep?

Solitary block hiç boş kalmıyo sürekli içerideler sdf.

Ben de policyden abandım cezalara min 6 saat solitary veriyorum ibrelere.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunda komşu arazileri satın alabiliyorsunuz. Niye yahudi tüccar gibi her şeyi kıç kıça yapmaya çalışıyorsunuz ki xD

Luriel said:

suppressed olmasının ne zararı var ki adamlar halinden memnun ama. prison grading alamıom ama bu hpishaneyle high sec oldugu için tahliye olan yok.

Suppress olmaları senin için iyi bir şey ama mahkumlar ve mahkum gradeleri için iyi değil. Supress mahkum iyi veya sakin sayılmıyor. Aksine çok rahatsız durumda çok sayıda mahkumun olabilir. Bir nedenden ötürü(örneğin volatile bir mahkum yarddaki silahlı guardı öldürdü diyelim) supressionları aniden kalkarsa patlayabilirler.

Bunun yanında supress mahkum kendini özgür hissetmiyor. Supress oldukları dönemler ne kadar fazla olursa eğitimlere o kadar daha az gönüllü oluyorlar falan.

Yani teknik olarak silahlı guardlar mahkumların olduğu yerlere dikmek
için değil aslında. Hapishanen güvenli bir nazi kampı oluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...