Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Grimnax said:

Reports a girip ordan kapatıosun prison intakei. freetime vermeye calıs bolca eger devamlı isyan cıkıosa

abi yok isyan genelde toplu hücrelerde haddinden fazla adam kalıyor 15kişilik kapasitede 30kişi duruyor haliyle adamlar isyan çıkartıyor keza yemek desen yetişmiyor. yemek saatini 3katına çıkardım genede millet yemeğini alana kadar süre bitiyor aç kalıyorlar ve isyan çıkıyor.

birde reportsda kapa dedigin yer sunu close a mı cevirmek?

http://www.introversion.co.uk/blog/2013-01-30/categories.png
Sosyal ağlarda paylaş

zaten holding cell kullanıyosan 2 günden fazla dayanmaz isyan cıkarırlar.individual cell yap elemanlara ve prisoner intakeini kontrollü yap. yani 16 prisonerin var ise kisisel hücrelerinde birsonraki gün 16 tane gelicekse intakei kapatıp 16 tane hücre yap oyle al elamanları hapishanene. yemek olayına gelince ben 16 sucluya 2 aşçı 2 cooker kullanıyorum çatır çatır yetiyor su anda 43 max security prisonerim var ve ilk günlerden kalan 1 kaçaktan baska da olay yok hapishanede. günde 8-9k$ lık plate fln üretiolar heh
Sosyal ağlarda paylaş

yazın kurcalamıştım bunu biraz, alpha falandı sanırım daha, 4.günü geçememiştim hehe, sürekli birbirlerini öldürüp duruyorlardı falan, bide 8 saatte bir, süreki yeni mahkumlar geliyordu, onu kapatmanın yolu yoktu (oyun başında seçsen de olmuyordu). düzeltmişlerdir herhalde
bariz yetememişim sanırım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...