Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
BonePART said:

sacma bi olay var
30 tane cook 2 tane devasa kitchenli canteenim var
180 kişiyi besleyemiyorum
yemekler duruyor yeterlide var
millet yemiyo
en sonunda 6 inci riotta felan fail oldum
ne sacma bisi bu ya

Aç kalanlar kim onları izle. Eğer yemekhanede durup da aç kalıyorsa yemek servisi yaptığın masaların veya o masalara koymak için yemek yapılan ocakların, lavaboların kısıtlı demek. Yeterli servis tepsisi yoksa şefler servis masasında yer açılana kadar yemek yapmıyorlar sanırım. Aç insanlar nerede, solitary'de ceza mı çekiyorlar? Servis tepsisi bittiğinden yemekhanede aç mı duruyorlar? Yemekhaneleri belli bir güvenlik derecesine göre sınıflandırdın da başka güvenlik derecesinden mahkumlar giremeyip aç mı kalıyor? Aynı şekilde yemekhanene giden yolu aşmalarını önleyen bir güvenlik sistemin mi var? Bir sorun varsa sorunu yaşayanların gün boyunca neler yaptığını izlemen önemli.

Benim daha yeni sattığım 200 kişilik bir hapishanem vardı. High security farklı bölümde yaşıyordu. Yemekhanede servis tepsisi az olduğundan bir kısmının yemek yiyemediğini gördüm. Çok servis tepsisi ekleyecek yerim yoktu. Ekleyebildiğimi ekledim, ocak da ekledim sonra yemek saatini iki saate çıkardım. Free time'dan yedim. İki saatte eksik olan servisler yerine yeni yemek yapabildiler. Bu kadar kalabalık bir hapishanede solitarydeki 3-5 adam yüzünden olay çıkmaz.

Başka bir yöntem de her güvenlik seviyesi için farklı saatlerde yemek yeme düzenlemesi yapabilirsin. Çok sayıda yemekhanen varsa bütün ocaklara yetecek kadar cook'un olsun, ayrıca mahkumları da çalıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

farklı securitylere farklı timetavle nasıl veriliyo onu cozemedim

Sağ altta reports'a gel. Orada regime sekmesine git. Orada ayarlıyorsun. Low, Normal ve High security için 3 farklı program yapabilirsin. Bir de şeyi unutma. Regime'de planladığın şeyler verdiğin eğitimlerin saatleriyle çakışabilir. Çalışma ve eğitim(ve belki visitation) saatlerini göz önüne alarak program oluştur.

Unutmadan hapishanende iki farklı security derecesi olmadan çıkmıyor o seçenek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...