Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Uygulamaları #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Tubemate

Youtube'un kendi app'ından daha iyi çalışıyo, extra olarak istenilen çözünürlükte video indirme desteği ve daha da extrası MP3 olarak indirme desteği daha mükemmel bişey, istediğim şarkıyı indirmem 1dk bile almıyor.

Arama sı da çok hızlı, daha yazarken tıkır tıkır geliyo keywordler
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

film/dizi izlerken altyazı olayını nasıl hallediyoruz şu ara androidlerde? eskiden gömmek gerekiyodu sanırım altyazıyı, şimdi de öyleyse telefondan o işlemi yapabileceğim bi uygulama var mıdır?

tel xperia z.

tel farketmiyo, android olması yeterli.

ilk olarak altyazı dosyasını(.srt uzantılı olması şart) telefon veya hafıza kartında bi yere atın klasör olması önemli değil.

Sonra mx playerdan videoyu açın, daha sonra seçenekleri gösteren tuşa basın (genelde home tusunun solundaki dokunmatik olan olur), seçeneklerden altyazı > aç > klasöre attığınız .srt dosyasını seçin, bitti gitti.

Mx Player epey iyi bu arada, stock player kullanmayın bence.
Sosyal ağlarda paylaş

şu yukarıda yazdıklarımın bir bölümünü internetten inceledikten sonra bazılarını telefona yükleyip denedim.

en iyi sygic ve route66 sanırım.

sygic'in arayüzü beğenmedim pek ama harita üzerinde bir çok yeri (bizim ufak mahalle bakkalını bile) gösteriyor

route66 arayüzü daha düzgün, ayrıca kamera görüntüsü üzerinden yönlendirmeyi gösterebiliyor. o da hoş bir şey. ama haritada gösterilenler sygic'e göre çok boş geldi.

sygic'de haritayı download ettim, route66'da download etmedim, online kullandım. o yüzden bazı şeyleri görememiş olabilirim. akşam download edip tekrar bakıcam ona
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

arkadaşlar bana ps1, nintendo serilerini oynatabilecek emulatör lazım ne tavsiye edersiniz? bir de oyunalrı nereden bulailbirim?

ps1 bilmem de nintendo için gameboid kullanıyorum ben. bi de Snesoid var, o en eski NES oyunlarını falan çalıştırıyür. DS vs. için var mi bilmiyorum, pek aramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...