Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Uygulamaları #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Markette aynı firmanın benzer iki uygulaması vardı, bi fark göremeyince ikisi arasında mail attım adamlara, aldığım cevap;
said:
There is no feature difference between those two apps. The price difference is temporary, an experiment to see if a lower price would increase sales. It does, but not by double!
Sosyal ağlarda paylaş

Swype >= swiftkey diyorum ikisini de kullandım. Marjinal fark var tabi arada, belki alışkanlıktan geliyordur ama bi üstünlüğünü görmedim swiftkeyin.

Bu arada türkçe konuşmaları anlayıp mesaj metin vs. yazma hedesi yıllardır var googleda, xperia z onu kullanıyor olmasın ahah. İnternet yokken çalışıyor mu ving?
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

swiftkeyin tuşlarının boyutu deşti rom deiştirince uyuz oldum swype boktan ama

şuna kılım ben de aslında ama alıştım ya. ş ğ ü falan koymak için u, ş ve g'ye uzun basıyorduk eskiden, böylece tuşlar büyük oluyordu, şimdi onları tıkıştırınca daraldı tuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hata diyebilirim, swiftkey gerçekten muhteşem çünkü

sözlük, slide, prediction, voice fln gibi şeyleri hiç kullanmıyorum ben. sadece türkçe karakterleri eklemek istiyordum. swype onu yaptığı için gayet yeterli geldi. diğerini denemedim bile =)
Sosyal ağlarda paylaş

mesajı sesle yazabiliyoruz da, yazdırma bittikten sonra yine sesle gönder desek gönderebiliyor mu? built in böyle bir fonksiyonu var mı 4 serisi androidlerin ya da yapabilen bir app var mı? swype'ın falan böyle bir özelliği var mı, yani sonuç olarak var mı fdsfg?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Swype >= swiftkey diyorum ikisini de kullandım. Marjinal fark var tabi arada, belki alışkanlıktan geliyordur ama bi üstünlüğünü görmedim swiftkeyin.

Bu arada türkçe konuşmaları anlayıp mesaj metin vs. yazma hedesi yıllardır var googleda, xperia z onu kullanıyor olmasın ahah. İnternet yokken çalışıyor mu ving?

bilmem. çatır çatır yazıyor ama.
hatta geçen mamoloji çalışıyodum. tür ismi söylüyorum gugıl bana ANLATIYOR falan. muhteşem bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

axedice said:

bilmem. çatır çatır yazıyor ama.
hatta geçen mamoloji çalışıyodum. tür ismi söylüyorum gugıl bana ANLATIYOR falan. muhteşem bişey

ney bu bir programla yazıyorsun default samsung-htc neyse onunkiyle mi
Sosyal ağlarda paylaş

manve said:

hani ne kadar antivirüs olarak geçer bilmiyorum ama ben lookout kullanıyorum. Appleri falan yüklemeden önce tarıyor ediyor. bi de telefonu kaybedince falan yerini tespit etme olayı da var.

ya lookout'u TR'de oldugum için mi kuramıyorum, cihazınızla uyumlu değil falan diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...