Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Uygulamaları #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

selamlar, bana şimdilik;

güzel bir browser
ps/nes64/vs emülatörü
medya oyantıcı

lazım, samsung tab10.1 var onunla gelen browser da fena değil ama daha efektişf olanı illaki vardır diyorum
medya oynatıcı da henüz üstündekini denemedim ama tırt görünüyor CCCP gibi bir şey varmıdır acaba?

bir de sizin tavsiye edebileceğiniz android noobu için ne tür uygulamalar var?

tenks kenks
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
benim gibi ics xperia kullanıp stock veya cyanogenmod kamera appinden yaka silken varsa camera zoom fx tavsiye ederim baya iyi. sola'da shutter tuşu çok sert olduğu için volüm tuşuna ayarladım bi de baya rahat oldu.

foto üzerinde netleştirme ışıkla oynama ya da ne bilim smoothing gibi ufak şeyler için de perfectly clear tavsiye ediyorum. direkt çektiğim her fotoyu bundan geçiriyorum bi, %90 ihtimalle daha iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fast for facebook en iyi facebook app'i. net. eklentisiyle push notification da yolluyor. son sürat çalışıyor. 512raminiz olup da benim gibi normal facebook appine lanet ediyorsanız deneyin. 60mb ram mi yer bi app ya durduğu yerde? skdfj

fusion music player en beğendiğim player bu oldu. hızlı basit şık. bir sürü online radyoya erişim imkanı sunuyor, tag editleme imkanı var, album coverlarını size çaktırmadan otomatik indirip önünüze de koyuyor. daha ne olsun?

moon+ reader e-book için en beğendiğim app bu oldu. gayet iyi.

camscanner belge döküman tarayıp pdf yapmak için çok güzel. çok net algılıyor yazıları falan. tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bu googleplay'de illa türk gugıl pıleyi gibi birşey var ona mı girmek zorundayım?

top bilmemneye giriyorum kuran oku, namaz nasıl kılınır, ayetler falan games'e giriyorum islami bilgi yarışması falan bu nedir ya

ne abi bu? yok mu mesela avrupa şeysi ona girebileyim illa bu top chartlara mı bakmak zorundayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

ya bu googleplay'de illa türk gugıl pıleyi gibi birşey var ona mı girmek zorundayım?

top bilmemneye giriyorum kuran oku, namaz nasıl kılınır, ayetler falan games'e giriyorum islami bilgi yarışması falan bu nedir ya

ne abi bu? yok mu mesela avrupa şeysi ona girebileyim illa bu top chartlara mı bakmak zorundayım?

market access var ama root gerektiriyor. istediğin ülkenin market içeriğine girebiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Finklorpeyniri said:

market access var ama root gerektiriyor. istediğin ülkenin market içeriğine girebiliyorsun

geçen gergenin verdiği apk ile denedim, seninde bildiğin varsa bişi solermisin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...