Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

quixef said:

Ya bu arada, totemlere lightwell e filan "cannot attack" gelmesi lazım, 0 attack olmaları mühim değil Raid Leader bile gelse yanlarına saldırabilir hale geliyorlar ve çok gerzekçe, Wrath of Air Totemin sana vurması falan.

totemlere katılıyorum ama minion'a katılmıyorum.

Totemlere katılmıyorum ama minion'a katılıyorum. Daha doğrusu yukarda yazdığım çok ekstrem bir durumdu. Bunu baz alarak bir ayarlama yapmaya değmez:D 0 atak minionlar da buff alırlarsa vursunlar canım noolcak.

Şöyle ki;

Taunt, heal, 1/1 totem (adını hatırlayamadım), spell power olmak üzere 4 tane totem var. Bu totemlerin istediğiniz şekilde gelme şeysi %25. Yani %75 şans ile istemediğiniz bir totem gelebilitesi var. Bu istemediğiniz totemin iş yapabilmesi için bir kart daha harcamanız gerekiyor. (Tabii ki raid leader'ın asıl amacı totemleri bufflamak değil ama hiç bir işe yaramama ihtimali olan spell power ya da 1/1 totemin 2/1 veya 1/2 hale gelmesinin çok sorun yarattığını düşünmüyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha şöyle bir olay geldi başıma. coin ile twilight drake indim. warrior idi karşıdaki, yerde 1 ataklık bi creature'ı vardı o creature ile saldırdı, weapon taktı saldırdı, yeni creature indi ona charge verdi ve onunla saldırdı, twilight drake 1 kaldı, adamın elinde 2 kart kaldı sadece. yanlış hesapladığı için concede etti hasdufhudashfa
Sosyal ağlarda paylaş

Lord Jaraxxus+Alexstrasza cıkan warlock a karsı legendarysız warlock deckım ıle 1 canı kala yenılmek cok koydu yaw :S son turn de bır tane 1 dmg verebılecek bısey gelmezmı arkadas deck te 2xsoulfire vardı bıde son 7-8 kart :S

NOT: Lord Jaraxxus 5 canı varken cıktı arkadan 4 bu sefer Alexstrasza cıktı, Jaraxxus un zaten infernolar illet.
Sosyal ağlarda paylaş

Real money ile açılan boosterlar iade edilecek onun dışındakiler full wipe

Bu arada beta key dağıtımını durdurcaklarmış galiba bir arkadaş takip ediyordu o söyledi. Muhtemelen major değişiklikler olucak, heralde kotick yeterince para kazanamıycağını anladı, arena sonu rewardlarda azaltılacakmış mış mış...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...