Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Karea said:

spo

sabonis said:

Karea said:

adama gelen karta bak ya

tek kartı :S

http://i.imgur.com/9xzehXT.jpg

şu sendeki creature, yandakileri öldürüp kendisine ekleyen di mi? ilk gördüğüm anda niye kullanayım lan bunu demiştim aynen bu sebepten :D

öhöm 4/21 ken 19 luk çıkardım böle tek minyon aldım maçı :D

başlarda da işe yarıyor baya hemde ucuz manası falan
severek kullanıyoruz

ya sorun şu ki, olay tamamen rakibin elinde poly/hex/mind control vs mi yoksa aoe mi olduğuna göre değişir. benim iki tane 4/4'üm varsa yerde, bunu inmek yerine 4 manaya 4/5 başka bir creature inmeyi tercih ederim.
silence da yiyor mu bu mesela? öyle ise rezalet vallahi kombolu falan olmadıkça kullanılmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

silence lık bi olayı yok ki

ama güzel kombolar çıkıyor

misal +4/4 verip turn sonrası minyonunu öldüren kart var
onu kullanıp arkadan bunu atıyorum minyon zaten ölcek buna katılıyor falan

yada endgame de rakip cc leri kullandıysa göbeği kaşıyarak bunu +20/20 gibi koyabiliyorsun ortaya

bide masada ne var o da önemli tabii , rakibin tauntu vardı ezemiyorsundur falan ilaç gibi gelir
yada zaten ezilen minyonun vardır raund sonu gideceği kesindir değerlendirirsin böyle

beta ya oynuyoz işte güzel şeyler çıkıyor ama ortaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

silence lık bi olayı yok ki

ama güzel kombolar çıkıyor

misal +4/4 verip turn sonrası minyonunu öldüren kart var
onu kullanıp arkadan bunu atıyorum minyon zaten ölcek buna katılıyor falan

yada endgame de rakip cc leri kullandıysa göbeği kaşıyarak bunu +20/20 gibi koyabiliyorsun ortaya

bide masada ne var o da önemli tabii , rakibin tauntu vardı ezemiyorsundur falan ilaç gibi gelir
yada zaten ezilen minyonun vardır raund sonu gideceği kesindir değerlendirirsin böyle

beta ya oynuyoz işte güzel şeyler çıkıyor ama ortaya :)

kombo kullanımı derken kastettiğim aynen dediğin şekildeki kullanım idi. power overwhelming ile baya iyi gider.
aynen taunt çözmek için de birebir. bir de rakibin cc'lerini kullandığını biliyorsan birebir. biraz situational bir kart. desteye 2 tane sokmamak lazım belki de bu yüzden. 1 tane olabilir ama, çünkü çözüm üretebilen bir kart dediğin gibi, özellikle oyun sonunda ufak creature'ların varsa ilaç olur. ama oyun başında baya bir meh gibi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Flash bombalamış mübarek.

Bak şincik yapacaklarını sırasıyla yazıyorum.
Bütün karakterleri level 10 yapacaksın (150-200 gold bişiler veriyor.)
Sonra 3-4 gün play mod'ta kafana göre dandik kartlarınla takılacaksın.(Dandik dediğime bakma. Yeti, Senjin falan çok güzel kartlar aslında) Böylece hem biraz kartları hem de classları öğrenirsin.
3-4 defa daily'de yaparak 400-500 golda ulaşırsın heralde. (Oyunda görünmeyen questler var. Durduk yerde gold verdiği oluyo şaşırma)
En sonunda da bir miktar stream izleyip arenaya giriyosun.

Arena'da;
-3win'e ulaşırsan 150 goldu küçük bir ihtimalle de olsa 1pack+50 gold olarak geri alma şansın doğuyor.
-5win alırsan 150 goldu kesin kurtarıyosun.
-7win alırsan 150'den fazla gold veriyor. Böylece booster beleşe gelmiş oluyor. (Demin 7win 3lose ile arenadan çıktım. 3 tane shaman tarafından dayak manyağı oldum üstüste. Moralim çok bozuk. Ama yarın yeni bir gün. Yeni bir şans.)
-9win alırsan baya bayaa ihya oluyorsun :D

Arena'da goldu tam olarak kurtaramasan dahi oyundaki craft sistemi sayesinde bayaa meşakkatli de olsa istediğin kartları craftlama şansına sahip olacaksın. Tavsiyem gelen dustlarla Neutral olan bazı çok iyi kartları craftlaman.

Başka soru?
Sosyal ağlarda paylaş

doğru arenaya falan diil, direk çöp olur 150 goldun. play'de milletle 30-40 maç atmadan arenaya falan girme kesinlikle.

bu arada, başlıkta millet "kripp izlemekten baydım" "kripp kripp kripp" falan diyordu paso. kim bu falan diye baktım. asshole'un önde gideni bir herifmiş ya :D totalbiscuit izleyin abicim adam hem doğru oynuyor hem çok güzel anlatıyor verdiği kararların nedenlerini falan. hata yaptığı zaman bile farkediyor "ulan malım ben" diye açıklıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Patiler BSC sonucu cuma günü belli olcak bir giveaway yapıyor, yapılacak şeyler linkte.

http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hearthstone_Beta_Kodu_Veriyoruz-41798.htm#header

Ha bir de, keyi olanlar veya halihazırda oynayanlar katılmasın lütfen, paylaştığıma pişman etmeyin. Manita keyimi kaptı zaten sinirim bozuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Hayir katilsinlarda 2. Keyi alanlar paylassin yani ac gozluluk yapmasin

Edit: saol buarada 300uncuye sansimi deniyorum gene cikmiycak gerci -.-

Hayatım boyunca kazandığım tek giveaway dota 2 giveawayi idi :/

EDIT: Bu arada sevgili patiler gittigidiyor'da key satan elemana sakın kanmayın, adam ağır scammer. 2 günlük çabalarım sonucu öğrenebildim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demiştim baştan sana Parliamert.

Konuya gelirsek,

Az önce warlock un biri intihar etti, 2 ye indirdim adamı, önümde 3 yaratık, explosive trap secret falan var, yaratıkları indirdi kendi yaratığını sacrifice edip attack damage ini tüm enemy minionlara vuran kart ile, onun sevinciyle bastı life tap i öldü gerizekalı.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ben demiştim baştan sana Parliamert.

Konuya gelirsek,

Az önce warlock un biri intihar etti, 2 ye indirdim adamı, önümde 3 yaratık, explosive trap secret falan var, yaratıkları indirdi kendi yaratığını sacrifice edip attack damage ini tüm enemy minionlara vuran kart ile, onun sevinciyle bastı life tap i öldü gerizekalı.

Aynen homie demiştin de emin olmak istedim.

2 canı varken mad bomber kullanıp o eli kaybeden adam da iyi bir intihar örneği.
Sosyal ağlarda paylaş

Parliamert said:

Edriel said:

Hayir katilsinlarda 2. Keyi alanlar paylassin yani ac gozluluk yapmasin

Edit: saol buarada 300uncuye sansimi deniyorum gene cikmiycak gerci -.-

Hayatım boyunca kazandığım tek giveaway dota 2 giveawayi idi :/

EDIT: Bu arada sevgili patiler gittigidiyor'da key satan elemana sakın kanmayın, adam ağır scammer. 2 günlük çabalarım sonucu öğrenebildim bunu.

Giveawaylerden hicbir key tutturamadim da gecen sene aralin bir yarismasi vardi diabloİİİ temali forograf yolluyordun en begenilene keymi veriyorlardi ne, ugrasip bi maske hazirlamistim printerdan foto cektim d3 keyi kazanmistim, oyunda patlak cikti ya sansimiza -.-

Bide guildce oyun ici fotoyla cata beta key kazanmistik, bunda da fotolu bisi bulsam kazanicamda daha bulamadim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...