Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Grast said:

Deck güzel olmuş spell - minion dengesi. Early game de zaten domine etmişsindir. tebrikler

early game tamamen evet, max 10 tur sürdü oyunlar zaten. her tur 1 veya 2 yaratık ine ine erittim adamları. spell-minion dengesi aslında biraz fazla minion'dan yanaydı ama hep ufak ve kuvvetli yaratıklar seçtiğim için dövdüm.

Edriel said:

cc ?

dreagloth said:

Betrayel çok iyi bir kart ya, kalp kırıyor. Birde sunfury protecter çok moral bozuyor, sağlam aoe yoksa.

backstab-betrayal ikilisi baya bir işe yaradı. betrayal olmasa baya zorlanırdım. Bi de genellikle benim indiğim yaratıklar daha kuvvetli idi rakipten, o yüzden döve döve yendim daha çok, çok ihtiyacım olmadı cc'ye

Sparkcaster said:

rogue aptalca op şu an.

backstab-betrayal-blade flurry-defias haricinde rogue kartı yok adeta. defias da 1 kere geldi oyunun başında zaten. ama o oyunda şey kötü oldu ya rakip için ya, defias indim 2/3 indi o da, aldım defias ve weapon ile sonra üstüne shadowstep atıp 0'a yine indim defias'ı full health. sonrasında da toparlayamadı adam zaten :D
en çok rakibi uğraştıracak ufak creature'ları seçmek fena bir yöntem diilmiş anladığım kadarıyla. devamlı 1 kart için 2 kart harcayıp durdular.
Sosyal ağlarda paylaş

molten giant mı kötü? abboleyyyy. 2 veya 3 maçı direk o kazandırdı bana. hatta şöyle ki, büyük bi taunt'u alıyorum 2-3 health'i kalıyor herifin, panda veya shadowstep ile elime alıp geri iniyorum 8/8 şeklinde. ağladı rakipler ağladı :D

patient assassin 2 maçta işe yaradı ya. birinde ayı gibi tauntu aldım, bi oyunun da başında rakibin elinde 3 kart kalmışken board'daki 3/2 bir creature'ı aldım, 2/3 creature indim 2 tane ve yürüdüm ondan sonra.

bu arada hem molten hem patient seçimlerinde diğer 2 seçim rezaletti ya. bloodknight-doomsayer ve doomsayer-hungry crab ufhudashf.

rogue'un imbalığının tek sebebi bence board controlünün çok ucuz olması. 0'a 2 vuruyorsun veya 2 manaya 2 creature'a 2-3-4-5 vs her neyse ondan vuruyorsun. boru diil gerçekten. bir de güçlü creature'larım olunca yerde kalan ufaklıkları da döve döve yendim.

ha bir de conceal baya işe yaradı 2 maçta. lord of the arena 1 mi 2 mi ne kalmıştı başka bir taunt'u öldürürken, conceal attım, adam 3 vuracaktı vuramadı, ertesi tur yine adama vurdum, elime alıp geri full health indim. ağlamıştır heralde :D
Sosyal ağlarda paylaş

Molten bence de fena bir kart değil. Molten oyununu onun üzerine kurabileceğin ya da deckine 2 tane alabileceğin bir kartta değil. Deckinde 1 adet olacak. Senin hpnin azaldığı fakat boardun fena durumda olmadığı anlarda işe yarayan bir kart. Win-more ya da oyunu kaybetmek üzereyken sürüp şansını deneyeceğin türden bir kart.

Ama Sea Giant'ı tercih ederim tabii :D

Sabonis tebrikler bu arada. Umarım boosterların iyi cıkmıstır
Sosyal ağlarda paylaş

eycuf said:

Molten bence de fena bir kart değil. Molten oyununu onun üzerine kurabileceğin ya da deckine 2 tane alabileceğin bir kartta değil. Deckinde 1 adet olacak. Senin hpnin azaldığı fakat boardun fena durumda olmadığı anlarda işe yarayan bir kart. Win-more ya da oyunu kaybetmek üzereyken sürüp şansını deneyeceğin türden bir kart. molten mesela oyun iyi giderken damage yememişken bi anda rakibe dönerse, hiçbir işe yaramaz, inemediğinle kalırsın, indiğinde de geç olur.

Ama Sea Giant'ı tercih ederim tabii :D

Sabonis tebrikler bu arada. Umarım boosterların iyi cıkmıstır

weapon'lı karakterin olunca minion'lara da vurup damage alıyorsun ondan molten'ı 2'ye falan inebiliyorsun. sea'yi 2'ye inmek daha zor oluyor ama onu da 10 mana olduktan sonra istediğin zaman inebiliyorsun tabii.

boosterlardan rezalet çıktı ya resmen. bi tek benim biraz overrated olarak gördüğüm knife juggler çıktı. son açtığım 4 booster'dan hep 4 common 1 rare çıktı. ulan epic'i geçtim bari 2 rare ver lan. ayıptır...
Sosyal ağlarda paylaş

İlk turn Coin ile lightwell çıkartmak. 0/5
ikinci turn 2tane Power shield ile 0/11 minion'a sahip olmak
üçüncü turn
3. turn divine spirit + inner fire ile 22/22 minion'a ulaşmak..

çok zevkli lan resmen :D
(Ya şimdi yok hex yok poly yok silence bilmem ne demeyin. Denk geldi çok eğlendim.)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...