Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Oyunla hatta oyun oynamakla alakasi olmayan, hebele hübele diye tuslara basip kartlari ceken insanlarin betada olmasi okadar umut kaynagi oluyor ki bana. Her zaman ki gibi kotick dogu yolda.

Surda gerge ve 3-5 akli basinda adam disinda oyunu degerlendiren kritize eden mantikli adam gormedim. Biri gelir keyi nereye gircez biri gelir classlar yok biri gelir oyun ecus bucus biri gelir x op der ertesi gunu x trasmis der asdf. Akli selim ve betaya faydasi olucak insanlara denk gelse su key icim gam yemiycek.
Sosyal ağlarda paylaş

betaya senden 2-3 gün önce secildigim icin özür dilerim ya bu kadar önemli olduğunu bilsem senin için hiç başvurmazdım bile. nasıl olsa sdece "hebele hübele" tuslara basip kart koyuyoruz masaya. piştiden bi farkını da göremedim zaten.
tamam mtg olayında yeniyim plebim ama bizim gibilerin fikrinin de önemi var kanımca zira bizim gibilerden para kazanıyor ve bu oyunları yapıyor bu adamlar. 239823 turn sonrasını hesaplayıp ona göre oynayamıyorum belki ama gayet zevk alıyorum oynamaktan ve öğrenmekten.
tekrar özür dilerim şirketin adına benim gibi bi noobu seçip senin gibi god tier mtg oyuncusunu seçmedikleri için. çok şey kaybediyorlar eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna demogoji yapip konuyu saptiriyorsun ayrca genel konustum ben hatta soyle bir ornek veryim 3 gun boyunca classlarin nasil acilacagini bulamiyan ve gelip buraya soran insan direk ilgisizdir, oyunu gec oyunculuguda gec mantik yoksunudur. İstekli ve durum degerlendirmesi yapmak isteyen adam 2 saatlik gameplayde nerdeyse tum classlari denemis olur da 3 gun nedir. Laf olsun diye oynayip kenara aticak insanlara key gitmesini yeriyorum ben kimseyide assalamiyorum blizzardin sucu bu cunku. He releasete herkez oynasin alexandir etmez ama suan keylerin %70i cope gidiyor fan sitelerde falan genel communtye baktiginda.

Heleki zaten turk gamerlarr offf giveawaylerin altina yazdiklari: - oyun super key alabilirsem bende deniycem daha once hic kart oyunu oynamadim. Asdf ama oyun supermis.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

grim gel bi common kartlarla kapışak :D

edriel key yok diye kıskançlık krizine girme olm :D

o değilde gözüm korktu ya daha key bulucam sonra oyunu nerden download ediceğimi bulucam sonra nerden oynandığını bulucam sonra 1 hafta kart bulucam 1 ayda da class açmayı bulucam. Yok ben vazcaydım zaten keyden herşeyde vardır bir hayır. Böyle beta testerlar varken oyun b.kun b.kuna sarar :D gl

12 ekimde pokemon x&y çıkıyor o daha komplike bir oyun onu oynıycam :P en azından communtysi sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Valla ben sadece bir mesaj attim buraya key olsa oynarim, MTG ile, Scrolls ile filan karsilastiririm diye, bombilo sagolsun yolladi.

Bu uc oyun hakkinda, farklari hakkinda sorunuz varsa sorun. Soyledigim gibi, Hearthstone aralarinda en kolay olani, boyle aramaniza gerek yok. Bundan once Scrolls'u gorun, o kadar pesinde kosulacak bir oyun degil, hype sadece.

Tum Murloc'lari tamamladim simdi, onlarla deste kurmaya calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Scrollsu oynamadım ama sen başlığını açmadan 2-3 ay önce falandan beri takip ediyordum, kartları falan inceledim çok hoş duruyordu, grafiksel olarakda başarılı kendi stili var ama gel gör ki 10-15 tane twitchden combatını izledim hayallerim yıkıldı. Genelde 2 lane e birim / structer yığ ve o 2 lanede pekte psoition gerektirmeyen sırayla saldırt (her birimin turn süresi farklı biliyorum).

Combatı açmadı yani beni bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir.

Heathstone u da tahmin edebiliyorum dediğin gibi içerik olarak sığ olacak ama oyunun akıcılığı çok iyi ya. Classlar arası balance ta sağlanamıycak bence realeseten 1 ay sonra oynanan 3 class olucak çok competive bir yanıda yok ama hakkaten eğlenceli duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

anammmmmmmmm arena'da 9-1 yaptım. sonunda be. 5 girişte toplam 9-10 win almıştım, şeytanın bacağını kırdım. deck baya baya iyi gibi bu arada, çoooook rahat yendim herkesi. yenildiğimde de tam board control sağlamıştım adam damage boost çekti bir creature'ına, öldürdü, ya sonraki tur ya 2 tur sonra öldürüyordum.

işte deck, işte ödüller. 2 booster 200 gold eder, 150 de ödül var, üstüne 85 dust. hiç fena değil valla. dust biraz daha fazla olsa güzel olurmuş, şöyle 150 falan mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...