Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Dragonutopia said:

"şunu da toplim bunu da çantaya atim lazım olur" bu mantık EE versiyonunda cok ise yarar..özel setler yaptıgın icin gerekli bi strateji..

Yaptım zaten nerdeyse bütün özel setleri silahları falan.

Ama o derece abarmışım ki tonla malzeme vardı hala oyun bittiğinde bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle söyliyim, açıkçası birincisine başlayıp combat sistemine başta alışamadığımdan bir süre sonra bir kenara atmıştım. Sonradan bir gaz geldi bitireyim dedim ve ara verdiğime pişman olacak kadar da severek oynadım. Hatta hemen peşinden 10 dolarlara kadar inmiş olan ikincisini de oynadım ve bitirdim. Keşke birincisine zaman harcamadan direkt ikinciyi oynasaydım da demedim çünkü hikaye açısından da birincideki tercihlerin etkili olduğu, birbiriyle bağlantılı hikayeler. Birincideki seçimlerimi kullanabilmek için save dosyasını da kullandım bu yüzden.

Bence hiç oynamamış biri eğer başlamak istiyorsa her ikisini de oynamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

Frostbite said:

ya herkes lore konuşuyor da oyunun lore dili ağır geldi bana.questlerde sıkıntı yokda, günlükleri falan doğru düzgün okuyamadım yetemedim..ilk iki oyunun türkçe dil desteği varmıdır ki?? sonradan falan..

ilkinin yok ikincinin Turkce destegi var

ty bro..direk orjinal sürümünde mi var türkçe desteği yoksa third party bi patch falanmı yüklemem lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Redeagle said:

Open world olunca umarım elder scrolls serisine sağlam bir tokat olur =/ Yeterin konsol dumb down oyunları.

tam tersi tes'e laf edenlere tokat olabilir, 2000 cıbıl taso ve 1000 dialog ağacı koyamazlar o kesin lol.

Witcher 1 ve 2'yi yapan adamlardan bahsediyoruz. İkinci oyundaki gibi güzel bir main görev zinciri koysalar fazla fazla yeter. Kalan yerlere kısa öldürmeli görevler saçsınlar. Beş milyon dialog olmasa ne olacak. Şehri kurtardıktan sonra guardların yanından geçerken "GÖZÜM ÜZERİNDE SENİ ŞÜPHELİ ŞEY!" laflarını duymamamız sağlanırsa(veya kralı öldürdükten sonra guardlardan "ben kralın seçilmişiyim" diyerek kurtulamazsak) default daha iyi oyun olur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Witcher 1 ve 2'yi yapan adamlardan bahsediyoruz. İkinci oyundaki gibi güzel bir main görev zinciri koysalar fazla fazla yeter. Kalan yerlere kısa öldürmeli görevler saçsınlar. Beş milyon dialog olmasa ne olacak. Şehri kurtardıktan sonra guardların yanından geçerken "GÖZÜM ÜZERİNDE SENİ ŞÜPHELİ ŞEY!" laflarını duymamamız sağlanırsa(veya kralı öldürdükten sonra guardlardan "ben kralın seçilmişiyim" diyerek kurtulamazsak) default daha iyi oyun olur zaten.

e bu dediğin tes'e rakip filan olmaz, bayağı da gerisinde olur.

yapmak o kadar kolay olsa taklidi çok yapılırdı, satışlar ortada. deneyen de oldu, olmadı değil. denesinler görelim heh. bir kere fix char'la olmaz yani tam serbestlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...