Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yeni geçtim ayfondan. ben baya noobuyum aslında heleki ilk kez android kullanıyorum. ayfonun yaptığı herşeyi yapıyor benim için. daha mı hafif bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama eşşek kadar telefon olmasına rağmen cebimde hiç rahatsız etmiyor

su geçirmiyor. walkman olayı iyi hiçbir telefondan almadığım ses kalitesini alıyorum şu anda ki içinden çıkan dandik kulaklıkla bile.

bide çok güzel şekli. allahım elime alıp dokunasım geliyor. resmen penisim gibi telefon. uzun ve ele geliyor. (burayı sonuna kadar okuyup okumadığını test etmek için yaptım)
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

neden ayfon degil s4 degil neden sony bana biri bunu aciklayabilir mi fanboyluk yapmadan.

3 firmanında seveni kullananı kendine göre avantajları var, hepsininde fanboyu var, hangisini alsan ötekini almadığına pişman olmuyorsun.

ben samsung kullanıcsı olarak malzeme kalitesi dışında hiçbir şikayetim yok.

Yazılım olarakta sony alsam bile stock romu kullanmam android için.

ama sony biraz daha sağlam bir malzemeden yapılmış işte sevende onu seviyor.

birde biraz daha fazla custom rom seçeneği sunuyor sony 3th party devlere friendly bir yaklaşım sunduğundan ama samsung içinde epey rom var.

iphoneda işte teferuattla uğraşmam direk işimi hedefimi kesintisiz bir şekilde görürüm diyenler için
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

yeni geçtim ayfondan. ben baya noobuyum aslında heleki ilk kez android kullanıyorum. ayfonun yaptığı herşeyi yapıyor benim için. daha mı hafif bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama eşşek kadar telefon olmasına rağmen cebimde hiç rahatsız etmiyor

su geçirmiyor. walkman olayı iyi hiçbir telefondan almadığım ses kalitesini alıyorum şu anda ki içinden çıkan dandik kulaklıkla bile.

bide çok güzel şekli. allahım elime alıp dokunasım geliyor. resmen penisim gibi telefon. uzun ve ele geliyor. (burayı sonuna kadar okuyup okumadığını test etmek için yaptım)

nerden ne kadara aldın? bende ayfonumu satıp almayı düşünüyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

neden ayfon degil s4 degil neden sony bana biri bunu aciklayabilir mi fanboyluk yapmadan.

bilmiyorum da beni şu herşeyin ilki olmaları reklamı çok etkiledi.

çok güveniyorum nedense bu sony e henüz almadım telefonu ama s4 beğendim iphone 5 zaten gereksiz

htc one ve xperia z kaldı. htc one da hatalı üretimler varmış girmem o riske
Sosyal ağlarda paylaş

İlk izlenimler;

1) Biraz büyük, henüz alışamadım. Elimden fırlayacakmış gibi geliyor. Tek el zor ama imkansız değil.
2) Stamina mode u çok başarılı buldum. Staminaya alıdığınız zaman saatlerce dursa %2 falan şarjı gidiyor. Eğer bu konuda hassas davranılırsa 2 gün rahat gider gibi görünüyor.
3) Smart Tag olayı bence çok başarılı.
4) Ses deneyimini muhteşem buldum. Yani kulaklıkla inanılmaz başarılı olmuş. Operlör biraz zayıf ama bence yeterli.
5) Kamerası çok iyi olmuş. Özellikle ardarda çekim inanılmaz. Dakikada 500 civarı poz çekebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

İlk izlenimler;

1) Biraz büyük, henüz alışamadım. Elimden fırlayacakmış gibi geliyor. Tek el zor ama imkansız değil.
2) Stamina mode u çok başarılı buldum. Staminaya alıdığınız zaman saatlerce dursa %2 falan şarjı gidiyor. Eğer bu konuda hassas davranılırsa 2 gün rahat gider gibi görünüyor.
4) Ses deneyimini muhteşem buldum. Yani kulaklıkla inanılmaz başarılı olmuş. Operlör biraz zayıf ama bence yeterli.
5) Kamerası çok iyi olmuş. Özellikle ardarda çekim inanılmaz. Dakikada 500 civarı poz çekebiliyorsunuz.

stamina da ne oluyor bütün appleri kapiyor mu aciklama lütfen.
pil ne kadar dayaniyor S4'den kötü oldugunu söylüyorlar.

Smart Tag nedir

Abi foto makinesi degil gecede cok iyi cekmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

paspatur said:

İlk izlenimler;

stamina da ne oluyor bütün appleri kapiyor mu aciklama lütfen.
pil ne kadar dayaniyor S4'den kötü oldugunu söylüyorlar.

Smart Tag nedir

Abi foto makinesi degil gecede cok iyi cekmesin.

Stamina mode: Telefon stand by dayken istediğin uygulamarın kapatılması istediklerinin çalışmasını sağlayan bir uygulama. Tüm uygulamaları da kapatabilirsin. Telefonu stand by dan aldığında eski haline dönüyor. Örneğin ben gece yatarken whatsap hariç herşeyi kapattım. 8 saatte %2 şarj yedi.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5noAAXqyU2o?feature=oembed" width="459">

Smart Tag:

Smart Tag: Videoda da göreceğin üzere NFC ile çalışan, önceden belirlediğin profilleri anında telefona uygulayan ufak stickerlar. Video yeterince net sanırım anlatmayayım ben.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LfkFgtoQtFQ?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...