Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

@BlaCk

Laflara bak laflara...Biraz yavaş uç.Ben nerde fanboyluk yapmışım.En az 7-8 kişi oyunu olumsuz yönde eleştirdi.Ben ise bir kişiye live storynin devamını oynamadan eleştirmemesini söyledim ve seninle tartıştım.Çünkü inanılmaz derecede saçmalıyorsun.Bu arada emin ol Densiz senden çok daha fazla oynamıştır oyunu.Pvp videosuda vardı ki izlemiştim zamanında gayet iyiydi. Sen eleştiri veya fikir beyan etmiyorsun sadece trollüyorsun ve bunu inadına görmezden gelip burda sana karşı olan birçok kişiye karşın kendini haklı çıkarma çabası içinde her geçen post dahada saçmalıyorsun.Yazık gerçekten ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Kaşınıyor musun? Kışkırtmaya mı çalışıyorsun? çözemedim henüz.

Kimse sana da laf söylemedi. Fakat sende gelip konuya dahil oldun. Aynı şekilde neden ben de konuya dahil olamıyorum?

BlaCk said:

Sen belki anlamsız ve sıkıcı, tekdüze şekilde pvp yapmayı seviyorsundur guild wars 2'de ya da seveceksindir(daha doğru düzgün oyun tecrüben olmadığını gözealarak) o tek düzelik hoşuna gidiyodur belki...

Konuşmayı öğrendikten sonra gelip yazı yazarsan sevinirim. Sonrasında bende adam yerine koyup, birşeyler yazarım.
Beni tanımadan bilmeden birşeylerle itham ediyorsun. Ne oynadığım, ne kadar oynadığım hakkında zerre bir fikrin yokken kendini bu kadar rahat hissedip yazı yazabilmene hayran kaldım.

2 satır yazı yazımdan, kişiliğimi tahmin edip, kendi yürüttüğün tahmini gerçek kabul ederek üzerinden konuşmaya başlamışsın.

Kesinlikle kin gütmüyorum sana. Acıyorum sadece. İnsanalrın zevklerinin farklı olduğunu anlayabilecek olgunluğa ulaşamamışsın henüz. Herkesi kendin gibi yapmaktan, insanları yanlış kabul edip düzeltmeye çalışmak yerine oldukları gibi kabul edemeyecek kadar dar görüşlüsün malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Of adam benim ona söylediklerimin aynısnı bana geri söylüyor, sizin oyunu beğenmeyen ve istediği yorumu yapanlara karşı gösterdiğiniz tahammülsüzlükten ve katlanamıyor olmaktan bahsediyorum, bana verebildiği cevap benim sözlerimi paraphrase yapmaktan ibaret. Nasıl bir bencillikle yoğrulmuş tahammülsüzlük duygusuysa artık.

Oynadığı oyuna laf edilince deliren liselilerden farkın yok. Yav he he denip geçilecek kişilere cevap yazmaya değmiyormuş.

Oyunun berbat olduğunu, gelecek vaat etmediğini ve bir cacık olmadığını düşünüyorum. Hadi git kendini kes rahatlarsın belki.
Sosyal ağlarda paylaş

@BlaCk

Kafan basmıyor heralde.Çünkü her posttan istediğin bir kaç cümleyi alıp evirip çevirip cevap yazıyorsun ama işine gelmeyen kısımları atlıyorsun. Allah aşkına bir dolaş şu konuyu ya.Kime karşı böyle tartışma çıkartıp oyunu savunmuşuz senden başka?

Şunu anlamıyorsun heralde sen.Kimse kimseye oyun hakkında olumsuz yorum yapıyor diye laf yapmıyor burda.Çoğunluk sen saçma sapan etrafa saldırıp boş boş trollediğin için sana laf yapıyor.

dreagloth

Harir

Myshkin

Roqq

Tartışma başladığından beri bu kişilerde oyunla ilgili olumsuz yorum yaptılar.Bir kişide çıkıp bu insanlarla tartışmadı.Ben bir tek Roqq'a live story ile ilgili bilgi verip ön yargılı olmamasıyla ilgili çıkıştım ki cevap verdi geri dönmedim.Neden geri dönmedim? Çünkü adam gibi nedneleriyle terbiyesini bozmadan cevap yazdı. Kimse burda fanboyluk yapmıyor. Sen sadece sana karşı çıkıp yaptığın hataları söyleyenlere fanboy gözüyle bakıp kendini haklı çıkarmaya çalışarak aynı klişelerle karşı argümanları kestirip atıyorsun o kadar.

Ne diyelim..

Bir tek sen haklısın.

Bir tek sen mükemmelsin.

Biz hepimiz burda fanboyuz.

Sen sadece oyunu kötüleyerek fikrini belli ediyorsun ama biz oyun hakkında iyi birşey söyleyemeyiz aman haa günah ramazan ramazan.

Sen istediğin üslupla karşındakini küçük görecek şekilde istediğin şeyi yazmakta özgürsün ama sakın haa biz hiçbirşey yazamayız.

Hepimiz Guild Wars 2'yi bırakıyoruz, en yakın zamanda sen hangi oyunu oynuyorsan ona başlayoruz.

En yakın zamanda "lafta" fanboyluğumuzu bir kenara bırakıp hater olmak için elimizden geleni yapıcaz emin olabilirsin.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen pıçak alıp kendimi kesiyorum.

@yazuach

Boşverin abi. Bu çocuğa laf yetiştirmeye gerek yok. Ona göre oyun kötüyse kimse oynamamalı. Bu kafada birisine birşeyler anlatmaya çalışmak başlı başına hata zaten.
oyunu savunmayanlara fanboy diyor ama kendi hater değilmiş.

Oyuna yorum yapınca "500 saat" oynamış olmak gerekiyor gibi bir şeyler geveliyor, kendinin ne kadar oynadığı meçhul.

Çocuk kendi içerisinde çelişiyor.

@Black
Anladık oyun pis kaka oyun. Hiç kimse oynamasın. Hadi yolun açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

said:

yaklaşık 3 aydır deniyor güncelleme gelecek diye daha göremedik

Daha ilk büyük eventi getirmeden önce 2-3 siteyle yaptıkları röportajlarda bas bas ocağa kadar her ay büyük bir event ve belli güncelleştirmeler getiricez ancak ocak ve şubatta expnsion büyüklüğünde dev bir güncelleme ile karşınıza çıkıcaz diye bağırdılar.Her blog postlarında bunu söylediler.Hatta süreki tekrarlıyorlar artık miğdem bulandı aynı cümleyi duymaktan.

Şu 1,
yazuach said:

@Reflective

Saçmalamışsın hemde ağır şekilde....
Yapamadığın tek şey WvW. Bumu yani QQ yapılacak olay burda şimdi...

Şu 2,
yazuach said:

Anlatmama gerek yok benim.Git biraz araştır zamanında Warhammer'da Dest ve Order tarafları arasında oluşan spy sorunlarını , Mythic'in buna çözüm bulmak için uğraşıp sonunda iki taraf arasına geçiş için saat sınır koymasını filan.Offical forumlara git eski konulara bak kavgaları gör anlarsın ne demek istediğimi.

Şu 3,
yazuach said:

Hiç cevap yazmayın sakın ha bulaşmayın gerek yok.Benim yaptığım gibi görmezden gelin.Zaten ne mal olduğunu bilmesem ben verirdim ağzının payını.

Şu 4,
yazuach said:

said:

İnanılır gibi değil. Herifler zıplamalı, koşmalı geçici mini oyunlar için harita tasarlamış ya yuh. Legendary farmlamış herifi bunlarla mı oyalayacaksınız anlamadım ki.

Doğru düzgün bir live storye katılmadan gelip bir live storynin başındaki mini gamelerle content değerlendirmesi yapabiliyorsunuz yani...Buda ayrı birşey tabi. ArenaNet 2 haftada bir aksatmaksızın content patchi yayınlıyor.Bir live story 4 hafta sürüyor.İlk 2 hafta live story başlangıcı ile birlikte ufak mini gameler ve eventlerle daha çok achievement bazlı olurken ikinci 2 haftada ise main story işlenip dungeon ve main bosslar ekleniyor.Ben 2008den itibaren Guild Wars 2 release olana kadar Guild Wars oynadım.Hiç burda ah niye böyle şöyle Guild Wars gibi değil demeyin.Guild Wars'un pvpside amaçsızdı gayette.Yine itemlar eşitti, yine title haricinde doğruz düzgün bir ranking yoktu.Tek fark gvg ve alliance war iki oyun arasında. Ha yok ama esport demeyi planlıyorsanız eğer hiç boşuna nefesinizide tüketmeyin.Cidden esportu öne sürmeyi düşünüyorsanız demekki siz oyuna gelen yenilikleri hiç ama hiç incelememişsiniz bile.Custom arenalar ve spectator mod eklendi çoktan.Ve eklendi ekleneli heryerde bir Gw2 turnuvası var.Şuan oynayamasamda oyunu sık sık izliyorum turnuvaları.Özellikle mist league , guru turnuvaları ve mmorpg.com özel turnuvaları çok ilgi görüyor ve gayet güzel ödüllerde veriyorlar.

Şu 5,

ve bana karşı cıkışlarınla birlikte 6 ediyor. Ben buradan bakınca tam bir fanboy tablosu görüyorum, sanki Anetten maaş almışçasına istikrarlı bir şekilde yılmadan savunmuşsun, ragelere bile girmişsin hatta bazı bazı. Üstüne bana döşemeye çalıştığın paragrafları da hesap edince baya ekmeğini Anetten yiyorsun heralde diye düşünüyorum, çünkü aksi halde fanboysun. Oynadığı oyuna laf edilince deliren bir bebesin malesef.

Benim trolleme amacım da yoktu onu da söyliyeyim, oynadığım ve beğenmediğim oyun hakkında istediğimi yazma özgürlüğüne sahibim. Bu kimseyi bağlamaz sen bundan rahatsız oluyorsan ve oturup bana bu konuda paragraflar diziyorsan başka sorunların olduğunu gösterir.

Ben oyun hakkında istediğim yorumu yaparım, sen bundan rahatsızlık duymamayı öğrendiğinde olgunlaşacaksın. Şu an için sadece oyununa laf edilince deliren liseli tiplemesi olabiliyorsunuz en fazla. Ama umut var, yok değil.
Sosyal ağlarda paylaş

@Densiz
Oynadığınız oyuna kötü dedim diye ortalığı birbirine kattınız annesine ağlayan bebeler gibi ahaha.
Hiçbir zaman kimse oynamasın, oynamamalı vb. şeyler söylemedim, aksine isteyen istediği kadar oynasın ben haz etmiyorum dedim. Söylemediğim şeyleride yazarak kendi çapında bir çakallık yaratmaya çabalıyorsun çünkü yazabileceğin, savunabileceğin birşey kalmadı. Şöyle zavallı pozlara girişin iğreti duruyor ama farkında değilsin sanırım. Aylardır oyunu oynamayan 2 gün önce account alıp oyuna geri dönen adam sırf verdiği paranın hakkını çıkarmak için ne kastı kendini be.
Tek yaptığım oynadıkları oyunun kötü olduğunu söylemek, adamlar paragraflar diziyo oturup ehaha.
2 gün öncesine kadar GW 2 accountu satan var mı diyip, bir anda GW2'ye laf edeni harcarız kafasını yaşayabiliyor ne iyi ya.

Kötü oyun arkadaşım beğenmedim senin oynadığın oyunu bak senin para verip zaman harcadığın oyunu hiç beğenmedim ben. Böyle yazayım ki içindeki fırtınalara yenileri eklensin, bastırılmış komplekslerini daha bir kus şöyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Çakal sensin. Zavallı pozlara girende sensin. Yazabileceği savunabileceği kalmamış olanda sensin. Aynı şeyleri gelip tekrar ediyorsun bunu yaparkende sadece istediğin şeylere cevap veriyorsun. Sana karşı yazılan şeylerde işine gelmeyen kısımları görmezden geliyorsun.

Ayrıca birşey savunmadım henüz. 2 gün önce oyuna dönen derken? pardon. Sen oyun çıktığından beri oynuyorsun ve o yüzdenmi bu şekilde konuşuyorsun. Eğer öyleyse özür dilerim!. Eğer öyle değilse saçmalayan kişi sensin malesef.

oyuna para verdim diye savunmuşum? :D.
Sen oyuna para veripte kötüleme hakkına sahipsin, fakat aynı şey benim için geçerli değil yani? yapma yahu! Ayrıca ben para verdiğim için oyunu sevmiyorum. Sevdiğim için para veriyorum. 2 si çok farklı şeyler.

Gerçekten rage e felan soktuğunu mu zannediyorsun? içimde fırtınalar kopacakmış, kendimi kesecekmişim. ipe sapa gelmez bir insanın söylediklerini mi ciddiye alacağım? Daha sen kimsin, ne kadar oynadın, nerelere geldin, neler yaptın... hiç anlatmadan, kendin hakkında hiç bir bilgi vermeden senin laflarını ciddiye alacağımı mı sanıyorsun? Ciddiye almakla kalmayıp birde üstüne saç baş yolacakmışım.

Kışkırtmayı bile beceremiyorsun.

insan gibi konuşmak, karşı birşeyler söylemek = bastırılmış kompleksleri kusmak oluyor ha :D. Takdir ettim büyüksün!
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

yazuach said:

said:

yaklaşık 3 aydır deniyor güncelleme gelecek diye daha göremedik

Daha ilk büyük eventi getirmeden önce 2-3 siteyle yaptıkları röportajlarda bas bas ocağa kadar her ay büyük bir event ve belli güncelleştirmeler getiricez ancak ocak ve şubatta expnsion büyüklüğünde dev bir güncelleme ile karşınıza çıkıcaz diye bağırdılar.Her blog postlarında bunu söylediler.Hatta süreki tekrarlıyorlar artık miğdem bulandı aynı cümleyi duymaktan.

Şu 1,
yazuach said:

@Reflective

Saçmalamışsın hemde ağır şekilde....
Yapamadığın tek şey WvW. Bumu yani QQ yapılacak olay burda şimdi...

Şu 2,
yazuach said:

Anlatmama gerek yok benim.Git biraz araştır zamanında Warhammer'da Dest ve Order tarafları arasında oluşan spy sorunlarını , Mythic'in buna çözüm bulmak için uğraşıp sonunda iki taraf arasına geçiş için saat sınır koymasını filan.Offical forumlara git eski konulara bak kavgaları gör anlarsın ne demek istediğimi.

Şu 3,
yazuach said:

Hiç cevap yazmayın sakın ha bulaşmayın gerek yok.Benim yaptığım gibi görmezden gelin.Zaten ne mal olduğunu bilmesem ben verirdim ağzının payını.

Şu 4,
yazuach said:

said:

İnanılır gibi değil. Herifler zıplamalı, koşmalı geçici mini oyunlar için harita tasarlamış ya yuh. Legendary farmlamış herifi bunlarla mı oyalayacaksınız anlamadım ki.

Doğru düzgün bir live storye katılmadan gelip bir live storynin başındaki mini gamelerle content değerlendirmesi yapabiliyorsunuz yani...Buda ayrı birşey tabi. ArenaNet 2 haftada bir aksatmaksızın content patchi yayınlıyor.Bir live story 4 hafta sürüyor.İlk 2 hafta live story başlangıcı ile birlikte ufak mini gameler ve eventlerle daha çok achievement bazlı olurken ikinci 2 haftada ise main story işlenip dungeon ve main bosslar ekleniyor.Ben 2008den itibaren Guild Wars 2 release olana kadar Guild Wars oynadım.Hiç burda ah niye böyle şöyle Guild Wars gibi değil demeyin.Guild Wars'un pvpside amaçsızdı gayette.Yine itemlar eşitti, yine title haricinde doğruz düzgün bir ranking yoktu.Tek fark gvg ve alliance war iki oyun arasında. Ha yok ama esport demeyi planlıyorsanız eğer hiç boşuna nefesinizide tüketmeyin.Cidden esportu öne sürmeyi düşünüyorsanız demekki siz oyuna gelen yenilikleri hiç ama hiç incelememişsiniz bile.Custom arenalar ve spectator mod eklendi çoktan.Ve eklendi ekleneli heryerde bir Gw2 turnuvası var.Şuan oynayamasamda oyunu sık sık izliyorum turnuvaları.Özellikle mist league , guru turnuvaları ve mmorpg.com özel turnuvaları çok ilgi görüyor ve gayet güzel ödüllerde veriyorlar.

Şu 5,

ve bana karşı cıkışlarınla birlikte 6 ediyor. Ben buradan bakınca tam bir fanboy tablosu görüyorum, sanki Anetten maaş almışçasına istikrarlı bir şekilde yılmadan savunmuşsun, ragelere bile girmişsin hatta bazı bazı. Üstüne bana döşemeye çalıştığın paragrafları da hesap edince baya ekmeğini Anetten yiyorsun heralde diye düşünüyorum, çünkü aksi halde fanboysun. Oynadığı oyuna laf edilince deliren bir bebesin malesef.

Benim trolleme amacım da yoktu onu da söyliyeyim, oynadığım ve beğenmediğim oyun hakkında istediğimi yazma özgürlüğüne sahibim. Bu kimseyi bağlamaz sen bundan rahatsız oluyorsan ve oturup bana bu konuda paragraflar diziyorsan başka sorunların olduğunu gösterir.

Ben oyun hakkında istediğim yorumu yaparım, sen bundan rahatsızlık duymamayı öğrendiğinde olgunlaşacaksın. Şu an için sadece oyununa laf edilince deliren liseli tiplemesi olabiliyorsunuz en fazla. Ama umut var, yok değil.

Dalga mı geçiyorsun sen benimle ya?

Koyduğun postlarımdan biri aylar öncesinin postu ki devamı gelmemiş bir post, 2. ve 3. post ise oyunu savunmaya yönelik bile değil sadece oyundaki server transfer olayının nedeni ki istersen o iki konudaki diğer postlarada seve seve bakabiliriz kim ne yazmış kim ne yazmamış.

Ahahaha 3. post aman tanrım.Bu postu bile koyduğuna inanamıyorum.Gerizekalı bir donanımhaber veleti foruma geliyor ortalığı birbirine katıp herkeze laf yetiştirmeye çalışıyor.Önüne gelene accountuna vs atalım ha ha atarları yapıp herkezi nerd ve asosyal gibi kelimelerle aşağılıyor ve bende insanları cevap vermemeleri için uyarıyorum diye fanboy mu oluyorum şimdi?

Ve son postun neden ve sonucunu tam 3 önceki cevabımda da belirttim.

Şunu artık açık açık söyleyebilirim ki şu paticikte daha senin kadar zavallı ve geri kafalı bir insanla karşılaşmadım ve karşılaşmamda heralde.Hala inanamıyorum adamın attığı postlara bak.Birde utanmadan devam edebiliyorsun.Ben şahsen utanırım böyle bir durumda ya.Yüzsüzlüğün bu kadarı cidden.Acaba oruç başına mı vurdu diyicem ama iftardan sonra yazmışsın.İnanamıyorum cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

valla fanboy kardeş, ben de 10 yıllık üyeyim senin kadar lamerini görmedim ve inan senin hayal edebileceğinden daha fazla saçmalayan görmüşümdür. Oyununa laf edildi diye otomatiğe bağlayan liseliden farkı yok davranışların. Bu arada oruçla falan işim olmazda sen baya hayat orucu tutuyosun anlaşılan, full gw2 full forum rage, no life orucu. Oyunda tagını falan yazda kaç aydır girmediğim accountumla girip gold yollıyım, sevinirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 1-1,5 aydır Gw2'nin yüzüne dahi bakmıyorum.Ve ben oyun hakkında tartışmıyorum.Sadece ne kadar boş bir insan olduğunu yüzüne vurarak belki trollemeyi bırakırsın diye cevap yazıyorum o kadar.Yazık ya cevap yazamayınca direk ama ama fanboy lamer nooo lifeee diye başlamışsın yine.Forumun eski bir üyesisin küçük olduğunu zannetmiyorum ama sanırım ergenliğe biraz geç girmişsin ki böyle çocukça yorumlar atabiliyorsun hala utanmadan.Ve hala 3 sayfadır postlarımızdan birinin bile oyunla ilgili olmadığını anlayamayacak kadar boş kafalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

guild wars2 belli bir süre sonra mantığın çürümesine yol açabiliyormuş, oyuna login olurken bilincini logout yapmanın yan-etkileri olsa gerek bunlar.

Bunca yazı, bunca söz çıkıp birisinin oyunu beğenmediğini söylemesiyle çıktı. Yanlış anlamanı istemem fakat, bir insanın oyun hakkında çemkirmesinden bu kadar rahatsızlık duymak hayatında oyun dışında başka birşey yokmuş izlenimi veriyor. Daha önce söylediğim gibi birisi çıkıp senin çok sevdiğin spor ayakkabıları kullandığını ve hiç sevmediğini söylediğinde onunla kavga etmek ya da annene ağlamak gibi. Fanboyların oynadığı oyuna laf ederseniz canlarını dişine takarlar dedilerdi de inanmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayadır oynamıyodum , şu achievement ödülleri bahanesiyle tekrar oynamaya başladım , son event harika ötesi olmuş

İnat edip desolationun wvw teamspeakine girmiyodum , geçen gün girdim, baya makaraymış meğerse

souldarkorn said:

Yeni başlayacak için oyunu öğrenme aşamasında daha az zorluk çekeceği class tavsiyesi alabilir miyim ?

Warriorun mekaniği aralarında en kolayı gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...