Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oyun o kadar kötü ki. hesabımı recovery edeyim dedim. forgot my password diyorsun. mail adresini yazıyorsun. "buldum kanka yolluyorum" diyor, sonra hiçbir şey gelmiyor. hehe. kendi kendilerine "oyun kötü millet mağdur olmasın" sistemi implemente etmişler.

iki dk beklersen en geç geliyor sıkıntı yok ayrıca gmail kullanıyorsan güncellemeler kısmına düşüyor mail..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Sadece story questleriyle level atlayıp ilerlenebiliyor diye gaza gelip indirdim geçen gün.

ulan level 16 questinin ödülü silaha git expansion al yoksa kullanamazsın diyor, ne aptal iş bu ya? level 50+ vs itemi olsa neyse

skill bar yetmeyince quickbar sayısını arttırayım dedim onada para istiyor

en son level 20 oldum, f2p ler az exp kazanmaya başlıyor bu leveldan itibaren dedi *sigh*
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

Knights of the Fallen Empire ' ı kim yaptıysa eski bioware ekibi olamaz. Tamamiyle SWTOR dan ayrı bir oyun olmuş.Heralde eski KOTOR ekibini falan topladılar.

Star Wars hayranı olup SWTOR u fail olarak gören birisi olarak diyorum.Yeni hikayeyi kesinlikle oynayın.

http://www.youtube.com/watch?v=YTZxrB3RqRk

çok gaz trailer hazırlamışlar ama accountumu sattım çok geç artık :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an subscribe olanlara eski ek paketler ve knights of the fallen empireı veriyorlar. Ayrıca 1 tane de 60 level karakter açma seçeneği veriyorlar.Eğer revanın hikayesini oynadıysan yeni accountla da devam edebilirsin.

Edit: Ayrıca yeni ek pakette tatava yok direk hikayeyi oynuyorsun.Saçma sapan questler v.s. yok.
Sosyal ağlarda paylaş

companion'lar cok guclu olmus, 3 sari 2 gri mob tanklayip, ustune benim karakteri olmeden healliyorlar. yani oyle bir hale getirmisler ki, atak vermenize bile gerek kalmamis, companioni onden salip, mutfaga gidip kahve yapabilirsiniz, companion her turlu olduruyor ne varsa. size kalan tek sey lootlama.

companionsiz oynasan bile oyun kolay, cunku moblarin healthlerini cok dusurmusler, coguna tek atiyorsunuz nerdeyse...

casual modeda mass effect oynamaktan beter su haliyle. bravo ya bioware
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...