Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Benim karakter duruyor hala. Hatta birinden 5 dolar hediye bişi geldi. Prefferred player statüsünde karakterim.

Şimdi olay şöyle. Lvl cap'e ulaşana kadar hep aynı terane. Bin tane şundan keseceksin. Xp gelecek. Asıl hikayeyle uzaktan yakından ilgilenmediğin sürece anlamsız bir "iş" oluyor. Şu an mmo rpg'lerin hepsinde olduğu gibi.

Serverlarda gezegenlerde insanlar var. Zamanına uygun gidersen +4 görevleri yapacak adam mutlaka çıkıyor. Ama keyifli bir şey yok. Herkes standart mob kesiyor. World boss kesiyor.

Sub olmayan herkes için oyun çok büyük işkence. Her yerden bize para verin yazısı fırlıyor. Quest ödüllerini, xpleri bile eksik alıyorsun. F2P oyunculara "hızlı koşmayı", "araç sahibi olmayı" sublara göre 10-15 level sonra veriyor oyun. Tam işkence. 200.000 credi para limitin var. İyi kalite speeder almak için 350k para vermen gerekiyor halbuki.

Raidler sub değilsen paralı. Lvl cap'a varınca f2p oyuncular hiç bir şey yapamıyor büyük ihtimalle.

Yani oyun duruyor ama neden oynanır bilmiyorum. Belki guildcek gidip geyik yapa yapa zindan dolanırsanız zevkli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Herkesi kendimiz gibi sanmasak güzel olur aslında. Sizin oynamadığınız her oyun kötü olmuyor malesef. Kaldıki popüleriteye bakıp oyun seçme sağlıklı bir davranış mı?

Sorsan zor oyun seviyorlar hatta sandbox bile istediklerini söylerler. Fakat gidipte zor veya sandbox oyunlara başlamazlar.
Pvp sevdiğini iddia edip pve oyunlarda takılanlarda var. Bu gereksiz paragrafı yazma nedenim, başka oyunları oynamayan veya o oyunlar hakkında düzgün bir bilgi sahibi olmayanların o forumlara gidip yazılar yazması. Yeni birşey denemek isteyenlerde gelip bu yorumları okuyup yiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

O onun hakkında yorum yazmak için sizden izin mi alacak?

peki ya ben? Ben oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazılan yoruma yazılmış yoruma yorum yapmak için kimden izin alacağım? peki bir başkası oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazmış olduğu yoruma yazılmış yoruma yorum yapanın yorumuna yorum yaptığı durumda kimden izin alacak?

edik: önce bunu bi çözelim, sonra oyun muhabbeti devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Belliki adam oynadığı oyunu seviyor. Komik bir karşılaştırma ile en kötünün bile daha iyi olduğu iddia edilince sinirlenmiş. Çok üstüne gidiyorsunuz böyle oyuncuların :(

asdf

@Aluriel
Birisine git bu topikten demek elbette doğru değil. Fakat insanları tahrik edip kışkırttıkdan sonra gelen tepkiyide biraz olsun normal karşılamak gerekir. Dediğin gibi beyin bedava sen de kullan.

http://www.youtube.com/watch?v=ql-aYE4awic
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

@Aluriel
Birisine git bu topikten demek elbette doğru değil. Fakat insanları tahrik edip kışkırttıkdan sonra gelen tepkiyide biraz olsun normal karşılamak gerekir. Dediğin gibi beyin bedava sen de kullan.

git bu topikten demeye getiren mesajın neyini normal karşılayayım. oyun çogiyi mükemmel ötesi derken yorum oluyor da, knight onlinedan hallice deyince tahrik mi?

bu arada nasıl kullanayım beyni mi? böyle mi?

Densiz said:

O onun hakkında yorum yazmak için sizden izin mi alacak?

peki ya ben? Ben oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazılan yoruma yazılmış yoruma yorum yapmak için kimden izin alacağım? peki bir başkası oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazmış olduğu yoruma yazılmış yoruma yorum yapanın yorumuna yorum yaptığı durumda kimden izin alacak?

edik: önce bunu bi çözelim, sonra oyun muhabbeti devam eder.

Sosyal ağlarda paylaş

ciddi ciddi o mesajamı takılıyorsun, üzüyorsun ama :(. Birde alıntılayıp laf atmışsın kırıldım biraz.

tutupta 10 sayfayı okumadım, "oyun çok iyi mükemmel" kısmını kaçırmışım ben.

Niye bu kadar agresif ve ciddi yazıyorsun her şeyi? Adamla kişisel bir problemin mi var bilmiyorum ama altı üstü "seni oraya alalım" demiş laf atan kişiye.
Knightdan hallice nerede demiş? orayı da kaçırmışım ben. Okuduğumuz şeyler aynı mı emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

ciddi ciddi o mesajamı takılıyorsun, üzüyorsun ama :(. Birde alıntılayıp laf atmışsın kırıldım biraz.

tutupta 10 sayfayı okumadım, "oyun çok iyi mükemmel" kısmını kaçırmışım ben.

Niye bu kadar agresif ve ciddi yazıyorsun her şeyi? Adamla kişisel bir problemin mi var bilmiyorum ama altı üstü "seni oraya alalım" demiş laf atan kişiye.
Knightdan hallice nerede demiş? orayı da kaçırmışım ben. Okuduğumuz şeyler aynı mı emin olamadım.

ciddi misin bilmiyorum da kızacak kırılacak bi şey yok ortada. baştan söyleyeyim çıksın aradan kimseyle bi problemim yok benim bu konuda. ciddi/agresif mesaj kısmına gelirsek, sana öyle gelmiş bence sadece.

10 sayfa okumana gerek yok zira ilk 9 sayfa geçen yılların mesajları zaten. neyse madem bu kadar zorlandın takip etmekte, bak bilale anlatır gibi anlatayım olayların gelişimini. bu yıl adamın ilk attığı mesaj su çok güzel millet, gelin hadi oynaşak temalı bi mesaj. hatta bi adım daha ileri götürüp piyasadaki en iyi mmo olduğunu bile iddia etmiş. ben dahil 4-5 kişi de gülüp geçmişiz zaten. devamında knight onlinedan hallice bi oyun olduğunu söylemiş başka birisi. bu eleman da altı üstü kovmuş topicten oyunu beğenmeyeni. ben de izin mi alıyoruz post atmak için diye sordum. sonrasında da seninle tartışmamız başladı az önceki mesajda "takıldığımı" söylediğin mesajınla

kesinlikle aynı değilmiş okuduğumuz şeyler, ben eminim orasına. sen okumamışsın bile çünkü bahsi geçen mesajları :>
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...