Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Herkes kendi yorumu yazıyor, ben de yazmıştım, tekrar yazayım.

- Geri döndüm,
- önce free oynadım baktım çok eğlenceli, subscriber oldum tekrar
- PvP yapmaya başladım (pek beceremem pvp işini bilen bilir beni :) ), baktım çok zevkliymiş bu pvp, devam ettim, ediyorum.
- tüm questleri okuyarak yapmaya başladım
- meslek işini hep sevmişimdir, onu da yapmaya başladım

Şimdi çok zevkli geliyor, ne kadar sürer bilmiyorum ama uzun zamandır bir mmo bu kadar çekmemişti. Keşke bir grup olsa da grup pvp yapsak diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zevkli zaten, kasması ortalardan sonra bayağı sıkıcı oluyor ama lore severler için yine hoş

gerçi ben kasmaktan nefret ediyorum artk onu fark ettim hem archeage hem de bunda, gerisi de zevkli

space combat başlı başına sub hak ediyor zaten ki subsız da oynanıyor full açık şekilde. ben emeğe saygıdan sub alıyorum sadece asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi olacak bir şey ortada sadece sataşıyordum sana (ciddi ciddi yazıyor olma ihtimaline karşı... emin olmak içinde agresif lafını attım ortayaki cevap gelsin)

geyiğine yazdığım birşey için gelipte hakaret vari "beyin bedava" laflarına ne gerek var ?
sen orada çoğul konuşup yazı yazdığın için bende geyiğine bir mesaj atıverdim. Ee sende sonrasında gelip laf sokmuşun orada bırak ne diye en alta o kadar saçma birşey ekliyorsunki?

Ben gelip eve online bölümünde "Dark Orbit bile şu oyundan daha iyi yazık." desem senin tepkinin "seni o oyuna alalım ozaman" dan daha düzgün olacağına pek inanmıyorum.

Zaten altı üstü "seni oraya alalım ozaman" demiş. Sanki öyle bir yetkisi varmış, sanki ortada bir haksızlık varmış gibi fazla tepki göstermemiş misin? Rahatsız ettiyse bas şikayete. Mahallenin delikanlısı gibi ortaya atlayıp "sizden mi izin alacak" gibi laflara gerçekten gerek var mı?

Herkesin moku kendine güzel kokarmış. Adam için en iyi oyun olabilir. Fakat gerçekten "ko dan daha kötü bir oyun mu?" Bu bir yorum mu gerçekten? Troll, sataşma, kışkırtma, uyuz etme çabası, laf olsun.... bunların dışında bir yere koyamıyorum o mesajı. Belkide ben yanılıyorumdur belkide dark orbit den bile daha kötü yazık tır...

ek: söyleyeceğin başka birşey olursa tek taraflı söylersen iyi olur.
Bir de ufak bir hikaye eklemek isterim: Bir oyun varmış, o oyunu oynayan oyuncular oynamayanların sürekli sataşması yüzünden forumlarda oyun hakkında konuşamıyorlarmış..
Uydurma birşey gibi duruyor ama gw2 de şahit olmuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Ciddi olacak bir şey ortada sadece sataşıyordum sana (ciddi ciddi yazıyor olma ihtimaline karşı... emin olmak içinde agresif lafını attım ortayaki cevap gelsin)

geyiğine yazdığım birşey için gelipte hakaret vari "beyin bedava" laflarına ne gerek var ?
sen orada çoğul konuşup yazı yazdığın için bende geyiğine bir mesaj atıverdim. Ee sende sonrasında gelip laf sokmuşun orada bırak ne diye en alta o kadar saçma birşey ekliyorsunki?

Ben gelip eve online bölümünde "Dark Orbit bile şu oyundan daha iyi yazık." desem senin tepkinin "seni o oyuna alalım ozaman" dan daha düzgün olacağına pek inanmıyorum.

Zaten altı üstü "seni oraya alalım ozaman" demiş. Sanki öyle bir yetkisi varmış, sanki ortada bir haksızlık varmış gibi fazla tepki göstermemiş misin? Rahatsız ettiyse bas şikayete. Mahallenin delikanlısı gibi ortaya atlayıp "sizden mi izin alacak" gibi laflara gerçekten gerek var mı?

Herkesin moku kendine güzel kokarmış. Adam için en iyi oyun olabilir. Fakat gerçekten "ko dan daha kötü bir oyun mu?" Bu bir yorum mu gerçekten? Troll, sataşma, kışkırtma, uyuz etme çabası, laf olsun.... bunların dışında bir yere koyamıyorum o mesajı. Belkide ben yanılıyorumdur belkide dark orbit den bile daha kötü yazık tır...

ek: söyleyeceğin başka birşey olursa tek taraflı söylersen iyi olur.
Bir de ufak bir hikaye eklemek isterim: Bir oyun varmış, o oyunu oynayan oyuncular oynamayanların sürekli sataşması yüzünden forumlarda oyun hakkında konuşamıyorlarmış..
Uydurma birşey gibi duruyor ama gw2 de şahit olmuştum.

şu konuda seninle tartışmaya başlamadan önce sadece 2 mesajım vardı. birincisi piyasadaki en iyi mmo olduğu iddia edilmesine gülmem. diğeri de git burdan denmesine senden izin mi alınacak diye sormam. hangisi hatalı? hangisi troll?

beyin bedava dedirtecek mesajını tekrar alıntılamama gerek var mı bilmiyorum ama bence gayet beyin bedava denmeyi hakkeden kalitede bi mesajdı. gerek vardı veya yoktu, hakaret olduğunu düşünüyorsan bana verdiğin tavsiyenin aynını kendini uygula, bas şikayete çok rahatsız olduysan.

sen gidip eve online bölümüne bi şey yazsaymışsın ben daha beterini yaparmışım ık bık gibi varsayımlar üzerinden tartışmanın hiç bi anlamı yok.

bak yine aynı şeyi söylüyorsun. alt üstü "seni oraya alalım" demiş. ben de altı üstü "senden mi izin almamız gerekiyor" diye sormuşum. mahallenin delikanlılığıyla alakası yok olayın. aynı tarz bi mesajı ilk kez atışım da değil zaten. daha önceden de başka konularda/bölümlerde benzer git burdan, yazma buraya tarzı olaylarda da yaptığımın aynısı bu.

aynen senin dediğin gibi herkesin boku kendine güzel. adam oyunu fanboy derecesinde savunabiliyor (bknz piyasadaki en iyi mmo lel). knight online ile kıyaslama hangi kalitede bir mesajsa, en iyi mmo demek de aynı kalitede değil mi?

şimdi diyorsunki ben trollemiştim sen ciddileştirdin ki aslında ciddileştirdiğim falan yoktu bu mesaja kadar. bu mesajı da uzun uzun cevap yazdığın için tartışma ortada kalmasın diye atıyorum. adamla kişisel problemim olabileceğini iddia ettin yahu. ben miyim olayı ciddileştiren sen mi? mesajları okumadım ama diye başlayıp, sanki ben uyduruyormuşum her şeyi gibi beni eleştiriyorsun bi önceki sayfadaki mesajında . sonra okumamışsın işte dediğim de bu sefer kızıyorsun üstüne bir de.

neyse istediğini söyle daha cevap yazmam bu tartışmayla ilgili, çok extreme bi şekilde saçmalanmadığı sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

@Aluriel

öncelikle aylardır bu oyunun kötü olduğunu iddia eden arkadaşların buraya gelip oyunu halen oynayanların veya oynayacakların ayağına çelme takmasından o kadar baydım ki eminim benim gibi birçok kişi vardır,sizin yüzünüzden gelip buraya yazmıyor bile bu insanlar,ilk zamanlarda belki kötüydü ama şu anda değil,gelin görün dediğimiz halde hala daha "knight online" bile daha iyi denmesi öfke tepkimesine neden oldu bende açıkçası.. arkadaş biraz yapıcı olun ,bırakın insanları rahat ,gelip oynasınlar, ben oynamadığım oyunun forumuna girip şöyle boktan ,böyle kötü diye yazmıyorum,oynamıyorum bitiyor,varsa yararlı bilgilerim onları paylaşıyorum hatta..şöyle olsa daha iyi olabilirdi

"seni oraya alalım" dememin sebebi budur adam knight online'ı daha iyi buluyorsa buraya gelip daha iyi demez ya,normal adamın yapacağı iş mi bu? zaten yazmış kaçmış ,cevap bile vermemiş dikkat edersen sen burdasın şu anda sadece...

olayı "beyin bedava" kıvamına getirmek gerçekten çok talihsizce..hatta bu adamın laf atıp kaçan diğer üyeler gibi olduğunu bildiğin halde onu savunman ve içten içe bunun yanlış olduğunu bildiğini varsayıyorum,belki yanılıyorumdur o zaman zaten o adamdan farklı değilsindir benim gözümde ama.. daha da talihsizce..

ps:Bu oyunda şu anda hala daha söylüyorum,casual ve hardcore olarak bile oynanabilitesi en yüksek mmo.. "bence"

bu yorumumla da oyuna gelip son halini görmeden "lel,lol" diyerek dalga geçebilirsin tabi birşey diyemem..

ha oyuna dönenler zaten dediklerimin doğru olduğunu görüyorlar ve buraya yazıyorlar,yeni başlayacaklar ise, Allah onları sizden korusun.

ben gerçekten yoruldum abi sizlerle uğraşmaktan, bu swtor bölümüne son mesajımdır,isteyen oynar istemeyen oynamaz hadi kolay gele...
Sosyal ağlarda paylaş

@Vulcan_Lionheart

beyin bedavayı sana yazmadım zaten ben yanlış anlaşışma olmasın. onu yazmama sebep olan mesaj bu http://forum.paticik.com/read.php?95,6652376,page=10#msg-7870687

bi önceki mesajda da dediğim gibi konuda topu topu 2 mesajım vardı düne kadar. biri en iyi mmo demene gülmem, diğeri de seni oraya alalım demene mesaj atmak için senden izin mi alıyoruz diye sormam.
Sosyal ağlarda paylaş

@Aluriel

ha bu arada oyunun güncel puanlarını en güçlü otoriteler burda vermiş bakabilirsiniz..

swtor wikipedia

oyunun şu andaki halinide çok beğeniyor zaten dönenlerde burda bile ...

siz hala daha bu insanlarla güncel olmayan bilgilerinizle futürsuzca dalga geçerseniz kendinizi komik duruma düşürmekten ileri gidemezsiniz..

3-5 kişi güldük geçtik demişsin ya yukarda oyunun en iyi olduğunu iddia ettiğimde... oyunun iyi olduğunu görenler de size gülüp geçiyorlar böyle işte.. bırakın artık rahat insanları.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
O onun hakkında yorum yazmak için sizden izin mi alacak?

peki ya ben? Ben oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazılan yoruma yazılmış yoruma yorum yapmak için kimden izin alacağım? peki bir başkası oyun hakkında yorum yazanın hakkında yazmış olduğu yoruma yazılmış yoruma yorum yapanın yorumuna yorum yaptığı durumda kimden izin alacak?

edik: önce bunu bi çözelim, sonra oyun muhabbeti devam eder.

http://i.imgur.com/m5kgXHc.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

@Aluriel

ha bu arada oyunun güncel puanlarını en güçlü otoriteler burda vermiş bakabilirsiniz..

swtor wikipedia

oyunun şu andaki halinide çok beğeniyor zaten dönenlerde burda bile ...

siz hala daha bu insanlarla güncel olmayan bilgilerinizle futürsuzca dalga geçerseniz kendinizi komik duruma düşürmekten ileri gidemezsiniz..

3-5 kişi güldük geçtik demişsin ya yukarda oyunun en iyi olduğunu iddia ettiğimde... oyunun iyi olduğunu görenler de size gülüp geçiyorlar böyle işte.. bırakın artık rahat insanları.

abi oyunun en iyi olmadığını ben biliyorum. en iyiden kasıt ne bi kere onu da tartışmak lazım. benim için ultima kadar eğlenebileceğim bi oyun gelmeyecek bundan eminim. yada şu an eve online oynuyorum severek ve benim için en iyisi o mesela.

hele bi de oyunun geçmişini hatırlayınca çok çok normal insanların buna gülmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

@Aluriel

şimdi oyunun belki launchda kötü olması sonrada iyi olmayacağı anlamına mı geliyor?

Oyun "bence" en iyi demişim yukarda zaten aynen senin için Eve nasıl en iyi oyunsa ki gerçekten çok beğenerek oynamıştım onu da zamanında aynı Ultimayı oynadığım gibi..

Ha bir oyunu iyi yapan bence eğer lore'unu seviyorsam baş nedenlerden biridir mesela benim için, çünkü star wars fanıyım.Ha diğer şeyler nedir? Mesela PvP'si acayip zevkli,sadece PvP yapıyorum neredeyse ben hikayesini bitirdikten sonra nedeyse her classdan karakterim var, film seyreder gibi oyunu oynamak acayip hoşuma gidiyor mesela..bu oyun bana bunu verebildi, o yüzden benim için en iyi..
oynamak kolay,kontroller,arabirim özelleştirmeleri vs çok çok iyi mesela, o yüzden en iyi..
grafikleri birçok mmo'ya göre çok çok iyi o yüzden benim için en iyi,

gibi gibi daha birçok sevdiğim şeyi var, casual olarak akşamları birkaç saat takılmak için ideal bir oyun,kendi dekore edebildiğin evinin,geminin,guildin varsa capital shipinin olması,binek sayısının inanılmaz fazla olması,armor-silah çeşitliliğinin inanılmaz fazla olması ve görsellikleri oyunu benim için en iyi yapan başka nedenler mesela..bunun dışında uzayda gemiyle pvp yapabilmek ayrı bir güzellik zaten, sırf o bile ayrı bir oyun çünkü gemine taktığın ekipmanlar bile gtn'de ayrı bir pazar oluşturmuş durumda..

komunitesi acayip yardımsever ve kalabalık şu anda.. sırf benim içinde bulunduğum guild 500 kişi, her akşam en az 50-60 online var net guild içinde mesela.. bu yüzden benim için en iyi..

işte bunlar bu oyunu benim için en iyi yapmakta... bunların hepsini bana verebilecek başka bir mmo şu anda YOK!

umarım anlatabilmişimdir..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...