Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

baktım geçen gün değişiklik olsun diye, yüklesem mi falan dedim. o kadar patch gelmiş falan. sonra 2-3 video izledim kapattım.

motor çok kötü ya.

çıkarken beğenmemiştim.
yıllar sonra hala beğenemiyorum.

olm çıktığında beğenmediğin motoru yıllar sonra nası beğeneceksin zaten, yıllar geçtikçe güzelleşiyor mu şarap mı bu
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda dx11 destegi getirebilirler de ben oldugu gibi sevebiliyorum zaten.

birde en cok oynanan 5 mmorpg icinde.. kotu degil durumu hele su son 12xp olayi ve yeni gelecek expansion falan bir kipirdanma olusturdu ama zonelarin tasarimi ve karsi tarafi goremeden levellemen, open world havasindan yoksunlugu (bazi zonelarda) can sikabiliyor.

birde cikista patlarsan boluk porcuk kalan topluluklar (paticik gibi ornegin) tekrar geri saramiyor oyuna :(
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

4. ayında bilmem kaç kişi bırakmış, cartel coin satmaya çalıştıkları adamlar için bir de oyun motorunu yeniler mi bioware?

tabi ki moar class story, moar content, moar epic trailerz kafasında.

aslinda tam da bu yuzden en azindan bingildakin dedigi tarzda yenileyebilirlerdi oyunu da vizyon yok. oyunun motoruna ben de cok kilim malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

aslinda dx11 destegi getirebilirler de ben oldugu gibi sevebiliyorum zaten.

birde en cok oynanan 5 mmorpg icinde.. kotu degil durumu hele su son 12xp olayi ve yeni gelecek expansion falan bir kipirdanma olusturdu ama zonelarin tasarimi ve karsi tarafi goremeden levellemen, open world havasindan yoksunlugu (bazi zonelarda) can sikabiliyor.

birde cikista patlarsan boluk porcuk kalan topluluklar (paticik gibi ornegin) tekrar geri saramiyor oyuna :(

levellingi zevksiz abi zaten orayı komple kaldırmaları iyi olmuş. expansion sonrası levellingi görmek lazım görmedim daha.

çıkışta patlama olayı her türlü entertainment ürünü için geçerli dediğin gibi. hype baya elle tutulur bir şey gibi. kendi içimizde ufak hypelar yapabiliriz anca.

instanced bile olsa bir ev sistemi denemesi yapmışlar ve fena olmamış. o gri ve berbat dizaynlı fleete mahkum bırakmamışlar insanları ve guild gemilerinde kalabalık guildlerde falan ortam fena durmuyo. playerlar kendi döşedikleri cantinalarda falan "sosyalleşiyolar". her ne kadar mmo'dan uzaklaştırsa da oyunu bu ufak instancelar, eski haline göre daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

referral linkiyle trial alabiliyosun. 7 günlük trial sürecinde subscriptionlı gibi oluyosun. class questler gene 12xp veriyor falan.

bi arkadaşın referral linkini vereyim ben de bunu kullandım. oyun nasılmış bi bakayım diyenler kullanabilir. başka yerlerden de bulabilirsiniz link.

http://www.swtor.com/r/vQYck2

uyarıyorum, linkten trial alıp sonra subscription alırsanız arkadaşa hediyeler geliyo galiba. benim kendi linkim yok çünkü subsım yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...