Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt. Devam

Absolut

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

Darksun said:

Etiler de sağlam yağıyor ama her taraf ıslak olduğu için tutan birşey yok :D
etilerde yagan saglam degil darksun efendi. tek zengin sen degilsin insanlari kandirmayailm.

İşyeri çok zengin naparsın. 14-15 arasında yokoldu kar :p Etilerin neresinden bakıyorsun fizzz, nasıl göremedin o havayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kermit said:

vapurla geçerken sıkıntı olmuyo

hey allam lskdj sanki vapurun dibinde oturuo. hiç mi yürümen gerekmio abi karda?

Kar seviyorum ben ya hiç daha kar yağarken dışarda vs işim olduğunda şikayet etmedim. Tam tersi kar yağarken mutlu mutlu gidiyorum.
Bide eet freelance çalışınca nadirde olsa vapura biniyorum jgfds
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel ya.

Ben etilerde otururken, çalıştığım yere en yakın kişi olduğum için, "gerekirse yürüyeceksin açacaksın" dediler hep, böyle kara bata çıka bela okuya okuya gittim kaç kere. insanlar "ehe servis gelmedi de bekledik höhöyt" diye saat 11 12 lerde gelirken :D

O günden beri hazzetmiyorum kardan
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Valla bende arkadaş 8 sene önce Gürpınara taşınınca dalga geçmiştim orası İstanbul mu diye. Tekirdağa daha yakındı :) İşe kıraçta başlayınca bize de İstanbul içi oldu artık.
Tüyap'a gelmeden , Beylikdüzü'nün Tem'e doğru uzantısı gibi çok bilinecek biryer değil yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Kirac esenyurt beylikduzu aslinda buralardan yeni il cikar da millet Istanbul da oturuyoruz desin diye bisi yapmiyolar

aynen ya oraları niye il yapmıyorlarlar ki
anadolu tarafında da ümraniye sancaktepe çekmeköy kartal topla buraları yeni il yap mis gibi.
ümraniye bile tek başına il olabilcek kapasitede.

kadıköy göztepe beyoğlu beşiktaş buralar kalsın istanbul olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...