Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt. Devam

Absolut

Öne çıkan mesajlar

İzmir Güçsüzler Evi Fuar'da evsizler için 4 numaralı holü ayırmış. Az önce oradaydım. Yemek servisi, giyecek yardımı falan da yapıyorlar.

Eğer civarınızda da böyle birileri varsa 155'i arayın. Merak etmeyin polis sadece yer bilgisi veriyor. Bizzat alıp götürmüyor. Belediyenin arabasıyla gelip alıyorlar.

Bu arada
Somon said:

İzmir ne alemde? Bize de siksonik kardan geliyor mu? Ciddi soruyorum. Kar mar tutsa da 2 gün yaşam haberi yapcaz ayağına kar haberi yapsak. Yağarsa kaç gibi yağar? Şundan soruyorum. Buraya az önce güneş açtı bütün keyfim kaçtı.

Yağdır SOMON kar
Sosyal ağlarda paylaş

Anadolu yakası yıkılmaya başlayacak 1 saate sabaha kadar rage var
avrupa yaksaı ise gece saatlerinde rage'e başlayacak

dekler oturmaya başladı ki gece ve yarın güzel yağışlar bekliyorum anadoluda
ama avrupa muamma suanda eğer rüzgar poyrazdan başlarsa biraz dekler direk avrupa avcılar florya bahçeşehir beylükdüzü sarıyer taraflarına örtü bırakır

tek sorun soğuma oda giriyor artık gece yarısı 1den sonra sabaha karşı -1 -2ler görünür istanbulda
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

LAN CIDDIYIM IZMIR NOLCAK IZMIR???

Bırak şimdi İstanbul'u. Akşamleyin kar fotoğrafı çekmem için Yamanlar'ın tepesine göndercekler beni. Yağmayacaksa hiç gitmeyeyim.

izmirde şuanda bulut yok bütün dekler izmir üzerinden güneye iniyor sizin beklemeniz gereken yağış siklon olarak balıkesir üzerinden gelecek yağış ancak zor oda ısınıyor hemen hava

ben tahminimi yapayım yarın akşam ve gece kar yağar size örtü olabilir ancak bugun ve gece umudum yok izmirden

radardan bakabilirsin izmirin durumuna

http://www.mgm.gov.tr/FTPDATA/uzal/radar/izm/izmppi15.jpg

10 dakikada bir güncellenir sakala 28 ve üzeriyse yağış bırakma ihtimali %60
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

Anadolu yakası yıkılmaya başlayacak 1 saate sabaha kadar rage var
avrupa yaksaı ise gece saatlerinde rage'e başlayacak

dekler oturmaya başladı ki gece ve yarın güzel yağışlar bekliyorum anadoluda
ama avrupa muamma suanda eğer rüzgar poyrazdan başlarsa biraz dekler direk avrupa avcılar florya bahçeşehir beylükdüzü sarıyer taraflarına örtü bırakır

tek sorun soğuma oda giriyor artık gece yarısı 1den sonra sabaha karşı -1 -2ler görünür istanbulda

daha başlangıç bu geceyi ve yarını bekleyin
sistem girmedi daha istanbula -8lerde daha -16lar gelecek ohoo :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...