Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

bu super ya, insanin icini isitiyor

reyou said:

bugun kipaya gidiyodum 0.7 uc almaya, bi baktim cemyilmaz var seanslarda, baktim 15 dakka var giriyim dedim..

baya basarili buldum ben, onceki gosterilerdekilerin tekrari degil bi kere, hersey orjinal, sadece cuk muhabbeti biraz fazla uzundu falan ama genel tespitler cok iyi gene :)

her turlu gidilir eglenilir, 8/10.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mayhem said:

Bu arada sevgilimin fake olduğuna inanıyorsanız fakedir, bu sizin düşüncenizdir. Beni ırgılamaz bu saatten sonra. Ne derseniz, ne düşünürseniz düşünün beni gerçekten tınlamıyor. Boşuna post atmayın bu konuda.
Herkezin özel hayatı kendinedir, unutmayın.
Bunu kimse degistiremez.
karakedi'nin bir sözü vardı.
neyse..
bilen bilir zaten.
anlıyana..

http://forum.paticik.com/read.php?20,1129796,page=3
Sosyal ağlarda paylaş

paticik tarihinin en komik topici
said:
ortaokuldayız. ben ve arkadaşım gordon öle boş boş takılıyoz.ben diğer sınıftan bi kıza fena asılıyom kızda karşılık veriyo öle haftasına veletlerin sınıfına gittik onlar beni sever bende onlara dondurma ısmarlarım karşılıklı yani.onların sınıfına kızıda aldım gittik.veletler daha kız mız bilmiyor çok ufaklar 2-3sınıf.kızla öle böle konuşurken kız bi an kıkırdadı.muhabbet koyulaştı.kızı öptüm.öpmez olaydım.O an kat nöbetçisi gıcık ingilizceci kapıdan girdi.AMAN TANRIM.hayatım karardı disiplinkurulu falan derken adam baktı.Tersledi.ama kız ağlamazmı.sen beni hocanın gözünden düşürdn die.Meğer o adam bunun dersine giriyomuş.adam o günden sonra bi daha ne ona ne bana bişey demedi ama kı hala benimle konuşmuyor.Çapkınlık yaparken ingilizce hocasına yakalanan tek kişi değilimdr inşallah.

<<----herkes bir gün uo oynuyacak---->>

http://forum.paticik.com/read.php?20,1419924,page=1
Sosyal ağlarda paylaş

oha hayata bakışımı değiştirdi söz

bu arada görmeyenler için bunlardan bulunmalı burda

ZaugnaKhaldun said:

sana da mujjka, anjelique i de yaptık üye, bi gözde kaldı artık

ZaugnaKhaldun said:

yok sen bi si olmuon
biz senden ötürü hazal a yenge dios

Sparkcaster said:

ZaugnaKhaldun said:

o yüsden

kaynak: http://forum.paticik.com/read.php?3,829138
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

bana ergen diyorsunuz, ergence hareketlerde bulunan sizsiniz. nasıl iş anlamadım... hayır işin komik tarafı umrumda değilsiniz dsfsd, makaramı yapar 2 güler geçerim pek bi tarafımda değil, benim şu forumda ciddi olduğum yerler zaten var bilen de biliyor açıkcası.. ama bi kaç kişi böyleleri işte atıyor bişiler suratıma, dayanama
yıp laf söylüyorum sonra kötü ve ergen ben oluyorum.. dsff neye böyle olduğu halde hala zorluyorsunuz komik oluyor dfsf ne bilim "orcan höhöhö" yazacağınıza oturun size onu yazdıran *** şeye gülün ne biliyim.. dsf

daha da girmem bu topiğe hdi eyv dfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Resimleri koyarken de aklımdan geçmedi değil..

bakın şimdi. Şu zihniyet hala oluşmamış, bazılarınız hala

buraya resim koymuş ben o insanın tipiyle istediğim gibi dalga geçerim haha hohoho triplerinde.

Zamanında bu albüm topiklerini Garbage'a atan da zaten bendim. Keşke direk silseymişim. Hoş bu konu direk garbıça açıldı galiba.

İnsanlar nasıl görünüyolar, kimler diye resim koyuyorlar, aradan ille küçültücü , aşağılayıcı bişi bulacaksınız.

@Jedi: Mükemmel olmak ne kadar güzel değil mi arkadaşım? Kız hergün fırçalıyor dişlerini sigara da içmiyor ama öyle tamam mı? Kemik rengi diye bişey var duydun mu? Git kendine başka uğraşlar bul.

@Zergling: Yanlış hatırlamıyosam benden uzak dur demiştim. Msnde engelleyince yetmiyo mu ? Üstüne küfür mü etmek lazım. Sensin çinli , japon. Allahın sumosu. Ben götümden büyük bir gıdın var diye sana laf ettim mi. Al şimdi ettim. Mutlusun?
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?62,6728953,6735639,page=8#msg-6735594

cempostaci said:

canım sıkılmıştı boş dururken eski albümlere bakıyordum. öyle çıktı karşıma.
eskiden çok garipmiş ama ya.
5 6 tane kız var forumda tam çingeneler okusanız bi :)
liste şöyle:
dory
beybin
ivy
alatariel
vanille
utopia
ghost boo

örnek veriyorum dory bi fotoğraf paylaşmış, beybin hemen dory üzerindeki ilgiyi yok etmek için fotoğraf spamlemiş.
ivy bi fotoğraf paylaşmış, dory ve vanille kanka gücü ile birleşerek 3 5 fotoğraf paylaşıp ivy'i söndürmeye çalışmış.
alatariel kimse ile kanka değil herkesin fotoğrafını yalan etmeye çalışmış ve koyduğu bütün fotoğraflarda dili dana dili gibi dışarıda.
utopia aynı şeyi yapmaya çalışmış ama arkadaş çevresi dışında kimseden ilgi görmemiş. çünki kilolu ve çirkinmiş izlenimlerimden yola çıkarak.
ghost boo garibim pek çevresi yokmuş sadece kızlar biraz ilgi göstermiş, ama kız milleti sonuçta 3 5 post attıktan sonra hemen tekrar "beni unutmayın erkekler" diyerek başka fotoğraf paylaşmışlar. kızların kendi aralarında yaptıkları yorumlar çok iyi. "yaa seçinin rengi iyiymiş" "o tokadan bende çok arıyordum nereden buldun, çok cicisin :):)" tarzı mesajlar. tabi ki birbirlerinden nefret ediyorlar. kendi aralarında bir gruplaşma mevcut anlaşılıyor.
isabella 5 6 foto paylaşmış, kız diğerlerinden güzelmiş belli, kıskançlıklar tavan yapmış. isabelladan sonra fotoğraf paylaşmaya korkar olmuşlar.

okusanız eğlenirsiniz baya.
herkes metalciymiş o dönemler. herkeste opeth tişörtü mevcut ahahah

http://cdn.smosh.com/sites/default/files/ftpuploads/bloguploads/feels-bro-aliencs.png
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

http://forum.paticik.com/read.php?62,6728953,6735639,page=8#msg-6735594

cempostaci said:

canım sıkılmıştı boş dururken eski albümlere bakıyordum. öyle çıktı karşıma.
eskiden çok garipmiş ama ya.
5 6 tane kız var forumda tam çingeneler okusanız bi :)
liste şöyle:
dory
beybin
ivy
alatariel
vanille
utopia
ghost boo

örnek veriyorum dory bi fotoğraf paylaşmış, beybin hemen dory üzerindeki ilgiyi yok etmek için fotoğraf spamlemiş.
ivy bi fotoğraf paylaşmış, dory ve vanille kanka gücü ile birleşerek 3 5 fotoğraf paylaşıp ivy'i söndürmeye çalışmış.
alatariel kimse ile kanka değil herkesin fotoğrafını yalan etmeye çalışmış ve koyduğu bütün fotoğraflarda dili dana dili gibi dışarıda.
utopia aynı şeyi yapmaya çalışmış ama arkadaş çevresi dışında kimseden ilgi görmemiş. çünki kilolu ve çirkinmiş izlenimlerimden yola çıkarak.
ghost boo garibim pek çevresi yokmuş sadece kızlar biraz ilgi göstermiş, ama kız milleti sonuçta 3 5 post attıktan sonra hemen tekrar "beni unutmayın erkekler" diyerek başka fotoğraf paylaşmışlar. kızların kendi aralarında yaptıkları yorumlar çok iyi. "yaa seçinin rengi iyiymiş" "o tokadan bende çok arıyordum nereden buldun, çok cicisin :):)" tarzı mesajlar. tabi ki birbirlerinden nefret ediyorlar. kendi aralarında bir gruplaşma mevcut anlaşılıyor.
isabella 5 6 foto paylaşmış, kız diğerlerinden güzelmiş belli, kıskançlıklar tavan yapmış. isabelladan sonra fotoğraf paylaşmaya korkar olmuşlar.

okusanız eğlenirsiniz baya.
herkes metalciymiş o dönemler. herkeste opeth tişörtü mevcut ahahah

http://cdn.smosh.com/sites/default/files/ftpuploads/bloguploads/feels-bro-aliencs.png

ahahahahaha adam 1000 yıl geriden geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya kurallar izin verse, erkeklerin fotolarını koyacağım ama yasakmış. kız fotolarından sonra 5 erkek aynı anda ilgi çekmek için fotoğraf falan paylaşmışlar.
tipler yeni metalciliğe adım atılmış, saçlar lise bittikten sonraki ilk sene ne kadar uzatabildi ise o kadar uzunlukta. rüzgardan ağzıma gözüme girmesin diye jölelenmiş ve yan profilden pozlar verilmiş.
opeth tişörtleri o zamanlar moda tabi. onlar daha komik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...