Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Haydaaa. Hacı niye açık ettin ya?? Daha gideri vardı yeminlen:D

sostizm said:

harrykewell said:

futbol fakirleri ;

Üstat gerilmiş biraz :) Derbi heyecanı olur o kadar.

copry said:

harrykewell said:

hamite laf eden futbol fakirleri

izliyorsunuz umarım maçı

Babama taniyo musun dedim

Trabzonsporlu necatinin 1. Dakkada bacagini kirmissiniz hocam , olmadi hic.

Hayır bu 2 fireye rağmen çakmadı ya durumu :) Üüüüüfffff keşke açık etmeyeydin hacı ben çok eğleniyodum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?29,6628788,6636623,page=54#msg-6636623

bu topicte ilk hellban denemesini yaptık, yapılan kişinin çıldırmasını izlemek çok zevkli

son 20 sayfaya bakabilirsiniz. harrykewell ahahahahaah. harry nerde lan rpsi yapan herkesi kutluyorum sfds

harrykewell said:

benim mesajlarım hala mı çıkmıyor

neler oluyor yahu ?

harrykewell said:

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sana geliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

harrykewell said:

lan fizbannnnnn

noluyo benim mesajlarıma ???

harrykewell said:

serhat noluyo lannnnnnn

harrykewell said:

ulan benim mesajlarımı engelleyenler varyaaaaaaaaa

harrykewell said:

olm noluyo lan

mesajlarımı gören biri cevap versin Allah aşkına

kim engelledi lan beni yoksa :)

harrykewell said:

haydaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Son yılların, belki de Paticik tarihinin en efsane konusundan.

Sequo, Maserati, Ferrari ve Audi R8'lerinin resimlerinin uçuştuğu Patinaj'daki araba showcase konusunda şöyle demişti,

Sequo said:

GwindonSurion said:

Bu arada Sequo, kapitalistleri sevmem ama seni sevdim, umarım o kadar paranla pek çok öğrenciye burs veriyorsundur , çocuk esirgemeye oyuncak bağışı gibi yardım işlerine de giriyorsundur, saygılar.

Herkesin kendine göre bir yardımı vardır bunun için çok paran olmasına gerek yok. Ama şöyle bir huyum vardır çok güzel bir konuya deyinmişsin velakin bu konu hakkında yorum yapmaktan kaçınacağım.

Çünkü kesinlikle yaptıklarım yada yapacaklarımla övünecek kadar hırs bürümüş bir insan değilim. Elimden geldiğince sokakta gördüğüm dilenciyi bile sektirmeden geçmeye çalışan bir insanım.

Ve aradan haftalar sonra Paticik forumlarında bir efsane.

Sequo said:

Ahmet hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Haftalardır hiç kavga etmiyorduk, birbirimize yılbaşı hediyeleri aldık, günlerce alışveriş merkezi gezdik, kendisine beğendiğim bir iç çamaşırı takımını bile aldı, herşey çok güzel gidiyordu. İznine 1 hafta kala (2 hafta izni var sınav için) bize geldi, kar yağıyordu ve hava çok soğuktu. Kazaklarımızla birbirimize sarılıp uyuduk, seviştik, öpüştük ve onu tren istasyonunda son kez yolcu ettim, arkasından el sallayarak, yüzünde güller açıyordu, çok mutluyduk.

Ne olduysa bundan sonra oldu ve bir daha hiç mesaj atmadı, aramadı, sormadı. Bende dört s dedim aramadım ama baktım ilk defa (4 aydır) 2. güne giricez, hayırdır neden aramıyorsun deme mecburiyeti hissettim, sınavlarım var strese girdim dedi. Devam etti aramamaya, sormamaya. Bugün onunla bu sorunu çözmeye karar verdim ve iş yerine gittim. Siktiriboktan bir starbucksa oturduk. Kelimeler ağzından dökülmeye başladı;

Artık durmak istiyorum, gerçekten hiçbirşey yapmak istemiyorum, ailem, sevgili, okul, iş, hiçbirşey. Herşeyi bırakmak istiyorum çünkü artık yapamıyorum. Biliyorsun sana bunu aylar öncesinden de söylemiştim. Psikologa gitsem o da fayda getirmicek kendim çözemediğim sürece. Seni de daha fazla üzmek istemiyorum çünkü sen çok daha iyilerine layıksın (Bunları söylerken ağlıyordu). Biliyorum benden ayrıldığın zaman bulduğun insan gerçekten çok şanslı biri olacak bundan eminim, sen çok iyi bir insandın ama ben daha fazla yapamıcam ve seni üzmek istemiyorum daha fazla.

Lütfen bana gerçeği söyle, biri mi var dedim? O twitterda yazdıkların ne peki dedim. (Tanışmak kaderdir,arkadaşlık seçim; aşık olmak ise tamamen tesadüf.. kafasında yazılar) Şaşırmış gibi yaptı, ama istersen yemin edebilirim kimse yok dedi. Lütfen söyle dedim, gerçekten en azından bunu bileyim. Gerçekten yok ve olmasını da artık istemiyorum kimsenin dedi ve film koptu.

Kala kalmıştım, hiç beklemiyordum; bu kadar güzel giderken, bu kadar hayalle ve bu kadar nedensiz biteceğini. Son kez sarılmak istedim, karşı koymak istedi. Ağlıyordu. Ve öylece gitti...

Verdiğim sözüde tutacağım kız bu:

burda olması lazım

topicte burası: http://forum.paticik.com/read.php?20,6653789,page=1
Sosyal ağlarda paylaş

Fotolar olmadan çok anlamsız evet.
1. foto kızın resmi
2. foto lordun kıza aldığı elbise
3. foto yya seni çok seviyorum öperim firençkisli bi chat log
4. foto bu da ben denilerek konulmuş kıllı lord argos.

üstün stalker roket adam'ın bulduğu chat log'a değinmek istemiyorum.

Bi de konu kitlenince bilgisayar oyunlarına açılan şu konu var ki efsane http://forum.paticik.com/read.php?35,6653962,page=1
Sosyal ağlarda paylaş

açıklamaya gerek yok. tüylü ceket hadisesi.

chrome said:

Düzeltme ve özür.
Kasıtlı olarak yaptığım o dalga geçme amaçlı mesajda aslında gerçekleri çarpıttım. İdmanlarda yeni başlayan kimseye zaten sert girilmez çalışan kişi istese dahi. Kaldı ki noyan teke tek çalışmamızda ısrarla bizden sert çalışmamızı istiyordu hep. Kendisi ayrıca tarz olarak alışılmışın dışında görünen biri olmasına rağmen tavır olarak gayet maskülen bizim gibi normal birisi. Bunları yapma sebebim noyzura isimli kullanıcıyı tanıyan ve çevresinden olan birkaç kişinin noyzura hakkında yaptığı asılsız bazı tehlikeli iddialardan kaynaklanıyor. Bu iddialara istinaden forumdaki kullanıcılar için tehlikeli durumlar oluşmasın diye düşünüp o şekilde yıpratıcı ve alay etmeye müsait bir mesaj gönderdim belki alay konusu olup forumdan uzaklaşır diye. Kendisi gerekli açıklamaları bana yaptı, iddia eden kişiler ile yüzleşmeye gönüllü oldu ama iddia eden kişilerin hiçbiri yüzleşmeye yanaşmadı. Ben de göt oldum. Bütün bu olaylardan dolayı hepinizin huzurunda Noyzura kullanıcı isimli üye arkadaşımızdan özür diliyorum. Hayvanlık yaptım.

http://forum.paticik.com/read.php?20,6654385
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Akito said:

Sequoya said:

Akito said:

ahaha ferrari ve bilimum başka araçlar alacak paran var ama şu tenini bi açtıramadın be. hayır, arabandan başka övüneceğin bi şey olurdu hayatında. bu tip hatunları tanırmış bir de asdfşliaskdf

Olm manyakmısın esmerim diye nasıl övgüler alıyorum bilemezsin. Millet para veriyor lan solaryum falan.

Geçiniz yani bu olayıda:)

sence teninin renginden dolayı mı alıyosun o övgüleri ? samimi ol bak

Samimiyet mi istiyorsun. Olm ben SLS le 1 kere bebeğe gitmedim o kapılar öyle açılırken millet bana bakar utanırım arabadan inemem diye.

Samimiyet mi istiyorsun. Ferrari ile gezerken polis çevirdi araba senin mi dedi hayır patronun dedim. Ruhsatta ismin yazıyor ama dedi.

Samimiyet mi istiyorsun. Genelde hanımın mini cooperını kullanıyorum dikkat çekmemek için.

Yeterli mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...