Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

hamsilipilav said:

Liebe said:

mastürbasyon hayatın kaçınılmazı abi ne biliim adriana lima ile birlikte olsam bile gider mastürbasyonumu yaparım herhalde çekincem yok o konuda :D ama böyle bir şeye gerek var mı harbiden bilemedim

tam olarak sormak istediğim yumurtanın içine geldikten sonra temizliği falan kolay mı koku yapmasın vs. sperm rezalet kokuyor abi sonuçta dışarı gelmek zorundaysak pek bi anlamı kalmıyo gibi ürünün

sperm kokusu değişiodu sanki yediğine göre leş yiosan leş kokar

çok şekerli yemeyin

Red said:

bu aletlere önyargılıyım.masturbasyonun o ilkel halini masum halini yok ediyor gibi.
hani iş fiziksel bir ihtiyaçtan ziyade profesyonelleşiyor ve zevk alınan bir duruma sokuyor.

bu aletin olayı vajina hissi vermesi değil mi ?.gerçeği varken..bilmiyorum

gericiysek gericiyiz sdfds

http://forum.paticik.com/read.php?5,6396598,6673557#msg-6673557
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Zerre tekstille bağlantınız olmadığı ve kafanızdan bir profesöre saygısızlık yaptığınız için söylüyorum tüm bunları.

Bu adam Tarih için Halil İnancık, İlber Ortaylı ne ise Türkiye Tekstili için odur. Tüm tekstil dergileri, Türkiye'deki tekstil ile ilgili tüm bölümler; tüm uluslararası tekstille ilgili topluluklar ve kominiteler ve tekstilin duayenleri bu adamı tanır. Kendisi hocamdır, tekstüre alanında bir duayendir, iplikçilik konusunda eşi benzeri yoktur. Kendi tecrübeleri, teoremleri ve yaklaşımlarıyla gerçek bir tekstil bilim adamıdır. O yüzden ne kadar da çığırsanız da haberin taraflı bir haber olduğu bellidir.Şu yüzden bellidir. Prof.Ali Demir'den ders alan bütün öğrenciler, yüksek lisansında da lisansında da öğrencinin yararı açısından çoğu zaman tercüme ödevi verdiğini bilirler. Tüm bunları harmanlayıp, alıntılayarak özgün ve anlaşılır bir eser ortaya koymak zaten sayın Hocamızın yıllardır yapageldiği bir husustur.

Sayın hocam, eserinde gerekli kaynağı bir kez belirterek zaten çalıntılık iddaalarını bir kere yalanlamıştır. Her eserde bunun illa belirtilmesi gibi bir husus da son derece abartılmış bir husustur. Çünkü Bir kaynağı imlecinle belirtirsiniz, şurdan alıntıdır dersin biter. Bunu her sayı için yapılcak diye bir şey yok. Yaparsın yapmazsın yani, zorunluluğundan kurtarmışsın sonuçta.

Yukarıdakilerden sonra böyle bir zorunluluğu asla olmamasına karşı nezaketen özür de dilemiş.

O yüzden, boşuna gaz yapmayın. Öss açıklamasıyla da ben ikna oldum. Bundan önceki sınava kopya karıştığına kesin inanan biri olarak, en güvenli sınavın yapıldığına da eminim. Zaten ispatlanamadı farkındaysanız basına verilen kitapçık hedesi. Gerçi savcı araştırıyor, bunun hakkında da konuşmam doğru olmaz ama açıkçası öyle düşünüyorum.

ali demir için söyleniyo bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

abi instant classic

http://forum.paticik.com/read.php?20,6684639,page=6#msg-6685162

Phyx said:

heh

lisedeki kavgalar demisken.. lise 2nin bahar aylarindayiz
okulda papaz oldugumuz bi grup var tamam mi bunlar tayfa her laf atar, kizlarimiza hareket falan yaparlardi
ama sene basindan beri fenci ali kemal hoca bizi iyi tanidigi icin aman cocuklar bu islere girismeyin, siz onlarin seviyesine dusmeyin, bakin gelecekte aklinizin hayalinizin almayacagi belalara sokarsiniz kendinizi, geceleri uyuyamazsiniz demisti
hic kimse takmadi ali kemal hocayi
zaten 2. donem basinda okuldan ayrildi

13 mart 2006 pazartesiydi sanirim. sabahciyiz 6.45 gibi okula gelmisim, normalden biraz daha erken, sanki olacaklari hissetmisim gibi. bu tayfun'un tayfasindan bankta oturan kemal ve serhat diye iki lavuk bana gak guk etmeye basladi. yanlarina gittim ne ayak dedim. dedi iste sen merveye sarkiyomussun ben senin girtlagini parcalarim dedi. cevap olarak simdi bu forum ahlakina uyamayacak sozler sarfettim. kemal bogazima yapisti kelebegi cikardi dedim ne ayaksin lan sen o kelebek kinindan cikti mi kan bulasmadan geri gitmez ************* cocuk diye bi laf ettim. kemal bicagi bacaklarima dogru savurmaya basladi. ardarda 3 kez sapladi sanirim. neyseki hic bisey hissetmedim o anki sinirle. sonra bizim mehmetle gurkan bagirismayi duymus ayirdilar bizi falan. kantine gectik, 2 tane sosisli soyledim karnim feci ac, yeni bicaklanmisim zaten.

biraz dinlendik, gurkan ne ayak olm bu serefsizler dedi. anlattim boyle boyle durumu. merveye yanikmis bu kemal dedim artislendi, emaneti salladi bana hic bi sucum yokken dedim. gurkan 16 yaslarinda 1.95 boylarinda 90 kilo civari normal bi cocuk. ama iste inanilmaz sinirlendi soylediklerimi duyunca. ben gidip halledicem bu mevzuyu dedi. tamam ben de sosisli yiyom ben dedim. tam boyle 2. sosislinin ortasina gelmisken, bi gurultu koptu yine, gunes de tam tersten vuruyo. Biri kantine dogru yaklasiyo ama kim anlayamadim. aramizda 10 metre mesafe kalinca anlasildi. bu bizim gurkan, sag elinde saclarindan tuttugu kemalin kafasi, sol elinde sirt cantasi. yuzu bembeyaz olmus, cok korkmus belli. yanima yaklasana kadar 2. soslimi de bitirdim zaten. o da kemalin kafasini oturdugum masanin ortasina yuvarladi. hallettin mi isi dedim, yok henuz degil serhat kacti dedi. yalniz fizik kaciyo bak 2 haftadir girmiyoruz zaten dedim. serhatin kacmasi iyi olmadi dedi. merveden haber var mi dedim, sirt cantasindan da onun kafasini cikardi, onu da masama dogru yuvarladi. ama kemalin kafasina gore istemeden biraz daha hizli yuvarladi (cunku mervenin kafasi daha hafif) kemalin kafasina carpti, kemalin kafa yere dustu. o an simdi hatirlamadim fen hocasinin sozleri aklima geldi... okuldan ayrilmisti ama bana cok buyuk bir hazine birakarak kendisini kafamda olumsuzlestirmisti.
Sosyal ağlarda paylaş

Altın ayıcık ile fanboilik müessesesine giriş:

goldbären said:

hayır legodan o kadar uzaksınız ki tuğla diziliminden bahsediyoruz sanılıyor.

sen knexle bunu yap gel bi de beni yap üstüne

http://www.siliconjunction.info/lego/sets/images/8880-full-icon.jpg

AWD çekiş 4 ileri vites kutusu, 4 tekerde tam bağımsız süspansiyon, tekere bağlı hareketli pistonlar

knexin güncel bir modeline bakalım. lego kalıbına uydrulmuş, kutusunda WORKS WITH OTHER BRANDS! yazan, kenarına da iki klasik knex parçası konmuş dandini oyuncak
http://www.knex.com/images/Building-Sets/m_display/10713m-display.jpg

knex çoktan legonun önünde diz çöküp tövbe istedi, siz legoya yetemediğinizden veya fakirliğinizden aileniz de almamış olabilir... 9 yaşında kafes sistem çirkin uçak yaptınız diye kendinizi mühendis sanıyodunuz.

bugün legonun binlerce fan grubunun yarışmalarının, hayvan gibi tasarımlarının falan olması da hep yetersizlikten. he kardeş he
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

merhaba,

bugün forumumuzun önemli adamlarından bonepart tarzı mesaj yazma sanatı hakkında tüyolar ve ipuçları vereceğim.

bonepart kimdir ?

foruma 2001 yılı sonlarında katılmış olan bonepart, foruma ilk katıldığı zamanlardan itibaren kendine özgü bir mesaj yazma stili geliştirmiştir. murat bardakçı'nın yazmış olduğu 'forumlar tarihi' kitabına da konu olmuş bu yazım tarzı, bonepart'ın kısa sürede 1k, 5k, 10k madalyaları almasını sağlamış, forumda saygı duyulan bir insan haline gelmesine yardımcı olmuştur. bonepart konsol bölümünde alan yetkilisidir.

geçmişte forumun bir diğer üyesi olan bone'un başlatmış olduğu 'bonec davası'nda da adı sık sık geçmiş olan bonepart, 'o günleri anmak bile istemiyorum, forumun gerçek bone'u hep ben oldum' demiştir.

bonepart tarzı mesaj yazma sanatı nedir ?

bonepart tarzı mesaj yazma sanatının özünde iki şey yatar,

1) typo'yu bir söz sanatı gibi kullanmak,
2) sürekli olarak paragraf atlamak.

özgün ansiklopedi vikipedi'ye göre paragraf, 'düşünce birimidir. bir paragraftan diğerine geçerken dil, düşünüş, anlam birliği sağlanmalıdır. her paragrafın bir ana fikri, birden çok yan fikirleri bulunabilir. ana fikir, paragrafın başında, ortasında, sonunda bulunabilir. ana fikri taşıyan cümle açıkça görüldüğü gibi, gizli de olabilir'

fakat bonepart, 2001 yılında başlatmış olduğu yenilikçi paragraf akımı sayesinde, paragraf tarihinin temellerini sarsmıştır.

şimdi, geçmişten bugüne bazı bonepart postlarını görelim;

sene 2001 / topic: yaptığınız işe laf gelirse ne olur:

yaptıgım ise baglı
su forumda yuaptıgım muzik ve resimlerin hepsinini sadece can sıkıntısını alsın elenceli olsun diye yaptıgım goz onune alınırsa ciddiye alıncak bir urun sunana kadar gayet gayri ciddi davranırım
ha ciddi bi urun sunmusum
beenmemisse biri mantıklı sebebler sundugu surece anlasabiirz yk saece bi poha benzememiş derse ailesiyle ilgili kotu yorumlarda bulunurum

başta yazmış olduğumuz bonepart'ın iki önemli özelliği burada hemen dikkatlerinizi çekmiştir sevgili patiler. typo ve paragraf atlama.

bonepart der ki; 'attığım mesajları o an içimden nasıl geliyorsa öyle yazarım. dönüp arkama bakmam bile. önizleme butonu benim için hiçbir zaman bir şey ifade etmemiştir. mesajlarımı ancak yeterince typo yapmadıysam güncellerim'

sene 2005 / topic: eh serverlar çökmüşken horda iyi bir haber (bu topic bonepart tarafından başlatılmış olup, topic'deki adeta normal bir mesaj yazıyormuş havasına dikkatinizi çekerim)

olan sey
1.7 den itibaren
uc de asansorlere kadar outside sayılcakmıs
yane asansorlere kada rmoutnla yada ghost wolfle kosulabilcek

sene 2007 / topic: bir uo serverı açsak ne güzel takılırdık ya di mi ama? muhabbet olurdu

bu arada pre aos olayina hastasyim run uda bi ayar dosyasi war
pre aos mu enable aos mu ne yaziyo
0 1 bir yapiyosun
aos kapaniyo
euahua

çok çok önemli bir bonepart postudur bu sevgili patidaşlarım. bakınız, her paragrafta cümleler biraz daha kısalmaktadır. kelime sayısı yavaş yavaş azalmaktadır. bu teknik yalnızca bonepart tarafından kullanılmış ve kullanılacaktır.

bonepart bu postu hakkında şöyle demiştir: 'paragraflar ile oynamayı hep sevdim. fakat bir gün oturdum ve şuna karar verdim: eğer paragraflar ile oynamayı bu kadar seviyorsam, neden onlara başka bir soluk getirmeyeyim ?'

bonepart bu mesaj tarzı ile okuyucuların gözlerini daha az yormayı da hedeflemiştir.

sene 2010 / topic: boynumuz bükük

walla abi su anda ole elimizde kalan pek bisi yok diyorum ya
dadidaki kiz
sene 2001 ultimatrdee acmistim
dadidaki kiz diye
sinem kobal

o bile ardayla
kim war abi geriye kalan

bonepart'ın bir diğer 'signature' hareketi, önemli bir söz sanatıdır aynı zamanda. bu söz sanatında bonepart, kısacık bir post atıyor olmasına rağmen çeşitli kelimeleri arka arkaya söyler. 2. ve 4. dizelerdeki 'dadıdaki kız'a dikkat.

sene 2011 / topic: WoW'u bırakmak

abi cok zaman istiyo
bi daha erasmusa gidersem bi daha baslarimda
calisirken manasiz
eve gelcem
9 a kadar dier insanlari beklicez (ki ben 7 de hazirim) sonra 1 e kadar rai yapip urascan
peh gerek yok
hon oynuyorum
45 dakka ortalama

bonepart'ın günlük tarzında verdiği mantıksal açıklamalar da ünlüdür. bakınız, bu postunda bonepart wow'u bırakma sebebini açıklarken, hem tarafsız bir profil çiziyor, hem de günümüz wow gerçeklerini oyuncuların yüzüne adeta çarpıyor.

tüm bunları yaparken paragraf ve typo'larından ödün vermiyor. since 2001.

sene 2011 / topic: oha! korsan alıyorum ben

abi yapicaginiz sey kolay
almicaksiniz
konsolunuda almicaksiniz
pcsinide almicaksiniz
mumkunse kimseyede aldirmicaksiniz

zarar etsinner belki basar kafalari

bonepart'ın emir verme yönteminin paragraf yetenekleriyle muhteşem uyumu. bonepart burada bir emir vermektedir, emiri 'almayacaksınız'dır. bunu şu şekilde yapma varken; 'abi yapacağınız şey kolay, konsolunuda, pc'sini de almayacaksınız, mümkünse kimseye de aldırmayacaksınız', bonepart farklı bir yol izlemiş, emirin gücünü sürekli olarak yineleyerek arttırmıştır.

-son söz-

bonepart gibi olamazsınız. yalnızca onu kıskanırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...