Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

her sey full, dsr acik ve oyun 58fps altina dusmuyor asfasdf

konami ne yazikki su canim motoru batiricak ya, bilim icin insanligin kullanimina sunulmasi lazim fox engine in !!!!

frame rate bir tek amblem tasarlarken harf seciminde dusuyor lel oda bilinen bugmis

dsr ile %100 kalitede 4k yapıp max settings yapınca 980 de 40lara düşüyor. 2880*1620 de 60 sabit ayarladım anca.

edit: vaay madalya geldi. 5000. mesaj hayırlı olsun =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyun şahane ötesi ona lafım yok ama 24h gameplay içinde 3 kere cutscene girince farklı geliyor önceki oyunlsra göre. He diyeceksin cutsceni napicaksin oynayamadigin bolumleri, film izle o zmn vs diyen cikabilirde olay her mgs de ki derin duyguyu verme snake e baglanma onla nerdeyse ayni duygulari hissetme. Bu yok yani oyunda.

Şu oyun big boss ile cikmayip sam fisher ile splinter cell sanbox olarak ciksaymis gene şahane ötesi diycektik ve sırıtmıycaktı yani baştaki yarım saatlik ve sonra 2 kere kisa gelen cutscene le duygu verilmese.

Hani kojima release öncesi trailerlar da story i ön plana çıkarcakmış gibi vurgu yapınca o kısımda boşluk hissettim ben ne yalan söliyim, bakalım belki ilerde değişir % 17 de flnım şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...