Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

GokTuRK said:

Oyun güzel ya gece 3 e kadar oynadım şimdi adliyedeyim uykusuzluk başgösterdi. O değil de save i aktaramadım sinir oldum sonra aktarsam da bonus lar gelir mi ya

Ground zeroes tan save i atamayan varsa başka şöyle yapsın. Mother basei actiktan sonra heliyle havadayken görev secmemişken online modu açma çıkıyor esc ye basinca cikan menuden.

Oyun default olarak offline modde calisiyor sadece manual olarak aciliyor.

Online modu actiktan sonra go to title menu mu ne diyorsunuz ana menuye donuyorsunuz ordan dl save from gz var.

Isiniz bittikten sonra yani rewardlari aldiktan sonra kapayin cunku cok yavaslatiyor secimler sirasinda oyunu her hareket icin online check yapiyor.

Rewardlarda cok game changing seyler degil basta cok hafif boost oluyor. Snaking suitin blueprintini veriyor camo olarak kötü 20m den farkedliyorsunuz ama artısı ayak sesini yok ediyor arkadan grab icin yaklasirken cok guzel ki bi ustunu yapiyorsunuz ilerde reward olarak almadiysanz %5 te fln. Birazda crew geliyor iste ki oyunda istemediginiz kadar buluyorsunuz. Birde 1-2 gold skin emblem fln.
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 icin dogubankta sinirli kopya kalmis ve pahaliya satiyorlar (220tl)

psn us'den alin bence, magandalara para vermeyin.

gta verip mgs takaslamak istedim, adam onumde yalandan hesap makinesiyle oynuyordu gecirmek adina:
ancak bebe kandirirsin boyle diyip dukkani terkettim

kadikoy kahraman elektronikten aldim oyunu...
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--jhcgrNbC--/up1sn6hsxr3k7fsac7ph.png

son 5 senede acik ara oynadigim en iyi oyun :( NE OLUR BITMESIN :((((

isin komik yani kojimaya hep gameplay kotu, kontroller boktan ve uzun cutscenelerden vururlardi bu oyunda cutscene yok, gameplay asmis adam oldurmus direk vur diyince

COK GUZEL YAAAAAAAAAAAAAAAA <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...