Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam winter sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Lilith said:

insanların 2 haftada neyin sıkıp sıkmadığını ölçen bir aygıt filanmı var? :>

Valla aygıtı bilmem de D3 oynarken 2 hafta dayanamayıp sıkılan çok insan var. Ve bunu anlamak için aygıta gerek yok :D

Bir de. Zombi teması ne zaman demode sayılacak çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

sabonis said:

I Am Alive oynayan var mı ya? repetetive falan denmiş, puanları da iyi değil ama sırf atmosferi için alasım geldi resmen, fazla indie destekçisi oldum son zamanlarda.

bu arada dün miasmata kaçırdım ona yanıyorum ya!!!!

Sorunluymuş PCde, donma lag falan oluyormuş herkeste, yorumları okumadan alma aman diyim

Bunu okudum da 1-2 kişi demiş, gerisi yoo yok öle bişi demiş. Gameplay ile ilgili bilgin var mı. Biraz izlemiştim youtube ama devamlı aynı şeyleri mi yapıyorsun tabii bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu '' Editor's choose ''oyunların listesi nerede ? Amazon hesabıma login olup baktım hala bu listeyi göremedim .hangi oyunlar var listede bilelim,

Darksun said:

Şunu aldım 4.99 a otomatik 5 dolar düştü.

hehe editors choice a durmadan oyun ekliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_368726022_2?ie=UTF8&docId=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=right-blog-0&pf_rd_r=1NP898BRKNDYWBYZQFNG&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1450383862&pf_rd_i=979455011

Editor oyunları başlığı bu, 5 dolarınızı buralarda kullanabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Steam Announces Weekend Encore to Its 2012 Holiday Sale

Gamers will have a final opportunity to get their favorite games on Steam. A select number of the most sought-after titles from the Steam Holiday Sale will reprise their biggest discounts for two additional days. The Encore Weekend begins at 10am PST on January 5th (Saturday) and run until 10am PST on January 7th (Monday).
Sosyal ağlarda paylaş

"...A select number of the most sought-after titles from the Steam Holiday Sale will reprise their biggest discounts for two additional days."

Açıklamadan bu cümleyi cımbızla çektim, gazetelerin spor servisleri gibi. :)

Yeni indirimler için heyecanlanmamak elzem, tatil boyunca sunulan oyunlar döner tekrar tekrar, temcit pilavı hesabı.
Sosyal ağlarda paylaş

Forge nasıl bir oyun, tavsiye eder misiniz?

Ayrıca Secret World'ü bekliyorum. Bu haftasonu yalnızca önceden indirime girmiş oyunlar mı olacak. yoksa Secret World'e bir %50 gelme ihtimali var mı?

Başka bir siteden alınca Steam'e ekleyemediğimiz yazılmış oyun için, bu doğru mudur? Yani Steam Key vermiyorlar sanırım diğer sitelerde?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...