Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Ya su teaserlari filan gordukce film hic de bekledigimiz SW deneyimi olmayacak gibi geliyor ya sanki boyle ailecek ctesi aksami izlenecek eglenmelik film yapmislar gibi. Su an yorum yapmak anlamsiz ama o zencinin saskinligi filan bitiriyor su an beni.

Umarim sacmalamazlar, cok iyi bir seri olmasi muthis olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Ya su teaserlari filan gordukce film hic de bekledigimiz SW deneyimi olmayacak gibi geliyor ya sanki boyle ailecek ctesi aksami izlenecek eglenmelik film yapmislar gibi. Su an yorum yapmak anlamsiz ama o zencinin saskinligi filan bitiriyor su an beni.

SW zaten ailecek izlemeli cocuk filmiki? Bi empire strikes back duzgun seride o kadar, kalani hep cocuk isi
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Sotto said:

SW zaten ailecek izlemeli cocuk filmiki? Bi empire strikes back duzgun seride o kadar, kalani hep cocuk isi

Zaten benim kafamdaki de ESB tarzi olmasiydi, daha ciddi birseyler istiyorduk tabi de, defalarca konusuldu zaten imkansizdi heralde..
Sosyal ağlarda paylaş

http://media1.break.com/dnet/media/800/837/2837800/isis-has-taken-over-tatooine-sets-from-star-wars-in-tunisia-image-1.jpg

THE RADICALIZATION OF LUKE SKYWALKER: A JEDI’S PATH TO JIHAD

said:
Obi-Wan whisks Luke off to Mos Eisley using a Jedi mind trick to bypass security, knowing full well he likely appears on numerous terror no fly lists. After contracting a local drug smuggler for transportation, Obi-Wan and his newest Skywalker recruit are off. They are soon captured, however, and attempt an escape which culminates in a battle between Obi-Wan and Vader. During the fight, Obi-Wan notices Luke watching, and seeing an opportunity to fully inspire Luke to radicalize, says a Jedi prayer while committing suicide. Can you think of any other groups who try to inspire terrorism by yelling a prayer before a suicide attack?

https://static8.bobiler.org/monte/2010/7/19/star_wars--vth0rmvm.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...